Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byla Pani zainteresowana Ecia, niestety w domu 4 letnie dziecko i 7 miesieczna suka CC, z ciezkim sercem ale odradzilam. To jednak pies wymagajacy ulozenia, nie akceptujacy wszystkich zwierzakow. Balabym sie ze po kilku dniach musialby wrocic.
A Pani tez jakiegos wiekszego doswiadczenia niema wiec raczej nie bedziemy ryzykowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']kurcze jakiego pecha mają te sunie:-(......jak nie były adopcyjne to chętnych było aż nadto, a teraz jak mają już wolność to nikt ich nie chce

obawiam się, że kolejną zimę spędzą w schronisku, boziuniu:placz:[/QUOTE]

Prosze mi tu bez czarnowidztwa, wystarczy ze ja mam ostatnio kiepskie dni:mad:
Dzisiaj zrobie kolejne ogloszenia, allegro wystawie nowe bo to sie skonczylo.
Zrobie kazdej osobno bo moze ludzie faktycznie mysla ze trzeba dwie na raz zabierac....

EDIT: Wlasnie dostalam maila z formularza kontaktowego ze strony w sprawie suczki mlodszej...zobaczymy co z tego wyjdzie, tymbardziej ze Pan po Polsku nie mowi nic a nic tylko in english...ciekawe skad on jest hmmm

Link to comment
Share on other sites

Ciotki rozmawiałam z moim wiejskim sąsiadem.
Facet lat 40, mieszka z mamą. Zakochany w Cane Corso, chciał kupić z allegro i pytał czy pomożemy mu w szkoleniu. Wybiłam z głowy taki pomysły. Powiedziałam, że CC można adoptować.
Tylko jedno ale, psiak w czasie jego pracy(3/4 etatu-6-7h) musiałby zostawać w kuchni letniej, bo jego matka boi się sama z psem w domu zostawać...

Myślicie, że któraś z suczek była by odpowiednia?
Facet konkretny, owszem braki w wiedzy ma, ale zaopatrzyłam go w literaturę, mogę nadzorować postępy. Mogę go wysłać na szkolenie nawet, on jest bardzo współpracujący.

Pies trafił by do domu z grodem, nie ma innych zwierząt, Pan Marek jest po rozwodzie,ale dzieci nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***kas']Ciotki rozmawiałam z moim wiejskim sąsiadem.
Facet lat 40, mieszka z mamą. Zakochany w Cane Corso, chciał kupić z allegro i pytał czy pomożemy mu w szkoleniu. Wybiłam z głowy taki pomysły. Powiedziałam, że CC można adoptować.
Tylko jedno ale, psiak w czasie jego pracy(3/4 etatu-6-7h) musiałby zostawać w kuchni letniej, bo jego matka boi się sama z psem w domu zostawać...

Myślicie, że któraś z suczek była by odpowiednia?
Facet konkretny, owszem braki w wiedzy ma, ale zaopatrzyłam go w literaturę, mogę nadzorować postępy. Mogę go wysłać na szkolenie nawet, on jest bardzo współpracujący.

Pies trafił by do domu z grodem, nie ma innych zwierząt, Pan Marek jest po rozwodzie,ale dzieci nie ma...[/quote]

a nie chce dwóch?:cool3:....żartuję oczywiście......
niech Furciaczek się wypowie, ja nie znam się kompletnie na CC.....ale to, że byłaby niunia pod Twoim nosem to wielgachny plus......[B]pokaż mu tą młodszą[/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kas a on wczesniej mial juz jakies psiaki?? Zeby my sucza na glowe nie weszla:lol:
Jesli Pan chetny do wspopracy, rozsadny, konkretny...nie cipkowaty ze tak sie wyraze:lol: i potrafi sluchac co sie do niego mowi to mysle ze warto mu pokazac te suczynki:loveu: Nie sa chyba nasze dziewczyny wyjatkowo trudne i z Twoja pomoca i kontrola tam na miejscu powinien sobie jakos poradzic:p
A te zostawanie na kilka godzin w kuchni letniej to zadna tragedia, normalnie psy same w domu zostaja i zyja przeciez.
Podsylaj mu kochana fotki:loveu:

Tylko czy jego mama nie bedzie jakos panikowac jak zobaczy takiego pieseczka??

Link to comment
Share on other sites

Pani Maria (mamuśka) miała benka, ale to było daaawno temu. Długi czas nie mieli żadnego psiura, bo mamuśka mieszkała sama. także rozmiarowo pies na niej wrażenia nie zrobi. Z resztą to wiocha tutaj większośc takich bydlaczków :razz:

Mamuśka po prostu boi się sam na sam z psem zostać, ale jak sama mówi, jak psa pozna nie będzie miała oporów. :roll:

Pan Marek, porządny chłop. Solidny, ma rekę do zwierząt. Co prawda tak jak mówiłam rodowód i te klimaty to dla niego czarna magia, ale słucha i rozumie.
Dobry człowiek. Braki w wiedzy ma, ale na pewno psom krzywdy nie zrobi, na szkolenie pójdzie, póki co podrzucam mu książki dot. szkolenia. Czyta.
W przyszłym tygodniu będzie miał internet w domu, wiec sam wejdzie na dogo.

Powiedzcie mi gdzie można dziewczyny obejrzeć, bo on by chciał najpierw pojechać i się naocznie przekonać, czy da radę.

Jak się zdecyduje, to będę miała na oku i jego i sukę. Przebąkiwałam, że jest matka i córcia, jemu wiek nie robi różnicy i w sumie mówił nawet, że wolał by tą starszą (stwierdził, że będą do siebie bardziej pasować:diabloti:)

Dzisiaj zaprosiłam na obejrzenie fotek i przeczytanie całej historii.

Jak na moje oko porządni ludzie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***kas']Pani Maria (mamuśka) miała benka, ale to było daaawno temu. Długi czas nie mieli żadnego psiura, bo mamuśka mieszkała sama. także rozmiarowo pies na niej wrażenia nie zrobi. Z resztą to wiocha tutaj większośc takich bydlaczków :razz:

Mamuśka po prostu boi się sam na sam z psem zostać, ale jak sama mówi, jak psa pozna nie będzie miała oporów. :roll:

Pan Marek, porządny chłop. Solidny, ma rekę do zwierząt. Co prawda tak jak mówiłam rodowód i te klimaty to dla niego czarna magia, ale słucha i rozumie.
Dobry człowiek. Braki w wiedzy ma, ale na pewno psom krzywdy nie zrobi, na szkolenie pójdzie, póki co podrzucam mu książki dot. szkolenia. Czyta.
W przyszłym tygodniu będzie miał internet w domu, wiec sam wejdzie na dogo.

Powiedzcie mi gdzie można dziewczyny obejrzeć, bo on by chciał najpierw pojechać i się naocznie przekonać, czy da radę.

Jak się zdecyduje, to będę miała na oku i jego i sukę. Przebąkiwałam, że jest matka i córcia, jemu wiek nie robi różnicy i w sumie mówił nawet, że wolał by tą starszą (stwierdził, że będą do siebie bardziej pasować:diabloti:)

Dzisiaj zaprosiłam na obejrzenie fotek i przeczytanie całej historii.

Jak na moje oko porządni ludzie :cool3:[/quote]


z tego co piszesz wygląda to bardzo ciekawie....:cool3:

więc nie pozostaje mi nic innego jak modły odprawiać,.. zaklęcia rzucać:evil_lol:...tfu tfu

a sunie są niestety dość daleko od poznania......woj dolnośląskie okolice Zgorzelca

Link to comment
Share on other sites

Ja ufam ocenie Kas, goopia nie jest, wiec co to molos i raczej by nie polecala kogos kto moze sie nie sprawdzic:loveu:
A to ze Pan nie orientuje sie w rodowodach zle o nim nie swiadczy przeciez, nie wszyscy maja takiego hopla jak my:evil_lol:
Wazne ze chetny do pracy, ze zdaje sobie sprawe ze szkolenie moze byc potrzebne, widac rozsadny...a takich ludzi niestety jak na lekarstwo.

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops:
bo w piórka obrosnę...

Facet naprawdę konkretny, fajny gość. Znam go 4 lata, pomagał nam jak się wprowadziliśmy, zawsze bezinteresownie, nasze psy go uwielbiają.
Jego matka też porządna kobieta. Nie mogę o nich złego słowa powiedzieć.
Sama bym im moje burki powierzyła z czystym sumieniem. Benek na stare lata sypiał na swoim własnym łóżku, kojec miał taki, że sama mogla bym w takim mieszkać:cool3:
P. Marek zmotoryzowany, może pojechać, nawet i do Zgorzelca. Psy miał w domu rodzinnym, potem jak poszedł do miasta nie brał do mieszkania żadnego, bo on zakochany w tych olbrzymach. :razz:

Pieniędzy im nie brakuje, także nie muszą się martwić o koszty utrzymania. Jest w stanie sukę wysterylizować, jeżeli jeszcze nie są.
No i cóż więcej, P. Marek wieczorem przychodzi przeczytać wątek, obejrzeć fotki, i decyzja zapadnie po wizycie u Panienek. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Kas trzeba przyznac ze z reklamy jestes swietna:evil_lol:
Pozostaje nam wiec tylko czekac az Pan Marek zajzy do nas na watek, mam nadzieje ze ktoras z suczek podbije jego serducho:loveu:[/quote]


Bo ja swego czasu w reklamie pracowałam :razz:

Tyle tylko, że ich reklamować nie trzeba. Gdybym wiedziała, że za psem się rozglądają już dawno bym im coś znalazła. A tak zupełnie przypadkeim sie wydało, że chce kupić CCta z allegro(o zgrozo!) :roll:

No nic zobaczymy która mu wpadnie w oko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***kas']Bo ja swego czasu w reklamie pracowałam :razz:

Tyle tylko, że ich reklamować nie trzeba. Gdybym wiedziała, że za psem się rozglądają już dawno bym im coś znalazła. A tak zupełnie przypadkeim sie wydało, że chce kupić CCta z allegro(o zgrozo!) :roll:

No nic zobaczymy która mu wpadnie w oko :cool3:[/QUOTE]

Mialam na mysli reklame potencjalnego domku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

tylko tyle, bo nie było jak ich wyprowadzić, niestety szara pogoda i suczka o ciemniejszym umaszczeniu słabo widoczna:oops:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/303c7a8f54607caf.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/552/303c7a8f54607cafmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f05c1a92039d0459.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/552/f05c1a92039d0459med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/babad7ced4f8e215.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/111/babad7ced4f8e215med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75d781a65a945779.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/111/75d781a65a945779med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0379b8ecf8b8806c.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/552/0379b8ecf8b8806cmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zgłosił się do schroniska facet, który byłby zainteresowany starszą dziewczyną......kierownik mu wstępnie odmówił mówiąc, że obie sa zarezerwowane....ale jest do niego telefon, może warto sprawdzic tym bardziej że on wziąl już chyba dwa psiaki ze schroo i mają się dobrze....sunia mieszkałaby w kojcu w jakiejś firmie agro coś tam ....facet ponoc nie przypadkowy

Link to comment
Share on other sites

No i sie poplakalam cholera:placz:
[url]http://images6.fotosik.pl/552/f05c1a92039d0459med.jpg[/url]


[quote name='lolka']dziewczyny zgłosił się do schroniska facet, który byłby zainteresowany starszą dziewczyną......kierownik mu wstępnie odmówił mówiąc, że obie sa zarezerwowane....ale jest do niego telefon, może warto sprawdzic tym bardziej że on wziąl już chyba dwa psiaki ze schroo i mają się dobrze....sunia mieszkałaby w kojcu w jakiejś firmie agro coś tam ....facet ponoc nie przypadkowy[/QUOTE]

Jesli jest do niego telefon to przyslij mi na PW zadzwonie, pogadam, zdam Wam tu relacje i bedziemy mylesc:p

Pan mowiacy w j. angielskim sie juz nie odezwal, chyba przestraszyl sie naszych wymagan....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...