Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='dachenoceras']Nie pamiętam czy to ja to wyprzedzanie zrobiłem, bo w 100% wyprzedziłem 524, wcześniej minięty zostałem przez 527 - ogólnie chaos wielki, numerki blokukące kawalek ringu i sędzina która cały czas poganiała .... no dajcie im wiecej ruchu....
Wobec tego - wobec braku świadomości, mimo wszystko z kynologicznymi przeprosinami stawiam sie w gotowości, ot i poznałem kodeks ruchu ringowego.

Ot i jeszcze poznałem jeszcze jedna osobę z DGM, po fakcjie.[/quote]


nie ma za co....a 527 mijał i blokowal kogo popadło...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brawo Kuba!
A tak przy okazji, to fajne podium, chyba pamięta jeszcze czasy I Wyścigu Pokoju i strach pomyśleć, kto mógł na nim stać kiedyś ;-)
Cholera, coś mi w tym zdjęciu nie gra, nie mam pojęcia co, ale jakoś mi się ono wydaje dziwne. Kompozycja? układ psów? kolory? Dobra olać, za dużo wrażeń jak na jeden dzień chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Brawo Kuba!
A tak przy okazji, to fajne podium, chyba pamięta jeszcze czasy I Wyścigu Pokoju i strach pomyśleć, kto mógł na nim stać kiedyś ;-)
Cholera, coś mi w tym zdjęciu nie gra, nie mam pojęcia co, ale jakoś mi się ono wydaje dziwne. Kompozycja? układ psów? kolory? Dobra olać, za dużo wrażeń jak na jeden dzień chyba...[/quote]

[CENTER][COLOR=royalblue][B]Może ta zielona cerata?[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Arial]Gdańska- stawka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]młodzieży[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]AGAT C'Est La Vie[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]młodzieży[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]QUNITESSENCE Fortunatus[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]KASDAN de Ciukci[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]MOONWALKER of Seven Heaven[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]ONYX Arktogea[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Arktogea ORFEUS [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Psy -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]championów[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]SHAPALI de Ciukci[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Suki -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]młodzieży[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Arktogea VIXEN [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Suki -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Arktogea OFELIA [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Suki -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]pośrednia[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]TIFFANI Eskimoski Domek[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Suki -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]otwarta[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]ALRAUNA Fortunatus[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Suki -[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]otwarta[/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]ARANKA Klan Bystrych[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malvina']Ech to ciesz się że masz ferie teraz bo ja o swoich już dawno zapomniałam:placz:[/quote]

[quote name='Savannah']No mi się dopiero zaczynaja, jako jedno z ostatnich województw:-([/quote]

[quote name='flashka-g']no ja juz tesh nie pamietam co to ferie:P ale ja sobie przedluzam a co:cool3:[/quote]

[quote name='agacia']A mnie w tym roku ferie nie czekaja:placz:[/quote]

A co to są "ferie", że tak zapytam :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aamen']Potrzebuje pomocy w drodze do Bydgoszczy z Warszawy i w drodze powrotnej.
Dzisiaj sie dowiedzialam, ze nici z transportu i zostalam na lodzie.
Jestem zalamana :(
Moze mnie (i psa mego) ktos zabrac ze soba?[/quote]

Niestety, podjęliśmy decyzję, że do Bydogszczy jednak nie pojedziemy.
Za mało mamy na wszystko czasu- przyda się wolny weekend, żeby załatwić niektóre sprawy :painting:
Ale zerknij może do spisu wystawców z Bygdoszczy- może ktoś się napatoczy.
Zachęcam również zerknąć do działu "Wystawy"- tam jest temat o Bydgoszczy- może "innorasowcy" Was zabiorą? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...