Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Okamia']
Tu nie chodzi o korki tylko o chamstwo innych kierowców... nie patrzą, robią co chcą... nie na moje nerwy to :roll: Ach te małe miasta :diabloti:[/QUOTE]

No tak.. kierowcy...
trzeba dogonić, zatrzymać go i walnąc pieścią w mordę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi ostatnio stary dziadek tak po chamsku wymusił, że był tylko wielki pisk hamulców, a potem k***y tylko latały (moje i mojego instruktora) Dziadek zarysował mi zderzak i uciekł :mad:. Zestresowałam się strasznie, no ale cóż...
Usłyszałam tylko: "no trudno, jedź dalej" I pojechałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']
Ale najbardziej boję się takiej sytuacji na egzaminie :shake:[/QUOTE]

na egzaminie, jak w miescie bedzie znak predkosci max 40, to jedz 30 :diabloti:
i miej oczy wokol glowy. A ludzi (od jednej osoby!) którzy beda chcieli przechodzić, zawsze zatrzymaj sie i przepusc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']na egzaminie, jak w miescie bedzie znak predkosci max 40, to jedz 30 :diabloti:
i miej oczy wokol glowy. A ludzi (od jednej osoby!) którzy beda chcieli przechodzić, zawsze zatrzymaj sie i przepusc.[/QUOTE]

ja od siebie nie polecam tak jezdzic, bedzie to brak dynamiki jazdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']A ja się pochwalę, że zdałam dzisiaj teorię, wewnętrzną co prawda, ale zawsze :multi: . Od następnego poniedziałku zaczynam jazdy :flaming: .[/QUOTE]
Gratulacje :multi:
Ja też mam to już za sobą (znaczy się wewnętrzny). Tylko, że ja zaczęłam od 2 godzin jazdy, potem w między czasie teoria, a jazda nadal ;)
Podziwiam Cię, jak sobie pomyślę o tych tramwajach :evil_lol:. U mnie na szczęście ich nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Na teorii tramwaje też były najgorsze! W ogóle to się kupy dla mnie nie trzyma i mimo, że zdałam nadal nie bardzo czaję kiedy one mają pierwszeństwo. Ale pocieszam się tym, że zarówno instruktor jak i mój TZ mówili, że takich rzeczy człowiek uczy się dopiero 'w praniu' :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Na teorii tramwaje też były najgorsze! W ogóle to się kupy dla mnie nie trzyma i mimo, że zdałam nadal nie bardzo czaję kiedy one mają pierwszeństwo. [/QUOTE]

Ja też najdłużej wałkowałam tramwaje na testach :megagrin:. A te ronda z tramwajami...:hmmmm: No ale udało się, zdałam bezbłędnie.:multi:
Ale cieszę się baardzo, że u mnie nie jeżdżą :lol:
Mam nadzieję, że na państwowej teorii nie trafię na wiele pytań z tramwajami ;)

[quote name='Incunabula']Ale pocieszam się tym, że zarówno instruktor jak i mój TZ mówili, że takich rzeczy człowiek uczy się dopiero 'w praniu' :wink: .[/QUOTE]

U mnie w szkółce mówią, że oni uczą jak zdać, a jak jeździć to się człowiek uczy "potem", właśnie w praktyce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']marteczko - tak, dynamika wazna, ale egzaminowany moze miec jeden minus za dynamike i tak zda egzamin (drugi minus juz nie), to jest lepsze niz jak by ludzie wpadli na pasy i wtedy juz oblany egzamin. Nie ma zadnej drugiej szansy...[/QUOTE]


Ok zgadzam się, ale może być też tak, jedziesz 40 tam gdzie można 50 i egzaminator też może uwalić z miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie, wiesz, to zalezy od egzaminatorow, jacy sa.
Jeden dobry egzaminator rozumie ze ludzie sie stresuja przed egzaminem, drugi złośliwy szuka powodu do oblania..:roll:
Ja trafilam naszczescie na tego nr jeden :evil_lol:

PS. Bede trzymac mocno kciukasy !!!!

Link to comment
Share on other sites

W czwartek mam egzamin. A od wczoraj zapalenie mięśnia w szyi. Nie mogę skręcać głowy w prawo :roll: ani nią za bardzo ruszać, bo mnie boli lewa strona szyi od żuchwy do obojczyka. Jak mi nie przejdzie to nie wiem co zrobię :placz:

Link to comment
Share on other sites

Smaruję ten mięsień jakimiś okropnymi maściami i łażę zawinięta w szalik :evil_lol: no i jem 6 ibuprofenów dziennie :shake: Ale już lepiej, mam nadzieję, że nie będę musiała przekładać. Po prostu sobie założę jakiś mały szalik albo chustkę i będę w nim jeździć :cool1:

O 11.15 teoria a potem jazda :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...