Jump to content
Dogomania

Czarek ma dom dziewczyny z Kielc i nie tylko dziekuje, jestescie niezawodne;)


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Justysiek :loveu: długo mnie nie było i dopiero teraz odczytałam wiadomość... biedna psina... niestety nie mogę pomóc, bo mieszkam daleko, a i pojutrze się przeprowadzam... to chyba jakieś fatum nad tymi biedami siedzi, bo u mnie też obok bloku biegał samotny śliczny uszatek. Ale jakoś ubłagałam babcię i wzięła go do siebie na wieś, tak jak parę lat temu dwa inne :diabloti: nie chciała za nic w świecie się zgodzić,ale kiedy go zobczyła- wymiękła :evil_lol: widzę,że Azula nie próżnuje i zsyła do Ciebie psie sierotki na pomoc. trzymam kciuki,żeby udało się znależć DT i cała historia się skończy happy endem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki - może macie jakiś pomysł, sytuacja bardzo patowa:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-warszawa-dt-na-cito-9tyg-sunia-nie-moze-zostac-dluzej-w-dt-nie-ma-gdzie-wrocic-147195/"]POMOCY-WARSZAWA,DT na CITO-9tyg.SUNIA,nie może ZOSTAĆ dłużej w DT-nie ma gdzie wrócić[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Szukaliście transportu na mapie?
Na pewno się znajdzie. Trzymam kciuki![/quote]
szukalam, jak narazie nikt sie nie odezwal:-(
[QUOTE]Hej Justysiek :loveu: długo mnie nie było i dopiero teraz odczytałam wiadomość... biedna psina... niestety nie mogę pomóc, bo mieszkam daleko, a i pojutrze się przeprowadzam... to chyba jakieś fatum nad tymi biedami siedzi, bo u mnie też obok bloku biegał samotny śliczny uszatek. Ale jakoś ubłagałam babcię i wzięła go do siebie na wieś, tak jak parę lat temu dwa inne :diabloti: nie chciała za nic w świecie się zgodzić,ale kiedy go zobczyła- wymiękła :evil_lol: widzę,że Azula nie próżnuje i zsyła do Ciebie psie sierotki na pomoc. trzymam kciuki,żeby udało się znależć DT i cała historia się skończy happy endem :loveu:[/QUOTE]
hej, dzieki ze jestes:loveu:
no psinie musimy czegos poszukac:roll:
[QUOTE]Kurcze, gdyby nie małe róznice na pyszczydle, to jakbym swojego psiaka (po ostrym zabiedzeniu) widziała.. bieda:-([/QUOTE]
bieda:shake:
[QUOTE]Cioteczki - może macie jakiś pomysł, sytuacja bardzo patowa:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-warszawa-dt-na-cito-9tyg-sunia-nie-moze-zostac-dluzej-w-dt-nie-ma-gdzie-wrocic-147195/"]POMOCY-WARSZAWA,DT na CITO-9tyg.SUNIA,nie może ZOSTAĆ [/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-warszawa-dt-na-cito-9tyg-sunia-nie-moze-zostac-dluzej-w-dt-nie-ma-gdzie-wrocic-147195/"]dłużej w DT-nie ma gdzie wrócić[/URL][/QUOTE]
eliza napisalam Ci, na tamtym watku:oops:

Link to comment
Share on other sites

mam bardzo zle wiesci... moj wspollokator (jak sie okazalo idiota), powiedzial wlascicielce mieszkania ze bede brała znalezione psy do domu :angryy::angryy: ona oczywiscie sie przestraszyla, ze to niewiadomo co i jej mieszkanie poniszczą... wiec du.pa :angryy:
do mojego psa nic nie ma, ale jak zobaczy drugiego to będzie kiepsko. co prawda to znajoma mojej matki, ale ze tak powiem moja matka tez jest przeciwko brania obcych psów, bo to przeciez same problemy (przy okazji i ona sie juz dowiedziała, ze mialam takie zamiary).
jestem tak zla, ze normalnie wychodze z siebie.

bardzo bardzo przepraszam. pomoge jak tylko moge, czyli niestety same ogloszenia. i dalej trzeba tymczasu szukac. :-(

pomijam fakt, ze moja sunia jest bardzo samotna bez innego psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']mam bardzo zle wiesci... moj wspollokator (jak sie okazalo idiota), powiedzial wlascicielce mieszkania ze bede brała znalezione psy do domu :angryy::angryy: ona oczywiscie sie przestraszyla, ze to niewiadomo co i jej mieszkanie poniszczą... wiec du.pa :angryy:
do mojego psa nic nie ma, ale jak zobaczy drugiego to będzie kiepsko. co prawda to znajoma mojej matki, ale ze tak powiem moja matka tez jest przeciwko brania obcych psów, bo to przeciez same problemy (przy okazji i ona sie juz dowiedziała, ze mialam takie zamiary).
jestem tak zla, ze normalnie wychodze z siebie.

bardzo bardzo przepraszam. pomoge jak tylko moge, czyli niestety same ogloszenia. i dalej trzeba tymczasu szukac. :-(

pomijam fakt, ze moja sunia jest bardzo samotna bez innego psa...[/quote]
:-(:-(:-(o kurde:-(
zrob jak najwiecej ogloszen jesl mozesz, blagam Cie, bo ja juz czasowo sie nie wyrabiam ;(
[quote]Justysiek - do czasu znalezienia transportu weź psiaka wyczesz, ubierz ładnie:lol: i spróbuj go pokazać na paradzie zwierzaków - może się ktoś zakocha...[/quote]a macie takie chustki: szukam domu?:razz:
myslalam zeby tam isc:oops:


Z dobrych wiesci chlopaki z w sobie zakochane, pies moze byc u mnie do wtorku, Boze zeby ten domek sie znalazl, jest jeszcze troche czasu. Czarek to naprawde super psiak, grzeczny, karny, wraca super na zawolanie, ciagle domaga sie pieszczot, wlasciciel bedzie mial z niego radosci, mogl mieszkac w domu, dzis byl ze mna w kotlowni, bo sprzatalam, tam mam stara wersalke, psina sie na niej polozyla i caly czas grzecznie spala, z kotami sie nie zgodzi... na samym pocztku bylo ok. ale jak juz poczul sie pewniej to kota gania i szczeka na niego.
Poza tym ma super apetyt, dzis sie po raz pierwszy odkad jest u mnie najadl ;) do syta, wszczesniej tylko cos tam skubnal jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Justysiek zrób mu porzadne fotki...bo z tymi co są to nikt nie zwróci na niego uwagi :shake: niestety ludzie są wzrokowcami a dobre zdjecie przyciąga.[/quote]
co znaczy porzadne?:roll:
on niestety zbyt fantastycznie nie wyglada, to zabiedzony pies:oops:
postaram sie zrobic, tylko ciezko o czas u mnie ostatnio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']co znaczy porzadne?:roll:
on niestety zbyt fantastycznie nie wyglada, to zabiedzony pies:oops:
postaram sie zrobic, tylko ciezko o czas u mnie ostatnio[/quote]
takie na których widać dobrze całego psa, nie z góry bo to optycznie go zmniejsza i skraca i nie oddaje jego uroku.
nie rób też wieczorem, bo zdjęcia z lampą oprócz, że nie wyglądają dobrze często straszą psa.
weź go na ładną trawkę, pocykaj przy nodze będzie wiadomo jaki jest mniej więcej wielkościowo, i rób zdjęcia z poziomu psa, przykucnij osiągniesz dużo lepszy efekt

nie chodzi o to, że jest zabiedzony ..tylko o jakość fotek.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Blue][B]Proszę o zaglądnięcie - BOKSERKA Klara, sunia z kanapy -
mam 30 dni na znalezienie domu, inaczej trafi do DYMIN - MUSI SIĘ UDAĆ:[/B][/COLOR]
[B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/klara-5-letnia-bokserka-z-kanapy-30-dni-na-znalezienie-domu-pozniej-schron-pomocy-147868/#post13077600[/url][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk'][CENTER][COLOR=Blue][B]Proszę o zaglądnięcie - BOKSERKA Klara, sunia z kanapy -
mam 30 dni na znalezienie domu, inaczej trafi do DYMIN - MUSI SIĘ UDAĆ:[/B][/COLOR]
[B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/klara-5-letnia-bokserka-z-kanapy-30-dni-na-znalezienie-domu-pozniej-schron-pomocy-147868/#post13077600[/URL][/B]
[/CENTER]
[/quote]
to sie nigdy nie skonczy:oops::placz: bede podrzucala, tyle moge.
Czarek nie daj sie i nie spadaj tak szybko:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...