Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']lolka jest jedna Pani zainteresowana starsza sunieczka, chcialaby przed podjeciem dezycji pojechac do schronu i zobaczyc suczynke, pobyc z nia chwile itd Czy mozliwe sa takie odwiedzinki u Was??
Pani posiada juz CC, miala suczynke CC ale niestety odeszla:-(
Jestem z nia w stalym kontakcie, fajan babeczka naprawde:loveu:
I mozesz na PW mi napisac ktory to schron...ja gapa zapomnialam wczesniej zapytac:oops::lol:[/quote]

boziu cudnie

oczywiście, że może przyjechać w każdej chwili:lol:.....a schronisko znajduje się w Dłużynie Górnej niedaleko Zgorzelca.....piekielnie trudno tam trafić, to koniec świata

fajnie by było abyś powiedziała (oczywiście jeśli zapadnie taka decyzja)) kiedy ma zamiar do niuni zawitać.....uprzedziłabym pracowników aby tą Panią odpowiednio przyjęli, poszli wspólnie z sunią na spacerek, poświecili jej więcej czasu,.........bo znając życie jeśli wpadnie bez uprzedzenia to zaraz będą pracownicy krzyczeć, że suń nie można adoptować

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lolka']boziu cudnie

oczywiście, że może przyjechać w każdej chwili:lol:.....a schronisko znajduje się w Dłużynie Górnej niedaleko Zgorzelca.....piekielnie trudno tam trafić, to koniec świata

fajnie by było abyś powiedziała (oczywiście jeśli zapadnie taka decyzja)) kiedy ma zamiar do niuni zawitać.....uprzedziłabym pracowników aby tą Panią odpowiednio przyjęli, poszli wspólnie z sunią na spacerek, poświecili jej więcej czasu,.........bo znając życie jeśli wpadnie bez uprzedzenia to zaraz będą pracownicy krzyczeć, że suń nie można adoptować[/QUOTE]

Porozmawiam z nia dzisiaj wieczorem i zobaczymy co tam wyjdzie. To jednak jest kawal drogi i pewnie taka wyprawa nie nastapi z dnia na dzien:p I napewno Was uprzedze kiedy to ma nastapic.
Jesli sie zdecyduje na adopcje to bede w 7 niebie chyba....tylko jak zrobic wizyte przedadopcyjna w Zakopanem?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Porozmawiam z nia dzisiaj wieczorem i zobaczymy co tam wyjdzie. To jednak jest kawal drogi i pewnie taka wyprawa nie nastapi z dnia na dzien:p I napewno Was uprzedze kiedy to ma nastapic.
Jesli sie zdecyduje na adopcje to bede w 7 niebie chyba....tylko jak zrobic wizyte przedadopcyjna w Zakopanem?? :roll:[/quote]

o cholercia Zakopane:grab: to Ona na pewno nie przyjedzie.......to od Krakowa ok 4 godzinki a jeszcze wcześniej tą nieszczęsną zakopianką trzeba jechać.....jak nic 6 h w jedna stronę......nie przyjedzie:shake:

a spotkanie przedadopcyjne to jakoś dało by radę zorganizować, tam też pewnie jakieś dogomaniackie ciotki rezydują


ale dobra nie ma co planować bo zapeszymy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']o cholercia Zakopane:grab: to Ona na pewno nie przyjedzie.......to od Krakowa ok 4 godzinki a jeszcze wcześniej tą nieszczęsną zakopianką trzeba jechać.....jak nic 6 h w jedna stronę......nie przyjedzie:shake:

a spotkanie przedadopcyjne to jakoś dało by radę zorganizować, tam też pewnie jakieś dogomaniackie ciotki rezydują


ale dobra nie ma co planować bo zapeszymy:roll:[/QUOTE]

Po poprzednia suczynke za Lodz jechala, wiec mam nadzieje ze tym razem tez nie zrezygnuje z podrozy:p
Wlasnie kurczaki na nikogo z zakopca nie trafilam jeszcze na dogo:placz:

Link to comment
Share on other sites

znalazłam z Zakopanego - Fruzia
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/3202.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Fruzia[/url]

a z kolei Agama coś kiedyś, gdzieś pisała o koleżance która dokarmiała właśnie w Zakopanem psiaki
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/6035.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Agama[/url]

jak będziemy już więcej wiedziały to poprosimy Je o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']znalazłam z Zakopanego - Fruzia
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/3202.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Fruzia[/url]

a z kolei Agama coś kiedyś, gdzieś pisała o koleżance która dokarmiała właśnie w Zakopanem psiaki
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/6035.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Agama[/url]

jak będziemy już więcej wiedziały to poprosimy Je o pomoc[/QUOTE]

No tak...tradycjnie ja nic znalezc nie moge a wszystkim innym sie udaje:evil_lol: W tych dowcipach o blondynkach chyba ziarno prawdy jednak jest:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']No tak...tradycjnie ja nic znalezc nie moge a wszystkim innym sie udaje:evil_lol: W tych dowcipach o blondynkach chyba ziarno prawdy jednak jest:lol:[/quote]


:lol:
mam też wrażenie że Sajtka może być z tych okolic:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']melduję się u naszych panienek na wątku, lolka masz lanie, ze na watku dłużyńskim nie podkleiłaś i po banerku trzeba Cie tropić:mad::eviltong:[/quote]

cholercia myślałam że wkleiłam linka.......już lecę wstawić:scared:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...