Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamel']Krajowa Rzeszów i juz po ;)
Tyle co wiem to :
Pośrednia-Demon z Dębickiej Kępy-bdb
Otwarta-Atman Ninsun- dosk lub bdb, lok II
Otwarta-Kamel Z Pierwszej Ręki- dosk, lok I, bez cwc, NPwR

Reszta nie wiem, w każdym bądź razie nikt nie dostał cwc i zwycięscy rasy sędzina też nie przyznała. Więc jak to ujęła "nikogo nie zapraszam na ring główny":eviltong:[/quote]


I w zasadzie jak najbardziej słusznie, należy się raczej trzymać zasady iż CWC nie jest przypisane do pierwszej lokaty, tylko jest notą uznaniową, a patrząc chłodnym okiem po ringu to nikt dzisiaj włącznie z mną na nią nie zasługiwał.
My z Demonem porażka kompletna chociaż .... Jeszcze nigdy nie wyglądał tak "fajnie", jeszcze nigdy nie pobiegł tak super, jeszcze nigdy nie dostał opisu bez żadnej wady, no i jeszcze nigdy nie dostał bdb, z dopiskiem ocena obnizona za niewłaściwe zachowanie na ringu czyli warczenie przy zębach, co oczywiście jest jak najbardziej słuszne i w pełni się zgadzam.
Jak rozmawiałem po zawodach z Panią Ewą to mi przyznała, że było jak najbardziej ok a owy nieprzyznay BOB i pucharek poszedłby do mnie ale zęby - to trzeba pilnować, zresztą podobno wystawiała sama coś w Berlinie ostatnio i sama wyleciała z ringu za owy wark. Więc BOBa nie przyznała nikomu podobnie jak i nikt nie dostał CWC i słusznie jak pisałem.
Ach miał być pucharek i ring główny a tak jest czerwona wstążka - niby też to jakąś odmiana bo takowej nie mam jeszcze, tylko mniemam że już więcej nie będziemy odnosić takich moralnych sukcesów.
I na koniec bardzo fajna i sympatyczna owa Pani Ewa Sż-Sz, i wreszcie komuś sie Demon spodobał mimo, że dostał tylko bdb. A zresztą poco gdybać ważne są fakty więc Demon z DK. I/I pośrednia bdb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']KASDAN DE CIUKCI- BOB:multi: :multi: :multi:[/quote]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]GRATULACJE dla AGNIESZKI I KAZIA!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
:Rose:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]oraz[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]dla walczących za granicą[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]EWY i PIOTRA[/COLOR][/SIZE][/FONT]
:thumbs: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Same tytuły się w tym tygodniu posypały...
i to jakie..:multi:
[CENTER][SIZE=6]OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH[/SIZE]
[/CENTER]
[LEFT]Tych którzy coś zdobyli w szczególności

i tych, którzy dzielnie walczyli również..:)
:laola: [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkred]WOW, co za weekend :)[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=darkorange][B]GRATULACJE dla wszystkich!!!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi:

[SIZE=3][COLOR=royalblue]Czekamy z niecierpliwościa na pełne wyniki z Torunia i dwóch dni w Bratysławie![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']I w zasadzie jak najbardziej słusznie, należy się raczej trzymać zasady iż CWC nie jest przypisane do pierwszej lokaty, tylko jest notą uznaniową, a patrząc chłodnym okiem po ringu to nikt dzisiaj włącznie z mną na nią nie zasługiwał.
My z Demonem porażka kompletna chociaż .... Jeszcze nigdy nie wyglądał tak "fajnie", jeszcze nigdy nie pobiegł tak super, jeszcze nigdy nie dostał opisu bez żadnej wady, no i jeszcze nigdy nie dostał bdb, z dopiskiem ocena obnizona za niewłaściwe zachowanie na ringu czyli warczenie przy zębach, co oczywiście jest jak najbardziej słuszne i w pełni się zgadzam.
Jak rozmawiałem po zawodach z Panią Ewą to mi przyznała, że było jak najbardziej ok a owy nieprzyznay BOB i pucharek poszedłby do mnie ale zęby - to trzeba pilnować, zresztą podobno wystawiała sama coś w Berlinie ostatnio i sama wyleciała z ringu za owy wark. Więc BOBa nie przyznała nikomu podobnie jak i nikt nie dostał CWC i słusznie jak pisałem.
Ach miał być pucharek i ring główny a tak jest czerwona wstążka - niby też to jakąś odmiana bo takowej nie mam jeszcze, tylko mniemam że już więcej nie będziemy odnosić takich moralnych sukcesów.
I na koniec bardzo fajna i sympatyczna owa Pani Ewa Sż-Sz, i wreszcie komuś sie Demon spodobał mimo, że dostał tylko bdb. A zresztą poco gdybać ważne są fakty więc Demon z DK. I/I pośrednia bdb.[/quote]

Hmmm, miałam się na ten temat nie wypowiadać, z pewnością się narażę ale zaryzykuje, więc dachenoceras wypadałoby mieć chyba troszkę więcej pokory, i chyba nie jest w dobrym tonie podchodzenie do innych wystawców i mówienie im wprost , ze gdyby nie zęby Demona to by miał na 100% puchar. Tym bardziej, ze mój pies dostał NPwR i taka była decyzja sędziny a nie inna ( i swoją drogą Kamel też miał wszystko ok w opisie a cwc nie dostał przede wszystkim za wyrwaną sierść na karku od kolczatki której nie stosuje od roku i czekam aż zmieni włos,takze za to pretensji nie mam, i rozumiem, ze mogło sie to sedzinie nie spodobać). A niepokazywanie ząbków to u Huskich również wada nad którą trzeba popracować;) .

Ah teraz to chyba sie do mnie nikt nie odezwie na wystawie:(, przepraszam dachenoceras, ale jest tu wiele WSPANIAŁYCH wystawców z jeszcze wspanialszymi psami, ale nie wypowiadają takich komentarzy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']Hmmm, miałam się na ten temat nie wypowiadać, z pewnością się narażę ale zaryzykuje, więc dachenoceras wypadałoby mieć chyba troszkę więcej pokory, i chyba nie jest w dobrym tonie podchodzenie do innych wystawców i mówienie im wprost , ze gdyby nie zęby Demona to by miał na 100% puchar. Tym bardziej, ze mój pies dostał NPwR i taka była decyzja sędziny a nie inna ( i swoją drogą Kamel też miał wszystko ok w opisie a cwc nie dostał przede wszystkim za wyrwaną sierść na karku od kolczatki której nie stosuje od roku i czekam aż zmieni włos,takze za to pretensji nie mam, i rozumiem, ze mogło sie to sedzinie nie spodobać). A niepokazywanie ząbków to u Huskich również wada nad którą trzeba popracować;) .

Ah teraz to chyba sie do mnie nikt nie odezwie na wystawie:(, przepraszam dachenoceras, ale jest tu wiele WSPANIAŁYCH wystawców z jeszcze wspanialszymi psami, ale nie wypowiadają takich komentarzy:shake:[/quote]

Ależ oczywiście masz rację - napisałem tylko to co usłyszałem, co do zębów to się zgadzam, zresztą nawet nie protestowałem nie prosiłem o nic tylko przyznałem rację. Co do reszty to to taki sport co się waczy, a jak sie dołączy do tego jowąś śladową świadomość stanu razy to niekiedy żal, bo jakowyś sukces był tak bardzo blisko.
A co do wyników to przecież ich nie zanegowałem tylko jaknajbardziej potwierdziłem ich słuszność no i nie wymagajmy od siebie zbyt wiele obietywności. Zresztą to co mówiłem miało bardziej zbiżać sie do znaczenia, ze jeszcze zwyciestwo nie było tak blisko i co klapa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']I w zasadzie jak najbardziej słusznie, należy się raczej trzymać zasady iż CWC nie jest przypisane do pierwszej lokaty, tylko jest notą uznaniową, a patrząc chłodnym okiem po ringu to nikt dzisiaj włącznie z mną na nią nie zasługiwał.
My z Demonem porażka kompletna chociaż .... Jeszcze nigdy nie wyglądał tak "fajnie", jeszcze nigdy nie pobiegł tak super, jeszcze nigdy nie dostał opisu bez żadnej wady, no i jeszcze nigdy nie dostał bdb, z dopiskiem ocena obnizona za niewłaściwe zachowanie na ringu czyli warczenie przy zębach, co oczywiście jest jak najbardziej słuszne i w pełni się zgadzam.
Jak rozmawiałem po zawodach z Panią Ewą to mi przyznała, że było jak najbardziej ok a owy nieprzyznay BOB i pucharek poszedłby do mnie ale zęby - to trzeba pilnować, zresztą podobno wystawiała sama coś w Berlinie ostatnio i sama wyleciała z ringu za owy wark. Więc BOBa nie przyznała nikomu podobnie jak i nikt nie dostał CWC i słusznie jak pisałem.
Ach miał być pucharek i ring główny a tak jest czerwona wstążka - niby też to jakąś odmiana bo takowej nie mam jeszcze, tylko mniemam że już więcej nie będziemy odnosić takich moralnych sukcesów.
I na koniec bardzo fajna i sympatyczna owa Pani Ewa Sż-Sz, i wreszcie komuś sie Demon spodobał mimo, że dostał tylko bdb. A zresztą poco gdybać ważne są fakty więc Demon z DK. I/I pośrednia bdb.[/quote]
A propos dzisiejszych zachowań psów :
dwie panie, które stacjonowały obok ringu 7 ( szpice ) , jedna z suczką husky, druga ze sznaucerką ( obydwie wystawiały psy po raz pierwszy ) stwierdziły abym za bardzo nie zbliżał się ze swoim psem bo suczki mają cieczkę :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: co było zresztą widać po zachowaniu mojego psa.
Ja, w takim razie już nic tu nie rozumiem.
Aby być szczerym : Ataman Ninsun bdb - w pełni zasłużona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='troglodytes']A propos dzisiejszych zachowań psów :
dwie panie, które stacjonowały obok ringu 7 ( szpice ) , jedna z suczką husky, druga ze sznaucerką ( obydwie wystawiały psy po raz pierwszy ) stwierdziły abym za bardzo nie zbliżał się ze swoim psem bo suczki mają cieczkę :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: co było zresztą widać po zachowaniu mojego psa.
Ja, w takim razie już nic tu nie rozumiem.
Aby być szczerym : Ataman Ninsun bdb - w pełni zasłużona[/quote]


To już przechodzi ludzkie pojęcie, trzeba było powiedziec tym paniom, ze to ich tu NIE powinno być!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...