Jump to content
Dogomania

Czarek ma dom dziewczyny z Kielc i nie tylko dziekuje, jestescie niezawodne;)


justysiek

Recommended Posts

[B]Rozliczenie:[/B]
422 zl i 14 gr - Spajkus47
15zl - Erka
[B]Razem: 437, 14 zl.[/B]


Weterynarz- 57 zl( wszytskie szczepienia +książeczka)
hotel - 375 zl - pobyt 25 dni.
[B]Razem: 432 zl[/B]
[B]
Zostało: 5 zl, 14 gr[/B]:roll:
Czarek zostanie tam do 6 listopada, a potem zobaczymy co dalej:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='spajkus74']A udalo Ci sie zrobic pare ladnych zdjec Justysiek ?
Moznaby bylo porobic mu jakies ogloszenia bo piesek jest sliczny .
Wiec z tego co pisalas , Czarek jest juz zaszczepiony , a jesli zaszczepiony to znaczy ze przebadany i zdrowy ?
Jest juz w hoteliku ?[/quote]
tak, wet go przebadal, zajrzal do pyszczka, bylo wszytsko ok, jest zaszczepiony za wszytsko lacznie z wscieklizan, odrobaczony i odpchlony:lol:( mam na wszytsko pokwitowania, ile i na co wydalam - to tak dla bezpieczenstwa:oops:)
zdjec nie zrobilam powiem Ci ze nawet o tym nie pomyslalam:oops:
tyle rano mialam zamieszania, wykonalam tysiac tel w rozne miejsca za hotelikiem, mielismy jechac do krakowa, ale w ostatecznosci wybralismy kielce bo to za taka sama cene a wtedy odpadl transport:cool3: i za to zaczepiona jest psina
mam nadzije ze dobra podjelam decyzje:roll: szkoda bylo go mi tam zostawiac:placz: ale...
oj:shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja pisalam, tak mowila Pani Tersea:oops:
a z tym Krakowem mam mieszane uczucia:cool1:[/QUOTE]
wysle ci pw
[QUOTE] justysiek moze napisz w tytule ze potrzebny ktos z Kielc do zrobienia super zdjęć Czarkowi [/QUOTE]
zaraz zmienie:oops:
[QUOTE][i nadal nie ma dobrych zdjęć.... :shake:
Justysiek bez tego ani rusz niestety :shake:/QUOTE]
wiem, moze sie znajdzie ktos bardziej tworczy odemnie:cool1:
[QUOTE] Justysiek,a czy Ty tam byłaś osobiście z Czarkiem? Widziałas jakie warunki? Czy pies tam na pewno trafił?
Jakoś nie ufam tym "nowootwartym" hotelikom...bez urazy dla kogoś,kto otwiera hotel:smile:

Justysiek,sprawdziłaś to miejsce? [/QUOTE]
bylam, widzialam, boksy, ladne, czyste, kolo budy ma gruby niebieski materac, buda ocieplana, wygladalo ok, bylam do momentu az zamkneli go do kojca, wydawalo sie w porzafku, jak bym zauwazyla ze cos nie tak to bym go nie zostawila, mam nadzieje ze sie nie myle:roll::shake:
[QUOTE]Dajcie namiary na hotelik w którym przebywa Czarek.
Podjadę i zrobię mu ładne fotki [/QUOTE]
Hotelik Reksiu, ul Kaczowa 33
to jest ta trasa jak sie jedzie na Makro, skreca sie na Kostomloty pierwsze, mijasz kosciol po lewej stronie i przed wiaduktem skrecasz w prawo, jedziesz kawalek aswaltowka taka w polach i zaraz przy najblizszych zabudowaniach skrecasz w prawo, bedzie szyld ze to hotelik:oops: mam nadzieje ze w miare ci wytlumaczylam.
[QUOTE] super :multi:
justysiek podaj dane,
ja oferuje sie od strony kolejnej serii ogloszen, jak beda zdjecia. [/QUOTE]
dzieki za ogloszenia, dane jakie? hotelu? czy moje?
zdjec nie zrobilam ale naprawde maialam metlik z tym wszytskim, zostalam sama ze wszystkim niecle 2 tyg przed slubem (mama wyjechala na tydz:cool1:) do tego wszytskiego Czarek zaczal tego samego dnia kulec na lewa przednia lape:cool1: bylismy u weta, stwierdzil ze nadwyrezona, ma miec ograniczony ruch, jak najmniej chodzic, jutro zadzwonie do teo hotelu i zapytam czy mu przeszlo:roll: mialo przejsc wg weta po 2 - 3 dniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Tak poproszę o telefon do hoteliku :) Na dniach pojadę obfocić małego i nareszcie go poznam :loveu:[/quote]

Agnieszka - tam jest jeszcze sunia ze Starachowic i jeden psiak młody, które szukają domku - moze udałoby ci się obfocić ładnie wszystkie szukajace domków?:razz::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Jak pojedziesz do hoteliku i zapytasz o sunię ze Starachowic i psiaka zostawionego w hoteliku przez właścicieli, który szuka domu - to na pewno ci je pokażą;)[/quote]
Silwer?:roll: super psiak, taka przylepa kochana:loveu:
ludzie sa okrutni:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...