Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[B][SIZE=4][COLOR=red]ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]SPEŁNIENIA MARZEŃ, WIELU WYGRANYCH WYSTAW I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2008[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]WSZYSTKIM DOGOMANIAKOM I WIELBICIELOM HUSKY ŻYCZĄ AGNIESZKA I RAFAŁ WRAZ Z NASZYMI HASZCZAKAMI !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/018e026f7c43b7e0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2742/zyczeniapltf2.jpg[/IMG]

[COLOR=Blue][I][B]Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada.[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][I]WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ W NOWYM ROKU 2008[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][I]życzy:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][I]Sylwia i Wiesiek & Husky[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:x-mas::tree1::tree1::tree1::x-mas:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3866/grudzie07merrychristmasvs0.jpg[/IMG]

[CENTER][B]Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich psiarzy ;)[/B]
[B]Bardzo dziękuję za ten rok pełen tylu wzruszeń i miłych wspomnień! :loveu:[/B]
[B]Oby 2008 był jeszcze lepszy !!! :multi:[/B]
[B]Pozdrawiamy,[/B]
[B]Asia i Aldan :)[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziękując pięknie za masę sms'ów, wirtualnych kartek i telefonów, również chcielibyśmy życzyć WSZYSTKIM Dogomaniakom, wiele radości w te cudowne Święta. Spokoju, miłości i radości, ale również czasu na refeleksję o tym, co było i co mogłoby być.
Wszystkiego zdrowego życzą

NigdyNigdziaki czyli Kasia*, Sztynek :diabloti: i Gusia :painting:

Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu wystaw- zastanawiam się nad Katowicami. Miałam jechać ze znajomą i wzamian za to wystawić jej psa, ale nie wiem czy się uda- szpice są w piątek, a jej labka wystawiam w sobotę plus nocleg tam, to aż trzy dni nieobecności... :roll: Drugie ''ale'' to cena. Do 11 stycznia 120 zł za jednego psa, a potem kolejno 150 i 180 !!! :diabloti: Zdzierstwo....... I co tu ma zrobić ktoś, kto sam musi ''uzbierać'' sobie na kilka wystaw rocznie, skoro ich ceny tak drożeją w Nowym Roku??? :shake: Czy ktoś z Warszawy lub okolic wybiera się na tę wystawę i miałby miejsce dla jednej osoby z grzecznym psem? :oops: Zależy mi na wystawieniu Rudej w klasie młodzieży, ale jak na razie wygląda na to, że Katowice trzeba będzie sobie odpuścić, a szkoda by było................... :razz:

Justyna

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Z racji chwilowego braku wystaw uważam za dopuszczalne zapychanie forum karteczkami z życzeniami, tym bardziej, że swego czasu stało się OFFowe ;)
Zagapiłam się z życzeniami świątecznymi, ale noworoczne najserdeczniejsze:
[SIZE=3]
[COLOR=Navy]Wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dużo czasu wolnego i wspaniałego kontaktu z psami, udanych miotów hodowcom i sukcesów ringowych wystawcom (sami wystartujemy z dwójką maluchów :) [SIZE=2](widocznych poniżej)[/SIZE]

[IMG]http://esweklej.republika.pl/new_year.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.esweklej.republika.pl/opalmil.jpg[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No to może uzupełnimy staweczki :)

[SIZE=4][COLOR=darkred][I]GŁOGÓW[/I][/COLOR][/SIZE]
[I][SIZE=4][/SIZE][/I]
[COLOR=black][U]Psy[/U][/COLOR]
[I][SIZE=4][/SIZE][/I]
[U]Suki[/U]

kl. szczeniąt
SECRET STAR of Wolf Point


[SIZE=4][COLOR=darkred][I]BYDGOSZCZ W TORUNIU ;)[/I][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[COLOR=black][U]Psy[/U][/COLOR]

Kl.pośrednia
ARKADIUS Galladria-Novitaris

[U]Suki[/U]

Kl.młodzieży
SECRET STAR OF Wolf Point

Kl.otwarta
Arktogea OCEANIA
[SIZE=4][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Spotkała mnie wczoraj dziwna rzecz. Zglosiłam na klubówkę suczke do klasy szczeniąt. Suczka jest importem z Węgier jest zarejestrowana w Krakowie, posiada numer rejestracyjny i jest moją własnością. W zgłoszeniu napisałam, że jej rodowód jest w nostryfikacji. Zgloszenie za szczeniaka wynosi 40 złotych. Ze związku dostałam następującą odpowiedź :

[COLOR=red]psy, które posiadają rodowód w nostryfikacji, mogą zostać przyjęte na
wystawę tylko jako pies zagraniczny - opłata 30Euro.
Jeżeli do dnia przyjmowania zgłoszeń dostarczy Pani nr PKR, opłata będzie
jak za psa polskiego.
Proszę o informację, czy wyraża Pani zgodę.
[/COLOR]

[COLOR=red]Zadzwonilam dziś do zarządu głównego i zostałam poinformowana, że zgodnie z regulaminem niema czegos takiego przy zgł. na wystawę jak "nostryfikacja" lub "w przygotowaniu" i że postąpili zgodnie z regulaminem w stosunku domnie. [/COLOR]

[COLOR=black]Niezgadzam sie z ich decyzja, myślę ze to ja mam rację. Oświećcie mnie, jeśli jestem w błedzie:placz:[/COLOR]

[COLOR=red]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nordic blue']Spotkała mnie wczoraj dziwna rzecz. Zglosiłam na klubówkę suczke do klasy szczeniąt. Suczka jest importem z Węgier jest zarejestrowana w Krakowie, posiada numer rejestracyjny i jest moją własnością. W zgłoszeniu napisałam, że jej rodowód jest w nostryfikacji. Zgloszenie za szczeniaka wynosi 40 złotych. Ze związku dostałam następującą odpowiedź :

[COLOR=red]psy, które posiadają rodowód w nostryfikacji, mogą zostać przyjęte na [/COLOR]
[COLOR=red]wystawę tylko jako pies zagraniczny - opłata 30Euro.[/COLOR]
[COLOR=red]Jeżeli do dnia przyjmowania zgłoszeń dostarczy Pani nr PKR, opłata będzie [/COLOR]
[COLOR=red]jak za psa polskiego.[/COLOR]
[COLOR=red]Proszę o informację, czy wyraża Pani zgodę.[/COLOR]


[COLOR=red]Zadzwonilam dziś do zarządu głównego i zostałam poinformowana, że zgodnie z regulaminem niema czegos takiego przy zgł. na wystawę jak "nostryfikacja" lub "w przygotowaniu" i że postąpili zgodnie z regulaminem w stosunku domnie. [/COLOR]

[COLOR=black]Niezgadzam sie z ich decyzja, myślę ze to ja mam rację. Oświećcie mnie, jeśli jestem w błedzie:placz:[/COLOR]


[/quote]

Ja wiem w czym prawdopodobnie tkwi problem. Otoz wg regulaminu do klasy szczeniat, mlodziezy czy baby nie musisz posiadac jeszcze nr PKR, ale musisz miec nr rejestracyjny to jest warunkiem przyjecia psa na jakokolwiek wystawe (jako psa w polskich rekach).
ddajac rodowod do nostryfikacji, nr REJESTRACYJNY jak i nr PKR otrzymuje sie po nostryfikacji w ZG, a nie przed.
Kiedy oddajesz metryczke i wyrabiasz rodowod nr rejestracyjny dostajesz od razu, i czekasz na nr PKR. Natomiast przy nostryfikacji oddajesz rodowod zagraniczny, i nr rejestracji i nr PKR dostajesz po tym jak rodowod wraca z nostryfikacji.
(wg moich informacji :) )

Natomiast pociesze Cie tym ze nostryfikacja trwa okolo miesiaca, i powinna sie uwinac z formalnosciami.

Link to comment
Share on other sites

A odnosnie odpowiedzi z ZG
tutaj masz regulamin
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_wystaw_psow_rasowych_ZKwP.pdf[/URL]

II Zasada organizacji wystaw
4 b) PKR lub KW (informacja ta niejest konieczna w klasie szczeniat, mlodziezy) oraz numer rejestracyjny

Jesli posiadasz wiec nr rejestracyjny co wg moich informacji jest nie mozliwe, powinni potraktowac sunie jako psa polskiego.
Jesli natomiast nie masz nr rejestracyjnego co jest prawdopodobne mimo oddania rodowodu do nostryfikacji - niestety zaliczysz grono wystawcow zagraicznych ;) to jest glupota bo skoro oddalas juz rodowd do nostryfikacji wczesniej czy pozniej ten nr rej bedziesz miala, ale tak jest to trakotowane przez organizatorow wystawy. I badz pewna nie jestes pierwsza ktora to spotyka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nordic blue']Ewuś ona ma numer rejestr. i ja go podałam w zgloszeniu. Dodam od siebie, ze zglosiłam tą samą sunie na trzy inne wystawy z takim samym wpisem i niema żadnego problemu wszyscy potraktowali małą po Polsku:multi:[/quote]


Nie wszytskie oddzialy dzialaja sprawnie i nie wszystkie sprawdzaja dokladnie co piszemy w zgloszeniach. Moim zdaniem potraktowali twoja informacje z nr rej tak jak to napisalam, w wiekszosci oddzialow ( a z tego co pamietam wszystkie) nr rej dostajesz dopiero po tym jak rodowod wraca z nostryfikacji nie w momencie kiedy go oddajesz do nostryfikacji.
Jesli natomiast twoj oddzial wydal ci nr rej od razu przy oddaniu rodowodu do nostryfikacji, moim zdaniem powinnas zawitac do oddzialu, poprosic o pisemko na ktory oficjalnie napisza ze oddalas rodowod do nostryfikacji, i ze oni wydali ci nr rej.
Mysle ze oddzial ktory organizuje klubowke wlasnie w ten sposob traktuje twoj nr rej, bo normalnie jest nie mozliwe bys go posiadala.

Jesli Twoj oddzial wyda ci takie pisemko ( a nie wierze by tego nie zrobili) z nr rej to nie ma sily sunia musi byc przyjeta jako polski pies, bo wg regulaminu do klasy mlodziezy nie musisz miec PKR, TYLKO nr rej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...