Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

pinkmoon, to podasz termin jak bedziesz znała :loveu:
dzisiaj razem z milcią17 oglądałysmy jak zdawali egzamin ludzie w dąbrowie.
Jeden pan miał chyba z 40-50 lat. Bardzo się stresował.. nic dziwnego :shake:
nawet milcia sie troszke stresowala, chociaz nie bedzie tutaj zdawać i nawet nie zna jeszcze terminu egzaminu :evil_lol:
ja kiedyś jak byłam jeszcze na kursie, to jak przejezdzalam obok WORDU, stres wielki mialam !! :evil_lol:
budynek i napis wielki WORD odstrasza ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']pinkmoon, to podasz termin jak bedziesz znała :loveu:
dzisiaj razem z milcią17 oglądałysmy jak zdawali egzamin ludzie w dąbrowie.
Jeden pan miał chyba z 40-50 lat. Bardzo się stresował.. nic dziwnego :shake:
nawet milcia sie troszke stresowala, chociaz nie bedzie tutaj zdawać i nawet nie zna jeszcze terminu egzaminu :evil_lol:
ja kiedyś jak byłam jeszcze na kursie, to jak przejezdzalam obok WORDU, stres wielki mialam !! :evil_lol:
budynek i napis wielki WORD odstrasza ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

'
Tak, na sam widok już AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! : ppp
ale juz sie niemoge doczekac kiedy usiade za kierownica i z L na dachu hehe :)

Link to comment
Share on other sites

to już jutro? o której jeździsz? będę trzymać kciuki żeby choroba ustąpiła lub przynajmniej nie wpłynęła negatywnie na egzamin :)

przy okazji, przepraszam że taki off, ale potrzebne są pilnie chociaż minimalne deklaracje (chociaż 5 zł/miesięcznie) na psa, który inaczej zostanie za 10 dni uśpiony... zajrzyjcie chociaż :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/troll-mamy-10-dni-potem-eutanazja-uratuj-zycie-deklaracje-nawet-5-zl-172501/[/url]

Link to comment
Share on other sites

no pewnie ze kiedyś musi sie udać:cool3:
marteczko GŁOWA DO GÓRY!! nos oczywiście tez :evil_lol:
siostra mojej kolezanki zdała za 6 razem.. ale zdala. A jutro ta kolezanka ma egzamin rano... drugie podejscie... trzymam bardzo mocno kciukasy za nia !!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam iść po 15 na kurs :roll: już się zaczynam bać... jakoś nie wierzę w swoje umiejętności... raz siedziałam za kierownicą i prawie bym puknęła ... :roll: teorii się nie boje... już rodziciele o to zadbali ... przepytują mnie zawsze jak gdzieś jedziemy ... o znaki, pierwszeństwo itp...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja mam iść po 15 na kurs :roll: już się zaczynam bać... jakoś nie wierzę w swoje umiejętności... raz siedziałam za kierownicą i prawie bym puknęła ... :roll: teorii się nie boje... już rodziciele o to zadbali ... przepytują mnie zawsze jak gdzieś jedziemy ... o znaki, pierwszeństwo itp...[/QUOTE]

Ja też się bałam, ale nie jest tak źle :diabloti: Polegam w sytuacjach stresowych, typu: z naprzeciwka na wąskiej ulicy jedzie rozpędzona do miliarda na godzinę wielka ciężarówa :crazyeye: Nie wiem co mam wtedy robić i trochę panikuję, haha :splat: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Okamia, nauczysz się :cool3: powoli i bedzie dobrze... trzymam kciuki :loveu:[/QUOTE]

Dzięki :loveu: Będę relacjonować na bierząco jak już kurs się zacznie :evil_lol: a jak dostane jako nauczyciela ojca mojego kumpla z gim to chyba będzie śmiesznie :evil_lol: więc ta perspektywa napawa mnie optymizmem :p

[quote name='evl']Ja też się bałam, ale nie jest tak źle :diabloti: Polegam w sytuacjach stresowych, typu: z naprzeciwka na wąskiej ulicy jedzie rozpędzona do miliarda na godzinę wielka ciężarówa :crazyeye: Nie wiem co mam wtedy robić i trochę panikuję, haha :splat: :oops:[/QUOTE]

No właśnie takich sytuacji się boje :roll: tak jak i jeżdżenia po Poznaniu o 15 po południu :angryy: wtedy dostanę delirium :mad:

Link to comment
Share on other sites

Okamia, w dąbrowie i Katowicach po południu tez są korki, pełno samochodów.. to nawet lepiej. Nauczysz się jeździć, niż gdybyś jezdziła tylko po wsi a jak wsiądziesz sama do auta po odebraniu prawka, to co zrobisz w dużym mieście? :evil_lol:

evl - a ja jak wyjechałam do miasta, na pierwszej lekcji, musiałam już wyprzedzać. Pierwsze wyprzedzenie wyglądało tak: instruktor mówi ze mam wyprzedzić i tłumaczy.
Ja: nie!
on: tak
Ja dalej to samo: nie! nie zrobię tego!
a on że tak, a z naprzeciwka jechał wtedy samochód, niezły stres. Po wyprzedzeniu wielka ulga :evil_lol:
Potem juz bylo dobrze. :lol:

Ladyswallow - a mi egzaminator zmuszał zebym wyjechała np ze skrzyżowania czy gdzie indziej, kiedy jechały auta. Uparłam sie i czekałam az nie będzie samochodów lub będą daleko. Nie chciałam przecież oblać egzamin za wymuszenie pierwszeństwa. Chyba specjalnie to zrobil, może chciał sprawdzić czy bym pojechała jak zbliżają się auta...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Okamia, w dąbrowie i Katowicach po południu tez są korki, pełno samochodów.. to nawet lepiej. Nauczysz się jeździć, niż gdybyś jezdziła tylko po wsi a jak wsiądziesz sama do auta po odebraniu prawka, to co zrobisz w dużym mieście? :evil_lol:[/QUOTE]

Wsiądę w komunikację miejską :cool1::diabloti:

Tu nie chodzi o korki tylko o chamstwo innych kierowców... nie patrzą, robią co chcą... nie na moje nerwy to :roll: Ach te małe miasta :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...