Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=7]Kojoty Górą!!!!!!![/SIZE]
Kasiu, a właściwie Jagusiu i Bursztysiu wielkie gratulacje. Cieszymy się waszym sukcesem.To super i brak nam słów.
Serdecznie pozdrawiam i może do zobaczenia n Ursynowie

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeejku! Jaki przekaz informcji zrobił się teraz szybki :crazyeye:
Czyżby Elina? :razz:
Bardzo [SIZE=3]bardzo [/SIZE][SIZE=4]BARDZO[/SIZE] serdecznie dziękujemy wszystkim za gratulacje. :loveu:
Jestem przeszczęśliwa :multi:
To, że Jagienka zdobyła CAC'a i skończyła Championat Litwy to jakoś tak wierzyłam, że damy radę, ale wszystko to, co było potem.... :roll:
Jagusia- [B]CAC, Najlepsza Suka w Rasie[/B]
Bursztynek- [B]Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy, Best of Group, III Best in Show[/B] i po raz ósmy już- [B]Best in Show Weteranów[/B]
Dodatkowo- [B]Najlepsza Para Wystawy[/B].
Jak na 12 letniego prawie psa, to sukces uważam za niebywały :sweetCyb:
Zaskoczenie ogromne, ale muszę przyznać, że Bursztynek prezentował się bardzo pięknie, choć i o Jagnie złego słowa powiedzieć nie mogę.
Sukces mnie tym bardziej rozczulił, że półtora tygodnia temu, Sztynek miał wylew i ledwo się na nogach trzymał- przygotowywałam się na najgorsze :-(
Jeszcze forma do końca nie wróciła, ale jest już dobrze i, co najważniejsze stabilnie.

Ale wracając do wystawy....
Impreza bardzo kameralna, ale nie ukrywam, że bardzo takie lubię- żadnych biletów wstępu, żadnego weterynarza na bramce, wystawa w lesie, na wybetonowanej polanie.
W sumie pięć ringów, na których oceniano coś około 400 psów.
Husky było pięć.
Sędzia z Rosji- Tatyana Ivanova- starsza kobieta, bardzo sympatyczna, choć bardzo ostro oceniająca (momentami może nazbyt ostro).
Zwracała bardzo uwagę na uzębienie i ruch.

Ubiegam pytania o stawkę i wyniki ;)

PSY- kl. młodzieży
AFFRON Fortunatus- bdb

PSY- kl. weteranów
BURSZTYN z Coyoacan FCI- I dosk., Zw. Rasy, BoG, III BiS, BiS Weteranów

SUKI- kl.szczeniąt
ICE-TOSHKA Eskimoski Domek- db

SUKI- kl. młodzieży
BLACK GALE Husky Team- bdb
TUNDRA z Tarnawskiej Riwiery- bdb (sędzia nie dała lokat)

SUKI- kl. championów
JAGIENKA z Coyoacan FCI- I dosk., CAC, NSwR

Cieszę się, cieszę się, cieszę się bardzo :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy serdecznie :loveu:

[quote name='Nitor-Nivalis']Super Gratulacje za wszytskie sukcesy dla Bursztynka bo to jemu sie glownie naleza :) [/quote]

Wiesz, ja byłam szczególnie zaskoczona fromą Bursztynka.
On już nie najmłodszy i wyraźnie szybciej się męczy na wystawach.
Tym razem wchodził dwukrotnie na ring mały plus cztery finały na ringu głównym, w pełnym słońcu.
Na BiS'ie, większość psów była już mocno wymęczonych i trudno im się dziwić.
Ale u Sztyśka ambicje wzięły górę i efekt jest jaki jest ;)
W czasie wystawy próbował już zasypiać, ale co i rusz go wyciągałam z klatki- patrzył na mnie, jak na barbarzyńcę :razz:
Wczoraj poszliśmy spać już o 19-ej (co i tak daje 17 godzin dnia ;) ), a wstaliśmy po 12 godzinach snu- musiałam dobudzać psy, bo im wcale nie chciało się wstawać. :diabloti:
Teraz też śpią, jak zabite- widać, jakie to dla nich emocje.
Ale lubimy to, więc czemu mamy się nie męczyć? ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrchid][I][B]GRATULACJE dla wszystkich zwycięzców wystaw minionego weekendu!

[/B][/I][COLOR=Black]Ja tym razem bawiłam na Dniach Szkockich w Chybiu gdzie próbom PIP. egzminom PPP oraz zwodom TRIAL i Frisbee Long Distance towarzyszyła już po raz drugi Krajowa Wystawa Psów Angielskich Ras Pasterskich.

Ale już za tydzień czekam na spotaknie z huskomaniakami na ringu w Bytomiu :)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie za kolejne gratulacje! :multi:

[quote name='sh_maniak'] ile wy tego złomu na finałach nazgarnialiscie :crazyeye: :thumbs: . Patrząc po stawce to same polskie przydomki :razz: [/quote]

No własnie półki mi się na dobre skończyły- chyba w końcu polecę do tej IKEI i dokupię :roll:
Ale i tak, najtrudniej było zapakować do samochodu cztery worki karmy :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...