Jump to content
Dogomania

Precedens na Dogo !!! Tarnobrzeskie Stowarzyszenie oddało Kamyka na łańcuch !!!!!!!!!


rita60

Recommended Posts

LUIZA powiedz mi dlaczego spytałas czy jak odbierzesz kamyka to czy przyjmę ja go do siebie,odbierz go chce go do siebie,czy to czasem nie jest jakas ZEMSTA na rita60 nie wiem za co ,ale czuje że to jakas zemsta,bardzo dawno temu to było ale napisz nam tu dlaczego co i jak.Może to było tylko pytanie ale nie wyglądało jak zwykłe pytanie,raczej ZEMSTA,tylko dlaczego,tego nie wiem.

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

[quote name='azalia']Dlaczego wątek Kamyka się urwał.

Ja dopiero dzisiaj go znalazłam.

Czy wszyscy,którym jego los leżał na sercu zapomnieli o nim?[/QUOTE]
Nie azalia...ja nie zapomniałam i jeszcze wiele osób...niestety inni zawiedli i skazali go na taki los. Zrobiliśmy co było w mocy,ale bezmyslność i głupotę ludzką czasami nie da się pokonać.

Link to comment
Share on other sites

I pomysleć że widzialam go jako ostatnia kiedy jechał do ,,swojego domku''. Dziewczyny ktore go wiozły wzięły ode mnie po drodze w Rzeszowie rzeczy dla Przytuliska u Majki, widzialam wtedy pięknego, radosnego psa, wygłaskalam go, jak pomyślę że głupia cieszyłam się że jedzie do nowego domu :shake:.....normalnie wszystko to stoi jeszcze przed oczami i jestem taka wściekła i ...bezsilna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

pierwszy raz jeste na tym wątku. NIEWYOBRAZALNY DRAMAT PSA. Nie było umowy adopcyjnej, w której był zakaz trzymania na uwięzi??????pod groźbą natychmiastowej utraty psa. Stowarzyszenie wydało bez takiej umowy?

Link to comment
Share on other sites

pierwszy raz jeste na tym wątku. NIEWYOBRAZALNY DRAMAT PSA. Nie było umowy adopcyjnej, w której był zakaz trzymania na uwięzi??????pod groźbą natychmiastowej utraty psa. Stowarzyszenie wydało bez takiej umowy?

Aga niestety wydało,wiedząc,ze teren nieogrodzony i psiak trafi na łańcuch...w umowie nie było punktu o zakazie trzymania Kamyka na łańcuchu...mam umowę.

Link to comment
Share on other sites

Rita60, wiem,że zapisy ustawy o ochronie zwierząt są w większości "pobożnym życzeniem" ale jest sposób na właściciela. Tylko paru
zdeterminowanym osobom musi się chcieć...Wystarczy jedną dobę monitorować Kamyka i jest dowód na to,że własciciel narusza prawo. On już chyba 4 lata wisi na tym łańcuchu. Teren nieogrodzony więc wiadomo,że nie jest spuszczany.To dla niego tragedia i wieczność. Osoby, które mu to załatwiły powinny tak cierpieć jak on...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...