Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, dajcie mi adres do schronu, jakiś telefon kontaktowy, no i czy któraś z was mogła by się pojawić w sobotę albo niedziele w schronie, co by z P. Markiem się spotkać i go prześwietlić?
Co by nie było, że ja tutaj decyzyjną osoba jestem :eviltong:
PAn Marek fotki widział i zakochany w pannicach, najchętniej by obydwie zabrał do siebie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***kas']Dziewczyny, dajcie mi adres do schronu, jakiś telefon kontaktowy, no i czy któraś z was mogła by się pojawić w sobotę albo niedziele w schronie, co by z P. Markiem się spotkać i go prześwietlić?
Co by nie było, że ja tutaj decyzyjną osoba jestem :eviltong:
PAn Marek fotki widział i zakochany w pannicach, najchętniej by obydwie zabrał do siebie...:roll:[/quote]

tel do schroo:
75 7780412 musicie rozmawiać z P.Kulą no i koniecznie przypomnieć że to od was człowiek:cool3:

w którą sobotę lub niedzielę? dzisiaj znaczy?:razz:
a telefon do tego gościa z naszych okolic będę miała dopiero w poniedziałek

jesooo żeby on wziął którąś z nich a najlepiej obie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***kas']Powiem, że prosili o kupienie karmy przez internet, i sprzętów typu legowisko smycz itp itd. ;)
Jak dla mnie to są kupieni...:diabloti:
Nawet mamuśka, jak zobaczyła nowe foty, to się poddała i rozkleiła:roll:[/QUOTE]

I tak bede sie denerwowac chocbys nie wiem co powiedziala:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']dziewczyny zgłosił się do schroniska facet, który byłby zainteresowany starszą dziewczyną......kierownik mu wstępnie odmówił mówiąc, że obie sa zarezerwowane....ale jest do niego telefon, może warto sprawdzic tym bardziej że on wziąl już chyba dwa psiaki ze schroo i mają się dobrze....sunia mieszkałaby w kojcu w jakiejś firmie agro coś tam ....facet ponoc nie przypadkowy[/QUOTE]

I co z tym telefonem?
Moze faktycznie warto zadzwonic i porozmawiac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Moze go spotkasz :loveu:

Boze stresa mam jak nie wiem co ufffff[/QUOTE]


już się nie stresuj Furciaczku, wszyscy powiadomieni, teraz jest tam Mariola od zadań specjalnych i wszystkiego dopilnuje, a znając ją to będzie molestowała P.Marka aby dwie zabrał:diabloti:

w razie"W" prosiłam dziewczyny aby brały psy za pazuchę i do lasu:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']już się nie stresuj Furciaczku, wszyscy powiadomieni, teraz jest tam Mariola od zadań specjalnych i wszystkiego dopilnuje, a znając ją to będzie molestowała P.Marka aby dwie zabrał:diabloti:

w razie"W" prosiłam dziewczyny aby brały psy za pazuchę i do lasu:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

To niech molestuje, moze sie uda:evil_lol:
W razie koniecznej ucieczki zorganizujemy przerzut na wyspy w celu ukrycia sprawcow:diabloti:

Podejzewam ze do wieczora bede juz siwa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']już się nie stresuj Furciaczku, wszyscy powiadomieni, teraz jest tam Mariola od zadań specjalnych i wszystkiego dopilnuje, a znając ją to będzie molestowała P.Marka aby dwie zabrał:diabloti:

w razie"W" prosiłam dziewczyny aby brały psy za pazuchę i do lasu:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

jesteśmy przygotowane do akcji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...