Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

Dziewczyny orienuję się w cenach sterylek ale tylko w Łodzi i okolicy. Niestety zaoszczędzić można szukając po różnych klinikach ale tylko na małej suni. U nas nawet za bardzo małą sunię biorą od 200 do 400. Znalałam wet. w małej miejscowości niedaleko Łodzi, która bierze 10 zł od kilograma psa. I jest to super bo jak sunia waży 12 kg to płacę 120 zł. Ale na dużej suni przyoszczędzić się nie da bo głównym kosztem w sterylce jest środek usypiający a ten podaje się według wagi suni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rozi']Nie usuwajcie nieaktualnych zgłoszeń! Jeśli ktoś nowy trafi na wątek dobrze jest, żeby widział, jak przebiega akcja, co zostało załatwione, a co nie i dlaczego.[/QUOTE]
Zgadzam się!
Ja sukę 35-40kilo (typ ON) za 200zł sterylizowałam w Stalowej Woli. Dr Oręziak. Zaraz podpytam dziewczyny jak to wygląda w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Możnaby zrobić tak, że Świnka płaci np. 70% kosztów zabiegu. Tzn. ktoś zgłasza, pisze W WĄTKU, NIE NA PW, że koszt 300zł, i tym samym zobowiązuje się do wrzucenia do Świnki 91zł - z bazarków, czy innych składek. Faktura płacona byłaby w całości z AFN, ale byłby zwrot 30%, w tytule przelewu trzebaby napisać coś charakterystycznego, żeby Tweety mogła powiadomić o dotarciu takiego zwrotu.

Sterylizacje tanie (czyli powiedzmy 80zł za małą sunię, do 200zł za sukę powyżej 30kg) płacone byłyby w całości, jako bonus za trud wyszukania niedrogiego zabiegu.
.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, gdzie będziesz sterylizowała ją, w Stalowej czy gdzieś w okolicy?
Nie wiem, ile teraz pieniędzy jest w Śwince i czy starczy :roll:
musisz podać przybliżoną cenę i na pewno jak będzie kasa, to wystawić fakturę za zabieg na AFN (pierwszy post)
mam nadzieję, że Aina się jeszcze wypowie.

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze raz zapytam, czy mogę mieć nadzieję na strylizację:
1. suni ze wsi, maleńkiej, jest u mnie na dt (płatnym, ale sama ją utrzymuję, bo sama ją przyniosłam)
2. suni tez niewielkiej, z Kielc, bezdomnej ze stawów, tez u mnie na dt, też płatnym, też nikt nie dał ani grosza.
Sterylizacja to 130 zł od suni.

Link to comment
Share on other sites

Dora, to tnij jedna sunie, o drugiej pomyslimy pozniej. Masz PW.

[quote name='Soema']Dora, a co z tą szczenną suką?
Tej rodzinie jakoś nie można pomóc? Może załóż im wątek w pomocy dla ludzi?[/QUOTE]

Zalozylas watek tak jak radzila Soema?
Jest mozliwosc przetrzymania po sterylce tej bezpanskiej suni? Oplace w imieniu swinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja jeszcze raz zapytam, czy mogę mieć nadzieję na strylizację:
1. suni ze wsi, maleńkiej, jest u mnie na dt (płatnym, ale sama ją utrzymuję, bo sama ją przyniosłam)
2. suni tez niewielkiej, z Kielc, bezdomnej ze stawów, tez u mnie na dt, też płatnym, też nikt nie dał ani grosza.
Sterylizacja to 130 zł od suni.[/QUOTE]
Lisia jest 4 w kolejce, ale zanim fundusze pewnie będą najwcześniej za miesiąc. Jej już duzo nie brakuje do sterylki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Dora, to tnij jedna sunie, o drugiej pomyslimy pozniej. Masz PW.



Zalozylas watek tak jak radzila Soema?
Jest mozliwosc przetrzymania po sterylce tej bezpanskiej suni? Oplace w imieniu swinki.[/QUOTE]
Nie zalozylam watku,bo cos mi nie wychodzi,zalozylam watek,bo innej osobie potrzeba pomoc i potrzebna jest buda,to ten watek wyskoczyl mi na dogo,chociaz chcialam zalozyc go w pomocy ludziom.Chyba nie bardzo sobie jeszcze radze.A ta bezdomna sunie przetrzyma ta kobieta,bo ma dobre serce,tylko ta sunia jest dzika i moze byc problem.

Link to comment
Share on other sites

Witam
trfiłam tutaj za radą Frogg
czy jest szansa na sterylkę suni jamnika, która mieszka u nas w DT i którą sami utrzymujemy?
To jej wątek
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13485645#post13485645]Jamniczka Zuza szuka nowego domu!!!!! - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jest ustalone, że zgłaszając trzeba podać orientacyjny koszt sterylizacji. Inaczej sunia nie będzie wpisana do kolejki.

Edit: Na wsparcie mogą liczyć suczki bezdomne i wiejskie, a z wątku zrozumiałam, że jest to suczka Twojej Babci, tylko chcecie ją oddać, dobrze zrozumiałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Jest ustalone, że zgłaszając trzeba podać orientacyjny koszt sterylizacji. Inaczej sunia nie będzie wpisana do kolejki.

Edit: Na wsparcie mogą liczyć suczki bezdomne i wiejskie, a z wątku zrozumiałam, że jest to suczka Twojej Babci, tylko chcecie ją oddać, dobrze zrozumiałam?[/QUOTE]

Nie to nie jest suczka mojej babci, została znaleziona i przebywa na razie u mojej babci, bo nie lubi psów. Szukamy stale dla niej domu... ona jest bezdomna przebywa na tymczasie.
Jeśli jest jakaś możliwość to sprawdze koszty sterylki i wpisze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...