Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HUSKYTEAM']No ale i tak niestety dla większości są zbyt trudne do zastosowania :-)[/quote]

Dla branży to wystarczy tylko trzy
1 Nie będziesz należał do innego Związku Kynolog.
2. mówił fałszywago świadectwa przeciwko psu bliźniego swego
3. Nie "códzołóz" poza Ziązkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']AAAAA gdzie ta wystawa byla (miasto)? :cool1:[/quote]

Alytaus :-)

[quote name='Miśka']chce wrzucic na strone do sukcesow zagranicznych a ino nie moge....[/quote]

A wiesz, że Cię lubię? :diabloti:

[quote name='Miśka']Ogolnie to czemu tak slabo... III best in show... pfff... :diabloti:[/quote]

No, własnie....
Odchudzam psa, bo widocznie za ciężki był i za wolno biegał :mad:
[quote name='Miśka']Zartuje oczywiscie, Wielkie Gratulacje dla teamu NigdyNigdy :Cool!:
trzymam kciuki za jeszcze niejedna powtorke!!! :klacz: super, super!![/quote]

Dzięki :loveu:
W tym tygodniu jedziemy dalej (mam nadzieję, że wrócimy :evil_lol: ).
Odpowiadając na pytania, co do najbliższych wystaw w Polsce, to my zgłoszeni już tylko do Płocka :roll:
Jednak nie jadę na asystenturę, a do wystawiania, bo się Jagna akurat na lato ubrała i fajnie wygląda.
Potem przerwa.

Savannah, Tobie również dziekuję :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Tez bym sobie życzył, ale niestety 4, chociaż sam nie wiem jak to jest, bo puchary leżą od kilku miesiący w worku na śmieci, a medale z istatnich 10 wystaw walają się po samochodzie :-) Więc może 3? ;-)[/quote]

kłamczuch, przecież wszyscy wiedzą że w weekendy siedzisz w pracy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na wystawie w Madrycie Winterfrost's HAKUNA MATATA ukończył Ch. Hiszpanii. :) :) :) :) :) :) w poniedziałek bede miala pełne wyniki z Madrytu i z dwóch wystaw w Palmie ( na wystawie CAC w Palmie Winterfrost's AMBER ICE - CAC, BOS, BOB, BOG a na wystawie CACIB - Winterfrost's MARY POPPINS - CACIB, BOB, IIBOG) :) :) :) dodam ze te trzy psy to rodzeństwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Dzisiaj na wystawie w Madrycie Winterfrost's HAKUNA MATATA ukończył Ch. Hiszpanii. :) :) :) :) :) :) w poniedziałek bede miala pełne wyniki z Madrytu i z dwóch wystaw w Palmie ( na wystawie CAC w Palmie Winterfrost's AMBER ICE - CAC, BOS, BOB, BOG a na wystawie CACIB - Winterfrost's MARY POPPINS - CACIB, BOB, IIBOG) :) :) :) dodam ze te trzy psy to rodzeństwo :)[/quote]
Super!! Gratki dla Danieli i Antonio:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]Na wystawie w Madrycie:[/COLOR]
[COLOR=navy]CHIRICOTE de Ciukci - klasa championów CAC, CACIB[/COLOR]
[COLOR=navy]SMILA de Ciukci BOB i 3 BOG Puppy[/COLOR]
[COLOR=navy]Huskavarna's CAROUSEL DREAMS - CAC[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie było w Hiszpanii wygrywają hiszpańskie psy i o to chodzi. Grunt, ze dwie najbardziej rywalizujące ze sobą hodowle dzielą się zwycięstwami po połowie :eviltong:

Gratulacje dla wszystkich, tylko szkoda, że raczej nas nie rozumieją i nasze gratulacje nic dla nich nie znaczą... Ale jakby ktoś przekazywał, to też sie dołączamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'] Grunt, ze dwie najbardziej rywalizujące ze sobą hodowle dzielą się zwycięstwami po połowie [/quote]
A ja myślę że ilość rywalizujących w Hiszpanii hodowli jest podobna
do ilości rywalizujących ze sobą hodowli w Polsce .
A że psy trochę tam lepsze . Cóż .... . Zobaczymy za 10 lat .:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']dokladnie rywalizujacych hodowli w Hiszpanii jest znacznie wiecej :)
Gratulacje przekaze.[/quote]

Przecież to jest oczywiste i chyba wszyscy o tym wiedzą. Chodziło mi o te dwie hodowle, które bezpośrednio ze sobą konkurują, bo po pierwsze obie są dobre i ambitne, a po drugie obie znajdują sie na wyspie. I są to z tego co wiem jedyne dwie hodowle husky na wyspie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Chociaz Hiszpania nie rózni sie bardziej w kwestii psów które wygrywaja tam do Polski..bo czesto tak jak u nas lepsze przegrywaja z gorszymi..i to o wiele. Ale na pewno co kraj to obyczaj.[/quote]
I tu masz rację ! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Chociaz Hiszpania nie rózni sie bardziej w kwestii psów które wygrywaja tam do Polski..bo czesto tak jak u nas lepsze przegrywaja z gorszymi..i to o wiele. Ale na pewno co kraj to obyczaj.[/quote]


Wybaczcie początkujacy jestem, ale czy w Polsce wyniki psów z owego kraju dają sie podciągnąć pod wyrażenie "lepsze przegrawyja z gorszymi", bo wiesz, jak dla mnie to kopiesz tzw dołek pod samą sobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Węgry CAC:
Ch. DUSTIN Sądeckie Pieszczochy - CAC
Ch. Snowy coś tam czyli BAJKA - CAC, BOB, Ukończony Championat Węgier

Gratulacje i nie watpię, że jakiś pucharek z finałów też będzie!

Pzdr[/quote]

Gratulacje!!!
Mam nadzieję, że Mirka nie ma do pucharów takiego podejścia jak Ty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM'][B]Węgry CAC, finały: BAJKA BOG I, [COLOR=Red]B[/COLOR][COLOR=Red]est in Show
[/COLOR][/B][/quote]
Ogromnie się cieszę!!!!
[SIZE=5][B][COLOR=Red]WIELKIE GRATULACJE :klacz::klacz::klacz::klacz:[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...