Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LOCZEK']Sama przyjemność bytowania na podium.Gratulacje!A tak swoją drogą [B]NITOR NIVALIS[/B] może czasami oddałabyś miejsce na podium znajomym,co???
Pozdrawiam :lol:[/quote]

Żaden problem tyle ze to raczej nie ode mnie zależy :) A Mino bardzo lubi stawać na podium i raczej z własnej woli nikomu nie odda :lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, wiem że to dosyć amatorskie pytanie, ale... kto pyta nie błądzi. Jeśli odpowiedź już gdzieś napisano proszę o skierowanie mnie tam :lol: A więc.. co trzeba zrobić, by pies mógł być reproduktorem? i jak ubiegać się o championat?Byliśmy dopiero na pierwszej naszej wystawie i poszło tak, że wpadka szła za wpadką, ale.. nie ma to jak pierwszy raz :lol: mamy na koncie oc. dok. i brązowy medal, ale to wszystko z powodu że nie byliśmy do końca przygotowani (myślałam że wiem wszystko a wiedziałam w sumie nic :shake: ). Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

A więc dorosły Ch.PL może uzyskać pies który uzyskał 3 CWC(dostaje pies z 1 lokatą w klasie ale nie zawsze;) ) od 3 różnych sędziów na conajmniej jednej wystawie międzynarodowej lub klubowej i np 2 krajowych od pierwszego wniosku do ostatniego musi upłynąć conajmniej 6 miesięcy a młodzieżowy champ podbnie tyle tylko, że pies może go zdobyć wyłącznie w klasie młodzieży i oczywiście nie musi być odstępu 6 miesięcy. Co do reproduktora nie jestem pewna bo miałam zawsze same suczki:razz: ale chyba 3 oceny doskonałe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malvina']Co do reproduktora nie jestem pewna bo miałam zawsze same suczki:razz: ale chyba 3 oceny doskonałe[/quote]

3 oc dosk od 3 sędziów w tym jedna oc z miedzynarodowej wystawy lub klubowej, oceny uzyskane po ukończeniu 15 miesiący wlicza się do uprawnień reproduktora.

Chyba :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...