Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bydgoszcz

[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, szczeniąt - FIGIEL Sądeckie Pieszczochy[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Woźniak Izabela, Poznań[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, młodzieży - AGAT C'Est La Vie[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Brzeski Wojciech, Władysławowo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, młodzieży - SWIFT WOLF Fortunatus[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Olszewski Piotr Jan, Białystok[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, młodzieży - A'DURANGO Eskimo River[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Zeniuk Mateusz, Gdynia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - FIRST EXPRESS Dwie Korony[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Olszewski Piotr Jan, Białystok[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - GALAXY BOY Mountain Stream[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wnuk-Jankowska Elżbieta, Bydgoszcz[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - MOONBEAM of Seven Heaven[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Andrzejewska Beata, Poznań[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - ONYX Arktogea[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Doda Sylwia, Nidzica[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - Arktogea ORFEUS [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Andrzejewska Grażyna, Nakło n/Notecią[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, pośrednia - Kivalina's THE BLACK KNIGHT [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Domańska Monika, Barwice[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, otwarta - YUKI z Grodzkiego Zakątka[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Maj Joanna, Poznań[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, otwarta - YANKEE Casidi[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Błędziński Marcin, Nakło n/Notecią[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, otwarta - DUTCHESS Arktyczna Piękność[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Pasternicka Lidia, Poznań[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, otwarta - DAKOTA NIKE'S Nitor Nivalis[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Piotrowska Elżbieta, Bydgoszcz[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, otwarta - DOPIO Śnieżne Łapy[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Rutkowska Małgorzata, Nakło[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, pies, weteranów - BURSZTYN z Cayoacan (FCI)[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Czarkowska Katarzyna, Warszawa[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, szczeniąt - MAAGIE MAE D.B. ARCTIC [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Włodarska Agata, Poznań-Krzesiny[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, młodzieży - A'PANAMA Eskimo River[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Kasprzak Maciej, Wełnica k/Gniezna[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, młodzieży - BLUE MERLE SIBERIA Bricassart[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Jettka Larysa, Wrocki 2A[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, młodzieży - EVENING SHINE Nitor Nivalis[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Leśniak Anna, Parkowo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, pośrednia - EVERYTHING'S GONNA BE ALRIGHT Potęga Naturalności[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Mentrak Agnieszka, Warszawa[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, pośrednia - OCEANIA Arktogea[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Włodarska Agata, Poznań-Krzesiny[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, pośrednia - TIFFANI Eskimoski Domek[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Brzeski Wojciech, Władysławowo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - ALRAUNA Fortunatus[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Doda Sylwia, Nidzica[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - DONA Nektar Północy[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Jasińska Beata, Kostrzyn Wlkp.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - DELTA Śnieżne Psy[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Koprowska Magdalena, Brzozówka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - SUN AND WIND Eskimo River[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Ryszewska Urszula, Słupca[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - PANTERA Błękitny Skarabeusz[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Kalacińska Dorota, Brzoza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - NINA Eskimoski Domek[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wysocka Bożena, Toruń[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, otwarta - KYORA Indian Dream[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Koczorowski Tomasz, Bydgoszcz[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Siberian Husky, suka, championów - JAGIENKA z Coyoacan (FCI)[/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Czarkowska Katarzyna, Warszawa[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!

BTW: nie było żadnej suki w młodzieży? Raaaaannnyy jeżeli (hipotetycznie rzecz jasna) zabraknie małego Zw.Mł. u jednej z naszych dziewczyn, to słowo daję, że sobie z powodu tej nieobecności pójdę do lasu z ringówką, nie, lepiej, łańcuszkiem żeby się na pewno nie zerwał i wybiore jakąś mocną gałąź...

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Raczej bdb a nie dosk, ciężko biegało sie za tym psem[/QUOTE]
To trzeba było wyprzedzać, oczywiście po zewnętrznej bo tylko tak wolno :-)

[QUOTE] tak tak Jacku dokladnie tak jak piszesz, ja chyba zrobie to samo[/QUOTE]
Ewka, ale musisz wziąć własny sprzęt, bo ja mam tylko jedną ringówkę... ale mogę pożyczyć krawat, nie będzie potrzebny ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']To trzeba było wyprzedzać, oczywiście po zewnętrznej bo tylko tak wolno :-)
[/quote]

Biegać po krzesłach nie umiem, a nie dało sie po zewnętrznej bo on biegł po prawej nodze pani właściciel i ogólnie wydawało mi się że cały czas biegnie tyłem.... o ile właśnie się nie zatrzymał.

Może lepiej powieście sie w szorkach - ot tak dla medytacji głową w dół - odchodzi problem co by było jak byście sie rozmyślili.

Link to comment
Share on other sites

[I]Poprawione:[/I]

[quote name='rOOn7']Klasa młodzieży
524. ATAMAN Ninsun, - [B]bdb[/B]IV
525. DEMON z Dębickiej Kępy - doskIII,
526. SHAMROCK Fortunatus, - doskII
527. SWIFT WOLF Fortunatus, - doskI, Zw.Ml

Klasa pośrednia
528. Latrans AWARE OF VICTORY, - CWC, NPwR, BOB
529. FIRST EXPRESS Dwie Korony -doskIII
530. KAMEL z Pierwszej Ręki, - doskIV
531. OTHELLO Arktogea -doskII

Klasa otwarta
532. DUSTIN Sądeckie Pieszczochy - CWC
533. NABUKO Eskimoski Domek - doskII

Suki - Hündinnen
Klasa szczeniąt
534. FAMA Sądeckie Pieszczochy, - Iwo

Klasa pośrednia
535. PYSZNA Eskimoski Domek, - CWC, NSwR
536. SOFI z Tarnawskiej Riviery, - bdbII

Klasa otwarta
537. BAJKA Sądeckie Pieszczochy - doskII
538. ROCHER Eskimoski Domek - doskIII
539. SATYRA z Tarnawskiej Riviery - CWC[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[i]mały komentarz do Rzeszowa...[/i]

Husky wystawiane na szarym końcu, na ringu gdzie na początku oceniana była cała VI grupa...męczarnia z czekaniem...no i ring koszmarnie mały (z 4 psami na ringu nie było możliwości normalnej prezentacji!!!)

plusem była lokalizacja, hala tenisowa, gdzie nie dochodziły odgłosy z głównej hali, a więc magafonów ZERO....

dużo zwiedzających...

sędzina...ogólnie ok, choć pierwszy raz widziałem by ktoś sprawdzał zgryz nożycowy u husky rozwierając mu na 1,5cm paszczę...no cóż....

moje wnioski z wystawiania na tamtym ringu...następnym razem jak ktoś będzie mnie wyprzedzał po wewnętrznej na zakręcie i spychał na krzesełka, blokując przy tym całkowicie, to podepczę i psa i tym bardziej WŁAŚCICIELA...!!!

w ogólnym rozliczeniu, dużo lepiej niż w ubiegłym roku...

pozdrawiam
[b][i]pmmazz[/b][/i]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pmmazz']

następnym razem jak ktoś będzie mnie wyprzedzał po wewnętrznej na zakręcie i spychał na krzesełka, blokując przy tym całkowicie, to podepczę i psa i tym bardziej WŁAŚCICIELA...!!!



pozdrawiam
[B][I]pmmazz[/I][/B][/quote]

Nie pamiętam czy to ja to wyprzedzanie zrobiłem, bo w 100% wyprzedziłem 524, wcześniej minięty zostałem przez 527 - ogólnie chaos wielki, numerki blokukące kawalek ringu i sędzina która cały czas poganiała .... no dajcie im wiecej ruchu....
Wobec tego - wobec braku świadomości, mimo wszystko z kynologicznymi przeprosinami stawiam sie w gotowości, ot i poznałem kodeks ruchu ringowego.

Ot i jeszcze poznałem jeszcze jedna osobę z DGM, po fakcjie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...