Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

Za którym razem zdaliście? :)
Może ktoś, kto niedługo będzie zdawać chciałby o coś zapytać, 'wyrzucić' stres:evil_lol: to proszę tu pisać.. o wszystkim co jest związane z tym egzaminem :loveu: możecie napisać takze o kursie... np jaka wpadke mieliscie? jaki instruktor? jakas ciekawa sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Ja zdałam za drugim;)za pierwszym razem uwalilam na świetle warunkowym bo się nie zatrzymałam przed sygnalizatorem-wracałam już na ośrodek:diabloti:

Doda gdzie zdajesz?Katowice czy Dąbrowa?[/quote]

Zdałam za pierwszym podejściem 21 września, w dabrowie górniczej a ty gdzie?
Co do tych świateł warunkowych, to trzeba uwazac hehe.. mój tata sie nie zatrzymuje, wiec myślalam ze nie trzeba ale na kursie instruktor szybko wyprowadzil mnie z bledu :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem kompletnie ciemna jeśli chodzi o prowadzenie samochodu.
Trzy lata temu moja przyjaciółka robiła prawko. Myślałam, że to łatwe i pójdzie jej jak z płatka, a ona uwaliła 3 razy i zrezygnowała. Znięchęciło mnie to trochę.
Co dalej - nie za bardzo wierzę w swoje zdolności obsługi maszyn, koordynację i ogarnianie ruchu drogowego - obawiam się że prowadzenie auta w moim wykonaniu będzie totalną klęską.
Szkoda mi też trochę kasy, bo to jednak kosztuje, a jak mam zapłacić i nie zdać to hmm...
Z drugiej strony prawko by się przydało, choćby żeby zawieźć psa do weterynarza - no ale jakoś mnie odpycha ten pomysł i tak odkładam - a bo zima, a bo szkoła się zaczęła, a bo inne wydatki... :evil_lol:
Btw na razie i tak auta nie mam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Zdałam za pierwszym podejściem 21 września, w dabrowie górniczej a ty gdzie?
Co do tych świateł warunkowych, to trzeba uwazac hehe.. mój tata sie nie zatrzymuje, wiec myślalam ze nie trzeba ale na kursie instruktor szybko wyprowadzil mnie z bledu :)[/quote]
Ja zdawałam w Katowicach,zaraz po tej aferze łapówkarskiej:roll:Miałam dwie kamery w aucie i dodatkowego kontrolera z tyłu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Jestem kompletnie ciemna jeśli chodzi o prowadzenie samochodu.
Trzy lata temu moja przyjaciółka robiła prawko. Myślałam, że to łatwe i pójdzie jej jak z płatka, a ona uwaliła 3 razy i zrezygnowała. Znięchęciło mnie to trochę.
Co dalej - nie za bardzo wierzę w swoje zdolności obsługi maszyn, koordynację i ogarnianie ruchu drogowego - obawiam się że prowadzenie auta w moim wykonaniu będzie totalną klęską.
Szkoda mi też trochę kasy, bo to jednak kosztuje, a jak mam zapłacić i nie zdać to hmm...
Z drugiej strony prawko by się przydało, choćby żeby zawieźć psa do weterynarza - no ale jakoś mnie odpycha ten pomysł i tak odkładam - a bo zima, a bo szkoła się zaczęła, a bo inne wydatki... :evil_lol:
Btw na razie i tak auta nie mam :)[/quote]

NIGDY NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ!!
Inni zdawają za pierwszym podejściem, inni za trzecim a inni za 10-15
Rezygnacja to bardzo zły pomysł, trzeba wierzyć w siebie
Nie byłaś na kursie wiec nie dziwie sie, ze sie boisz i myślisz ze sie nie uda.. ale znajdz dobrego instruktora i uda Ci sie! Pomyśl o zwierzakach w potrzebie.. transport dla nich zawsze jest potrzebny :)

[quote name='asiunia']Ja zdawałam w Katowicach,zaraz po tej aferze łapówkarskiej:roll:Miałam dwie kamery w aucie i dodatkowego kontrolera z tyłu:shake:[/quote]

Hmm to chyba było parę lat temu? Nie pamiętam
ale koleżanka miała taka sytuacje, ze zdała-egzamin pozytywny, szczęsliwa uczciła to z rodzina a następnego dnia telefon, mówiono coś o łapówce i egzamin negatywny.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']no jak ja bede kupowac to suzuki gs500 ale z fajna owiewka z przodu :) niestety tych motorow ktore bym chciala miec nie moge bo jestem za niska :P z tego z avataru honda cbr 600f sport najzwyczajniej w swiecie spadam jak zahamuje bo mam za krotkie nogi ;):evil_lol:[/quote]

no to trzeba włozyć buty z dłuuugimi obcasami, to bedzie OK :evil_lol:
a można wiedziec, dlaczego lubisz motory ?

edit; w czerwcu jak zdawalam egzamin z teorii, to po wyjsciu z WORD ogladalam jak jeden chlopak zdawal egzamin praktyczny na motorze no i wyjechał na miasto, ale na ulicy obok ośrodka stał maluch (jak na złość musiał sie zepsuć), chłopak nie widział go, wyjechał patrząc po lewej stronie czy auta nie jeżdza, przestraszyl sie i tak zakręcil kierownica, ze wjechal na linie podwójna ciągła... egzaminator poprosił zawrócic do ośrodka..:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

ee to tak jakby ktos cie spytal dlaczego lubisz psy ? ;p no zawsze mnie pociagaly bo nie kazdy moze je miec dzwiek silnika ah :P ja znajomych poznaje po dzwieku silnika wlasnie ;) no i aktualny TZ mnie w to jeszcze bardziej wciagnal ;) zrobie sobie motor w wersji stunt i bede probowac ;) w dwojke sie fajnie na kole jezdzi ale podejzewam ze w pojedynke jeszcze lepiej tu ;)
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3930554/60/main/19166fbea4.jpeg[/IMG]
no i ekipa ;)
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3930554/65/other/std/a37a97b867.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...