Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red]Dziękujemy za GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Pomimo fatalnej drogi i małej ilości miejsca na ringu ,ten dzień zakończył sie dla nas wielkim sukcesem.Darasek z Queenią ponownie pokazali,ze brak włosa do wygranej to nie przeszkoda-hi hi hi.....Całuski dla Was!!!:buzi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Szczególne [COLOR=red]BRAWA[/COLOR] dla [COLOR=red]Agatki z KESULĄ[/COLOR] ,które zajęły [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]III BIS PUPPY. [SIZE=5][B]GRATULACJE!!! :cool2:[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Dzięki "nieznajomej z aparatem foto"za użyczenie sprzętu,mam nadzieje,że zdjęcia wyszły.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Rafałowi obiecuje potrójną porcje ciacha,którego tym razem zabrakło(czuje sie winna)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Wszystkim wystawiającym w Nowej Rudzie -gratulujemy i dziękujemy![/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Szczególne [COLOR=red]BRAWA[/COLOR] dla [COLOR=red]Agatki z KESULĄ[/COLOR] ,które zajęły [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]III BIS PUPPY. [SIZE=5][B]GRATULACJE!!! :cool2:[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]



[/quote]

Beatka,Ewa dziekuję za gratulacje.
To duże przeżycie które bardzo cieszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom'][B]Stawka - Nowa Ruda - 01.12.2007[/B]
[B]sędzia: Paweł Szemraj[/B]

[B][FONT=Verdana][SIZE=2]PSY[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. młodzieży –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]EL MEJOR Eskimoski Domek - [I]doskonała, NJwR[/I][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. pośrednia –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]SHEAIR'S MI TITLE PIRATE O'TAJA - [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]
[LEFT][FONT=Verdana][SIZE=2]BALI SONA FROM Chandu FCI - [I]I CWC[/I][/SIZE][/FONT][/LEFT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]CANIS C'est La Vie - [/SIZE][/FONT][I]II[/I]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. otwarta –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]DEXTER z Dębickiej Kępy [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]I CWC[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]GRAF Nektar Północy [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]LORD NIKE'S z Pierwszej Ręki [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]MISTER OF EUROPE Eskimoski Domek [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [/SIZE][/FONT][I]II[/I]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. championów –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]ARES Wilcze Dziedzictwo [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]doskonała | NDPwR[/I][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Verdana][SIZE=2]SUKI[/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. szczeniąt –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]SECRET STAR of Wolf Point[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [/SIZE][/FONT][I]wybitnie obiecująca, III BIS PUPPY[/I]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. młodzieży -[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]OKSANA Srebro Północy [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]BLACK LADY Gidelskie Sanie [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]II[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]BELA CHITI OF Chandu (FCI) [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]I[/I][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. pośrednia -[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]II[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]FULL OF ENERGY Potęga Naturalności [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][I]- III[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]AKSA-ARNIA Savea-Uśmiech Klaudii[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] [I]- BDB[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]ELEKTRA Mountain Stream [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][I]- I CWC[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]HEAVEN'S BLUE TAJA Siwash Legend [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. otwarta –[/I] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]UKAYALI Lights of North [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]INNISFREE SILVER Paracortus (FCI) [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]II[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]EVENING FALLS Potęga Naturalności [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]III[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]DUTCHESS Arktyczna Piękność [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]CARMEN-SMALL BLACK Moanke [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]BESI Snowstorm [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2][I]kl. championów –[/I] [/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Verdana][SIZE=2]Arktogea QUEEN OF NIGHT [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]- [I]I CWC, BOB, NDSwR[/I][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Husqvarna MERCI[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] - [I]nb[/I][/SIZE][/FONT]


[/quote]

Poprawiłam to co pamiętam ;)
GRATULACJE dla wszystkich z Nowej Rudy :) W szczególności dla pięknych dziewczyn - Quennie oraz Secret Star :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Brawa dla p.Beatki i p.Darka za kolejnego BOBa z Queenie[/COLOR][/B] :loveu:
[COLOR=navy][B]oraz dla p.Agaty i jej Sekretnej Gwiazdki[/B][/COLOR] ;-) :multi:
dla innych wygranych- mniej, lub bardziej- również :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] i... pochwalę się: [B][COLOR=blue]ANURI Z KLANU WYDRY[/COLOR][/B] rasy Alaskan Malamute- ocena doskonała, CWC :loveu::loveu::loveu: Sędzia powiedział, że nigdy nie widział tak pięknej suki i bardzo żałuje, że spóźniła się na ring (była oceniona poza konkurencją), bo wygrałaby rasę :) Tak więc ANURI skończyła już Młodzieżowy Championat Polski i zaczęła dorosły Championat !!!![/SIZE][/FONT][/quote]
jesli sie nie myle to sunia oceniana pyła poza kolejnoscia (najpierw była kl.otwarta) ale byla porownywana o BOB.
I nie jestem pewna czy spelnila warunki do uzyskanie Mł.Ch.Pl chyba nie miała zw.mł z miedzynarodowki. Jesli jestem w błędzie to daj znac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Darasek z Queenią ponownie pokazali,ze brak włosa do wygranej to nie przeszkoda-hi hi hi.....Całuski dla Was!!!:buzi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Szczególne [COLOR=red]BRAWA[/COLOR] dla [COLOR=red]Agatki z KESULĄ[/COLOR] ,które zajęły [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]III BIS PUPPY. [SIZE=5][B]GRATULACJE!!! :cool2:[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
jeszcze raz GRATULACJE !!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Sezon wystawowy 2007 zakończony![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Dla nas i QUEENI był to wyjatkowy rok.Darasek pokazał się z Queenią z jak najlepszej strony ,uzyskując różne,aczkolwiek zadowalające wyniki.Sunia nie dała się i pokazała ,ze jest więcej warta niż o niej sądzono.Jesteśmy dumni z niej bardzo i dziękujemy ARKTOGEI ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Dumni jesteśmy też z Kasi,która swoją pracą udowodniła,że można zdobywać trofea i uwierzyła w swoje umiejętności.Ostatni sukces w Poznaniu uświadomił jej,że warto dążyć do wyznaczonego celu i walczyć do końca,pomimo wielu niedogodności. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Wszystkim ,którzy nas dopingowali,wspierali i umilali czas –bardzo dziękujemy!Mamy nadzieje,że Arktogea jest z nas zadowolona ,a i wystawcy podzielają nasza radość.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Najbardziej cieszy nas fakt,że potrafimy się jeszcze bawić(przynajmniej niektórzy),cieszyć się ze zwycięstw ,ale także znieść porażki.Każdy w końcu ma swoją chwile i dzień chwały-cierpliwość się opłaca,a żeby wygrać –trzeba najpierw uszanować konkurenta czy też rywala,obojętnie jak go nazwiecie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue] [/COLOR][SIZE=6][COLOR=red]DZIĘKI!!![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
:calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][quote name='TANANA'][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]jesli sie nie myle to sunia oceniana pyła poza kolejnoscia [quote][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Tak, ponieważ spóźniła się na ring (niestety...), ale mimo to dostała oc. dosk, CWC i piękny opis :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][quote name='TANANA']ale byla porownywana o BOB.[/quote][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie była.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][quote name='TANANA']nie miała zw.mł z miedzynarodowki[/quote][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ma.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wszystkim gratuluję udanego roku, a tym, którzy jeszcze powalczą na ringach życzę powodzenia! :) Mam nadzieję, że i my w przyszłym roku częściej pokażemy się na wystawach, bo z takimi osobami jak m.in. pani Teresa z Danielem, Loczki i Agnieszką z panią Ewą, miło spędza się czas :p Żałuję, że nie wszyscy potrafią traktować tego jako zabawę, rozrywkę: ''za plecami obgaduje a na codzień się uśmiecha'', ale widocznie taka kolej rzeczy... Wem, ze sukcesy ''dzieci'' cieszą najbardziej :multi: dlatego gratulacje dla Ewy, Żanety, p.Teresy, p. Ewy i Agnieszki ;) Jednoczeście dodam, że w przyszłym roku oprócz Toffi, którą postaram się jak najczęściej wystawiać, pojawię się na nie jednej wystawie z nowym ślicznym nabytkiem i już się doczekac nie mogę :loveu:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to i ja co nie co napisze...

A wiec tak bardzo chciłam [COLOR="Red"][B]Podzekowac[/B] [/COLOR][B]p.Magdzie-Bajon[/B] ktora wprowadziła mnie w wasz "świta Husky"- było warto :)
Dzieki czemu poznałam wspaniłaych ludzi,od ktorych mogłam sie bardzo duzo nauczyc i dowiedziec o husky;)Było troche sukcesów troche upadkow ale to nie znaczy ze mam sie poddac...walcze do konca.[B][SIZE="3"][COLOR="Red"]Dziękuje Bardzo[/COLOR] [/SIZE][/B][COLOR="Black"][B]p.Beatce i p.Darkowi[/B][/COLOR] za dobre slowa i oprcie w niepowodzeniach, nie moge zapomniec o [B]J.J.K [/B], których tez poznałam i dowiedziłam sie co nie co o zaprzegach;)Jestescie poprostu wszyscy kochani:loveu::loveu::loveu:
Dziękuje rózniez KAsi od Nigdy Nigdzakow ktora tez mi powedzila duzo na temt siberianow dzięki czemu zrobiłam "krok do przodu w drodze po wiedze":)

Jesli kogos pomnilem to przepraszam ale [SIZE="3"][COLOR="Red"][B]DZIĘKUJE NAPRAWDE WSZYSTKIM[/B][/COLOR][/SIZE]którzy pomagali mi rozwijac umiejetnosci i wiedze o Siberianach ;)

[COLOR="Red"][B]BARDZO DZIĘKUJE[/B][/COLOR];-)

Mam nadzięje, ze w przyszłym sezonie bedziemy sie widywac cześciej na wystawach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia'][quote name='TANANA'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]ANURI z Klanu Wydry [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]nie miała zw.mł z miedzynarodowki[/SIZE][/FONT][/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ma.[/SIZE][/FONT][/quote]
niestety jesteś w błędzie własnie robiłam do biuletynu spis zw z wystaw miedzynarodowych i ANURI nie ma "dużego" zw .mł ,tak więc nie spełniła wymogów do uzyskania Ch.Mł.
Oczywiśćie życze żeby miał dorosły Ch.PL :)

tu masz spis międzynaroówek i suk jakie były z lok 1.
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]
17-18.11.2007 KIELCE
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł. [/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] LATINA CHICA NEGRA z Śnieżnej Doliny
[/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]10-11.11.2007 POZNAŃ
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I dosk.[/FONT][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana] ZwMł Mł.Zw.EUR.Środ.Wsch.[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana] Illamar MELODY[/FONT]
[/FONT]
[/FONT][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]30-09-2007 WROCLAW
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana] I dosk [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] Chayo SNOWFLAKE OF MONIKOONA
[/FONT][FONT=Verdana] [FONT=Verdana] [B][FONT=Verdana]
23-09-2007 ŁÓDŹ[/FONT][/B][FONT=Verdana] Wystawa klubowa
[/FONT][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I dosk. [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana]ZwMł MłZwKl NJwR[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=Verdana]Illamar MELODY
[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]25/26-08-2007 BIAŁYSTOK
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł NJwR [/COLOR][/B]Nanook Spirit WOLF SANKTUARY
[/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]11/12-08-2007 SOPOT
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana] [FONT=Verdana]I dosk.[B] [COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] Illamar MY SWEET DREAM
[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]07/08-07-2007 WARSZAWA
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł. [/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]I dosk [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] SUNGARI Sunkan Wakan
[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]23/24-06-2007 KRAKÓW
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana] I dosk [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] ANUSHKA z Radockiej Góry
[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]16/17-06-2007 SZCZECIN
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I bdb Illamar MELODY
[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]26-05-2007 LESZNO
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] CHAMMI RED POND
[/FONT]
[FONT=Verdana][B]05-05-2007 ŁÓDŹ [/B]
[/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana] I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] Illamar MELODY
[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][B]29-04-2007 OPOLE
[/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana] I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł[/COLOR][/B] Illamar MELODY
[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]16.03.2007 KATOWICE
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B] I bdb HARA z Rubinkowskiego Pola
[/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B][FONT=Verdana]25/26-08-2007 BIAŁYSTOK
[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]suki kl mł.[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] I dosk. [B][COLOR=#ff6600]ZwMł NJwR [/COLOR][/B]Nanook Spirit WOLF SANKTUARY

O widze suczka z Rzeszowa wyskoczyla na podjum :cool3:
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TANANA']niestety jesteś w błędzie[/quote]

Niestety, każdemu się zdarza;)

[quote name='TANANA']Oczywiśćie życze żeby miał dorosły Ch.PL [/quote]

Byłoby miło, gdyby to było szczere, ale dziękuję :)

A o dorosły Championat Anuri proszę się nie martwić. Na pewno szybko go zdobędzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Wszystkim ,którzy nas dopingowali,wspierali i umilali czas –bardzo dziękujemy!Mamy nadzieje,że Arktogea jest z nas zadowolona ,a i wystawcy podzielają nasza radość.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]

[COLOR=red][B]Beatko, cieszymy sie ogromnie z Waszych sukcesów!!! I jesteśmy ogromnie dumni z Queenie oraz Waszej determinacji i uporu. To wspaniałe, że potraficie się cieszyć z posiadania swoich wszystkich piesków, a Queenie przysparza Wam tych najpiękniejszych wzruszeń. Trzymajcie tak dalej![/B][/COLOR]

[B][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Gratuluję wszystkim właścicielom piesków z naszej hodowli wspaniałych wyników w mijającym sezonie!!! Myślę, że będą one wyraźnie widoczne w rankingu wystawowym :)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Forum to wprawdzie nie miejsce na zwierzenia,ale nie stety zmusili mnie do tego nasi „pseudo-znajomi”,czy „pseudo-przyjaciele”(nie wiem jak takich ludzi nazwać).[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Zaczynając zabawe na ringu myślałam,że odkryliśmy coś fajnego-nowe hobby,dające możliwość poznania różnych ludzi i spędzenia w gronie,gdzie tamat krąży taki sam.[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]….Jak ja się pomyliłam-jestem głupia i łatwowierna…………[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Kiedy mówiono mi ,ze świat ludzi w kynologii jest chory,myślałam,że są w błędzie,przecież można naprawić zło,posiedzieć ,pogadać,wymienić się pogladami………wiele tego.[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Przecież mnie znacie!?....Każdego poczęstuje kawą i ciachem jeżeli przyjdzie,a nawet sama zaprosze……powiem dobre słowo i pośmiejemy się.Znacie mnie już na tyle,że wiecie iż jestem samokrytyczna nie tylko w stosunku do siebie ,ale i też moich psów-nie wynoszę ich na „pieriestał”i nie chwale.Zdarzało się wielokrotnie,że nie postawiłabym naszego psa na podium i mówiłam o tym,patrząc jak wygląda i prezentuje się rywal.Nie ja rozdaje lokaty![/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][B][COLOR=red][FONT=Arial]TAKA JESTEM-[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial]więc co Wam się nie podoba??????? Czy to ,że lubie te cholerne wystawy???? Mam kłamać tak jak WY????Za plecami łatwo jest plotkować i wbijać przysłowiowa szpilke,ale mnie akurat to nie zwisa,bo lubie naszą rase [COLOR=red]LUDZI [/COLOR]i tu mój bład,bo każdemu ufam.[/FONT][/B][/SIZE]

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Queeni jest nasza najlepszą suką wystawową,ale nie jedyną.którą kochamy.Nie stety Donka i Piękna nie odniosły takich i tylu sukcesów,ale są i będą.Nie boje sie powiedzieć ,że istnieje choroba (jak wielu innych)nie unikam tematu i nie ukrywam sie z tym.Wszyscy wiedzą i spekulują o badaniach naszej suni Queeni-staramy się aby była fachowo przebadana-widzę jednak ,że przeszkadza to poniektórym i posunęli się do takiego stopnia,że w naszej sprawie meiluja i kontaktuja się ze specjalistami,u których byliśmy.[COLOR=red]PRZEGINACIE W KAŻDYM CALU!:angryy:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Podważacie decyzje lekarzy,wymyślacie naszej suni dodatkowe choroby,podejrzewacie nas (przepłacili…) i dla niektórych na niekorzyść my wiemy.[COLOR=red]PRZYKRE I ŻENUJĄCE!!!:shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Uważam,że macie problem sami ze sobą,może się nie spełniliście we własnym życiu i szukacie pogrążenia u innych. Nie rozmnażam naszych psów jak idzie,staram się aby miały badania i były zdrowe i nic Wam do tego-to są MOJE psy!Nie musicie na nas patrzeć,nie musicie do nas podchodzić i zawistnie okłamywać.Sami nie zrobiliście dla Swoich psów więcej ,więc nie macie prawa ingerować w nasze życie.[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Przykro mi że tak się myliłam w stosunku do Was-napisałam o tym tutaj ,bo wszystkie te osoby są dogomaniakami,a nie będę rozmawiała z każdym,bo to już nie ma sensu.:shake:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]To są ostatnie słowa ,które napisałam na dogomanii,proszę nie dzwonić w tej sprawie i nie pisać meilów co się stało.Myśle ,że dotarłam do tych osób ,o których tutaj mowa!?[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Wszystkim ,którzy wygrali i będą wygrywać [COLOR=red]GRATULUJE!!!SZCZERZE[/COLOR](sami to też lubimy)[/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red]Dziękuje,tym którzy poprostu byli i są z nami!:calus:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Uważam,że macie problem sami ze sobą,może się nie spełniliście we własnym życiu i szukacie pogrążenia u innych. [/SIZE][/FONT][/B][/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]W tym zdaniu jest chyba zawarte całe sedno problemu .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Beata i Darek to bardzo fajni ludzie . [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Lubią to co robią i to widać . [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Odnoszą sukcesy . Ciężko na nie pracują ![/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3].... a to już dla nie których za wiele !!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]"Dziwny jest ten świat" , nasz SH szczególnie ![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial][SIZE=3]Nie boje sie powiedzieć ,że istnieje choroba (jak wielu innych)nie unikam tematu i nie ukrywam sie z tym.Wszyscy wiedzą i spekulują o badaniach naszej suni Queeni-staramy się aby była fachowo przebadana-widzę jednak ,że przeszkadza to poniektórym i posunęli się do takiego stopnia,że w naszej sprawie meiluja i kontaktuja się ze specjalistami,u których byliśmy.[COLOR=red]PRZEGINACIE W KAŻDYM CALU!:angryy:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]Podważacie decyzje lekarzy,wymyślacie naszej suni dodatkowe choroby,podejrzewacie nas (przepłacili…) i dla niektórych na niekorzyść my wiemy.[COLOR=red]PRZYKRE I ŻENUJĄCE!!!:shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=red]Dziękuje,tym którzy poprostu byli i są z nami!:calus:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/quote]

Widzisz Beatko,sęk w tym że jak pies jest jakiś i odnosi sukcesy to niektórych to boli.:angryy:

...I NAJCHĘYNIEJ BY PRZYPISALI MU WSZYSTKIE CHOROBY ŚWIATA-JAK JEST INACZEJ CZUJĄ SIĘ ZAWIEDZENI.
KARMIĄ SIE SENSACJĄ I PORAŻKĄ CZY TRAGEDIĄ INNYCH.
SĄ NAWET DO TEGO STOPNIA BEZCZELNI ŻE PRÓBUJĄ WPŁYNĄĆ I PODWAŻYĆ DECYZJĘ SPECJALISTÓW.:shake:
SPEKULACJĘ ZA PLECAMI I BRAK ODWAGI-ŻENUJĄCE.!!!

Beatko ,tak jak napisałaś -robicie wszystko dla swoich psiaków i niewiele hodowli ma takie warunki i serce dla swoich pupili.
Ale jak widać czasem ludzie są fałszywi i zawistni a przyjażń interesowna.
o czym sama też zdążyłam sie przekonać w gronie SH.

Jestem z wami i mam nadzieję że dalej będziemy wspólnie czerpać radość i szczęście z wystawowych wypraw.-bo z wami są one najlepsze.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To jest strasznie przykre... Najbardziej dla mnie przykre jest to, że musiało to dotknąć ludzi takich jak WY :-(

Oprócz tego co Piotr napisał nasuwa się jeszcze - "Róbmy swoje"

Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieje że nie tylko kawa i ciastko, ale i niejeden szampan przed nami ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...