Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

[quote name='pinkmoon']U nas śniegu nie ma, ale za to niektóre ulice zalane, poziom morza się podnosi, drzewa pozwalane na drogach, masakra. :shake:[/QUOTE]

Tak, na Przymorzu drzewka juz nie stoją normalnie. tylko tak: ///| (tu są4 drzewka, ale widac jaka roznica) oochhh 3m kciuszki!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no i lipa :p nie dość że oblałam, to tym razem jeszcze gorzej niż poprzednio, bo na placu :p A już tak sobie optymistycznie zakładałam, że skoro ostatnio na mieście dobrze mi szło i prawie zdałam, to tym razem będzie albo tak samo, albo lepiej :eviltong:

jeszcze bardziej dobiła mnie rozmowa z dziewczyną z którą razem czekałyśmy, powiedziała że zdaje siódmy raz - pierwsze trzy egzaminy oblała na mieście, a potem każdy jeden już na placu. to dopiero masakra :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']no i lipa :p nie dość że oblałam, to tym razem jeszcze gorzej niż poprzednio, bo na placu :p A już tak sobie optymistycznie zakładałam, że skoro ostatnio na mieście dobrze mi szło i prawie zdałam, to tym razem będzie albo tak samo, albo lepiej :eviltong:

jeszcze bardziej dobiła mnie rozmowa z dziewczyną z którą razem czekałyśmy, powiedziała że zdaje siódmy raz - pierwsze trzy egzaminy oblała na mieście, a potem każdy jeden już na placu. to dopiero masakra :shake:[/quote]

Jaka szkoda...
a ta dziewczyna czy zdała?
Znajomy zdał za 8 podejściem.. a znajoma mojej koleżanki w czerwcu zdawała za 17 razem nie wiem czy zdała.

Link to comment
Share on other sites

Ja już oblałam 3 razy...2 razy na wzniesieniu a raz wymusiłam pierwszeństwo innej L-ce...już pod koniec wrrr.... ;/I teraz muszę wykupić te dodatkowe 5 h jazdy na które nie mam pieniędzy i na dodatek minęły mi już testy...i muszę jeszcze raz zdawać...wrrr...nigdy nie zdam tego prawka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Ja już oblałam 3 razy...2 razy na wzniesieniu a raz wymusiłam pierwszeństwo innej L-ce...już pod koniec wrrr.... ;/I teraz muszę wykupić te dodatkowe 5 h jazdy na które nie mam pieniędzy i na dodatek minęły mi już testy...i muszę jeszcze raz zdawać...wrrr...nigdy nie zdam tego prawka.[/quote]

Zdasz zdasz :loveu:
Szkoda ze oblałas na wzniesieniu.. trzeba dalej pocwiczyc. Czy z tym ruszaniem na wzniesieniu probowałas drugi raz (na pierwszym i drugim egzaminie) ? Jak raz sie nie uda to kazdy moze drugi raz spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Zdasz zdasz :loveu:
Szkoda ze oblałas na wzniesieniu.. trzeba dalej pocwiczyc. Czy z tym ruszaniem na wzniesieniu probowałas drugi raz (na pierwszym i drugim egzaminie) ? Jak raz sie nie uda to kazdy moze drugi raz spróbować.[/quote]

tak tak miałam dwie próby ;) ale za drugim razem wiedziałam, że nie zdam na wzniesieniu bo miałam zły dzień...jeszcze tegop samego dnia jeździłam L-ką i też mi nie szłó,a generalnie uważam się za dobrego kierowcę i jesden egzaminator też mi to powiedział:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']tak tak miałam dwie próby ;) ale za drugim razem wiedziałam, że nie zdam na wzniesieniu bo miałam zły dzień...jeszcze tegop samego dnia jeździłam L-ką i też mi nie szłó,a generalnie uważam się za dobrego kierowcę i jesden egzaminator też mi to powiedział:)[/quote]

to dobrze ze miałas 2 próby, bo moja kolezanka zapomniała wrzucić bieg na 1, na wzniesieniu i samochód pojechal do tylu:evil_lol: ale drugiej szansy nie dostała.. tylko raz i egzamin oblany.. dlatego się pytałam.
Ale czemu masz problem z ruszaniem na wzniesieniu?
Hmm, dodajesz gaz i czujesz jak samochód chce jechać, puszczasz hamulec reczny i pojedzie.

Egzaminator poprosil zebym ruszyla na wzniesieniu, przejechała z 5 metrów i się zatrzymać, a ja pojechalam dalej i w lusterku egzaminator z tłumaczem j.migowego biegali :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: oni tak biegali,chyba myśleli ze nie umiem zatrzymać sie...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ja kurs zaczęłam w kwietniu tego roku, skończylam hmm 2 czerwca.
teorie zdałam bezblednie, kilka dni przed egzaminem od rana do noca siedzialam przed kompem, cwiczylam testy tak bardzo, ze umialam odpowiedziec na 500 pyt bezblednie.. i egzamin zdany bez bledow :lol:
a teraz to chyba polowe pamietam :oops::oops::oops:
Co do czekolady...
przed teoria nic nie zjadlam, ale dzien przed egzaminem praktycznym... cala nutella :oops::oops::oops: tak sie stresowalam, nie umialam znalezc sobie miejsca.. a w dniu egzaminu - cud - zero stresu :evil_lol:

co do smiesznych sytuacji to musialabym sobie przypomniec..

Link to comment
Share on other sites

Ja za dwa egzaminy (teoria i praktyka) placilam ponad 130 zl. To bylo w czerwcu, nie wiem jak jest teraz ale chyba ceny sie nie zmienily??
A jesli chodzi o koszt kursu... to jest roznie.
Ja 1200 zl, zaplacilam osobno za badanie lekarskie 50 zl plus egzaminy 130 zl. I jeszcze dodatkowe jazdy 5h przed egzaminem (ok. 200 zl).
Ale szkoly jazdy maja rozne ceny, moja kolezanka gdzies za Dabrowa Gornicza tez 1200 zl ale w tej cenie wliczone sa egzaminy i badanie lekarskie.
A instruktor mi mowil, ze jeszcze w tym roku czy od przyszlego nie pamietam, koszty za kursy beda jeszcze wieksze, o kilka stowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...