Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Banska Bystrica 2006

sędzia: Piskay Vladimir - Słowacja

PSY

klasa młodzieży
1 CAJC - Vinyamar's Fearless Wolf

klasa otwarta
1 CAC - Oumiak's The Show Must Go On
2. Res. CAC - Vinyamar's Dragon
3. dosk - Raja Eitshu of Northerm Wilderness

klasa championów
1. CAC - Akhilesh Anoop of Snowdog Farm

klasa weteranów
1. Akon Derorah Ewiy


SUKI

klasa młodzieży
1 CAJC - Vinyamar's Fire of Fame
2 Res CAJC - Best of All of Wolf Point

klasa pośrednia
1. CAC, BOB - Tiwaye Asanpi for Potega Naturalności Eskimoski Domek
2. Res CAC - Winalmik's Baby Revolution of Marook Ravine

klasa otwarta
1. CAC - Mark My Style of Wolf Point
2. Res. CAC - Vinyamar'sComett
3. dosk - Hightower's Infineon

klasa championów
1. CAC - Vinyamar's Country Girl
nb - Ashley Chalayan

Na słowackich krajówkach się nie wybiera NSwR i NPwR, do porównania o BOB staja wszystkie pieski z CACem i CAJCem ;)

Dziękuje za gratulacje, niestety w Banskiej w tym roku nie zrobili Zw. Sk :-(

Link to comment
Share on other sites

W Trencinie tez tego nie mam, w karcie oceny tez czegos takiego nie ma do zaznaczenia ...
Rozmawiałam z innymi dgm co też byli w Banskiej i mówią, że tak na Słowacji jest ... ja byłam zaskoczona, bo w Trecinie jako tako był ten wybór bo o cacib chodziło, a teraz 7 psów na ringu o BOBa:lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, ale ja juz bylam kilkanascie razy na słowacji na krjaówka równiez wiele razy i zawsze był wybor NPwR czy NswR i pierwszy raz spotkalam sie z tym ze tego nie zaznaczono.
Z reszta w Banskiej tez bylam dwa razy i za kazdym razem ten tytuł był, i na kazdej innej krajowce rowniez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Sedzia ponoc wyrzucił dwa pieski z ringu, jednego za jąderka, drugiego za agresje ( capneła go sunia) ... ponoc bardzo dokładnie sedziował :)[/quote]

nie ponoć, tylko wyrzucił...i obydwa za to samo...

tak sprawdzał mojemu kojotowi zęby, że przy jądrach kojocisko jakby trafił to by odgryzł sędziemu dłoń....a z sunią to przy zębach....

....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']ktory to pies poleciał za jajka?[/quote]
z tego co się orientuje to:
CONNOR Fortunatus - dyskw.

przepraszam z góry jeśli sie pomyliłam, ale napewno czarno-biały psiak[/quote]

[I][B]Już wcześniej napisałem, że nie za jajka, a za to, że gdyby trafił to by odgryzł sędziemu dłoń po tym jak ten z "finezją" sprawdzał mu paszczę i jak się zabrał za jądra...

[/B][/I]pozdrowienia dla wszystkich

pmmazz /pavka/ i el Coyote

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pmmazz']nie ponoć, tylko wyrzucił...i obydwa za to samo...

tak sprawdzał mojemu kojotowi zęby, że przy jądrach kojocisko jakby trafił to by odgryzł sędziemu dłoń....a z sunią to przy zębach....

....[/quote]

Ja nie zauważyłam by az tak dogłębnie sparwdzał zeby i niestety agresja to wina właściciela - uważam ze za takie coś bezwzględnie nalezy sie dysk.
Uwazam ze sedzia miał własciwe podejscie do psów, zreszta spójrz ile było psów i ile sie w ten sposob zachowało a dostaniesz odpowiedz kto zawiniły.
Sedzia ma prawo jak bedzie chcial przejrzec wszytsko dokladnie a pies musi to przezyc.

Link to comment
Share on other sites

:oops2:

Normalnie nic tylko walnąć głową w mur... :wallbash: Że też nie zajrzałam wcześniej w ten topik, nie poszukałam listy zgłoszonych psów , bo wiedziałabym, kogo szukać na wystawie...


Byłam na wystawie (bez psów, jako widz) i na parę osób się natknęłam :) , ale teraz widzę, ile straciłam. Przecież tyle rodzinki było ! :splat:Mariola była, Izka też była - poznałybyśmy się... Tyle osób z tych, co było, chciałabym spotkać :( Ech... :shithappens:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Ja nie zauważyłam by az tak dogłębnie sparwdzał zeby i niestety agresja to wina właściciela - uważam ze za takie coś bezwzględnie nalezy sie dysk.
Uwazam ze sedzia miał własciwe podejscie do psów, zreszta spójrz ile było psów i ile sie w ten sposob zachowało a dostaniesz odpowiedz kto zawiniły.
Sedzia ma prawo jak bedzie chcial przejrzec wszytsko dokladnie a pies musi to przezyc.[/quote]

[B]Ja jak najbardziej sędziego rozumiem...i zachowanie swojego psa też...[/B]:lol:

[COLOR=Red][I][B]i nie mam nikomu za złe...nawet sobie...[/B][/I][/COLOR] :cool3:

stało się jak się stało...pierwszy raz mi się coś takiego z moim kojotem przydarzyło...

[I]będziemy dalej polować na to ostatnie CWC...[/I]
.....

".... a pies musi to przezyc...." - no niby tak...ale to tylko pies...

a sama wystawa....super...szkoda tylko, że husky na płycie boiska a nie między drzewami...

Link to comment
Share on other sites

A i ciekawostka z Bańskiej ... premier Słowacji podszedł do mojej wspoltowarzyszki wyprawy i pytał o pieski, ja podeszłam to zwiali :evil_lol: był w otoczeniu 3 meżczyzn, bardzo eleganccy ... a skad wiemy, że premier, jakiś podniecony tym fakten Słowak do nas podleciał i zakomunikował nam:lol: My myslałysmy w pierwszym momencie, ze to jacys sędziowie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pmmazz']nie ponoć, tylko wyrzucił...i obydwa za to samo...

tak sprawdzał mojemu kojotowi zęby, że przy jądrach kojocisko jakby trafił to by odgryzł sędziemu dłoń....a z sunią to przy zębach....

....[/quote]

z sunia to nie przy zebach tylko przy przednich łapkach:)) bo dla niej łapanie za przednie łapki to zabawa i wtedy podszypuje uczestniczacego w zabawie za rece:) Tak bynajmniej cos mi włascicielka wspominala ze sie z nia bawi. raczej sadze ze sedzia nie byl zagrożony pod zadnym wypadkiem:lol:

Ja sie zgodze z Ewa, uwazam ze agresja psa na wystawie to wina własciciela, pies pod zadnym warunkiem nie moze ugryzc człowieka. Obojetnie czy to dla zabawy czy ze mu sie nie podoba. Pies nie moze wyznaczac dominacji nad człowiekiem, ma byc posłuszny i tyle;) Trzeba trenowac i trenowac jezlei pies nie chce dac sie obmacac bo sie przy tym denerwuje isc do parku gdzie jest duzo psow i niech dotykaja go obce osoby, pod zadnym warunkiem nie moze wykazac ze mu sie to nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']z sunia to nie przy zebach tylko przy przednich łapkach:)) bo dla niej łapanie za przednie łapki to zabawa i wtedy podszypuje uczestniczacego w zabawie za rece:) Tak bynajmniej cos mi włascicielka wspominala ze sie z nia bawi. raczej sadze ze sedzia nie byl zagrożony pod zadnym wypadkiem:lol:

Ja sie zgodze z Ewa, uwazam ze agresja psa na wystawie to wina własciciela, pies pod zadnym warunkiem nie moze ugryzc człowieka. Obojetnie czy to dla zabawy czy ze mu sie nie podoba. Pies nie moze wyznaczac dominacji nad człowiekiem, ma byc posłuszny i tyle;) Trzeba trenowac i trenowac jezlei pies nie chce dac sie obmacac bo sie przy tym denerwuje isc do parku gdzie jest duzo psow i niech dotykaja go obce osoby, pod zadnym warunkiem nie moze wykazac ze mu sie to nie podoba.[/quote]

Ja też się zgadzam z Ewą,
mój Lucjan robi się nadwrażliwy na dotyk od ciągłego przedwystawowego czochrania (Ewa sama to wiesz) wygina się jak go sędzia dotyka
ale do głowy by mu nie przyszło potraktować kogoś zębami.
Dla mnie to również kwestia pozycji psa w "stadzie".
Pozdrawiam


[URL="http://www.bajon-huskies.prv.pl"]http://www.bajon-huskies.prv.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pmmazz'][B]Ja jak najbardziej sędziego rozumiem...i zachowanie swojego psa też...[/B]:lol:

[/quote]

[COLOR=navy]Zachowanie twojego psa rozumiesz, acha i jeszcze ciebie to bawi?? :mad:, Zareagował nad wyraz agresywnie, a sędzia nie był niedelikaty, gdyby jakieś dziecko do niego podzeszło i dotknęło za ogon , a ten by ugryzł??[/COLOR]
[COLOR=navy]Z tego co ja wiem husky to psy łagodne i takie zachowanie jest NIEDOPUSZCZALNE!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...