Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

[quote name='Draczyn']. Zajmij się lepiej swoimi psami, zamiast szkalować innych, a może wtedy twoje psy również nabiorą ludzkic uczuć[/quote]
i beda sie cieszyc z kazdego championatu??????
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to ja tak chyba zrobie!!!!
Kochani, kolko wzajemnej adoracji BARDZO WAS prosze, jak juz zaczne sie tymi psami zajmowac, bo teraz oczywiscie tego nie robie, no bo i po co, skoro po znajomosci i tak wygraja, a wiec jak juz sie nimi zaczne zajmowac i jak ktokolwiek z Was uslyszy, ze mowie, ze np. Wiktor sie strasznie ucieszyl, ze championat slowacji przyszedl w tak szybkim tempie, bo myslal, ze to troche zajmie czasu, to PLIZZZZZ odwiezcie mnie na sile do psychiatryka, ok???moge na Was liczyc????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath'][b]orsini[/b] na mnie zawsze mozesz w tym wzgledzie liczyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
oj to to wiem:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale Ty do Kolka nie nalezysz;)))))raczej do opozycji Kolka wzajemnej adoracji :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na moją pomoc też Możesz liczyć Orsini, a Monika jest już dużą dziewczynką i sama w eleganckim stylu, jak widać potrafi się obronić. Puść takiego ogromnego tłustego posta na trzy strony, wylej cała zawartość swojego woreczka żółciowego, to może wtedy i tobie i nam wszystkim ulży

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Na moją pomoc też Możesz liczyć Orsini, a Monika jest już dużą dziewczynką i sama w eleganckim stylu, jak widać potrafi się obronić. Puść takiego ogromnego tłustego posta na trzy strony, wylej cała zawartość swojego woreczka żółciowego, to może wtedy i tobie i nam wszystkim ulży[/quote]
ale kto , bo nie rozumiem juz Twoich skrotow myslowych:))))
sama potrafi sie obronic w eleganckim stylu...
i KTO to mowi?????o elegancjii znaczy sie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aha, bo pisanie paszkwili i obgadywanie ludzi na [b]publicznym[/b] forum jest eleganckie???hmmm....ciekawe, bardzo ciekawe....no to ja w takim razie nie wiem co slowo elegancja oznacza-pewnie dlatego, ze to kolejne jakies zagraniczne badziewie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'] Moze on na grzywaczach się zna, bo sam je hoduje, al na buldożkach, niestety jeszcze nie. To jest sędzia Pan Adam O.[/quote]

nie no spoko:)))))bardzo elegancki post:))czepiam sie jak zwykle, przeciez Draczyn nie napisala, ze Adam sie NIE zna na buldozkach, a tylko , ze JESZCZE sie nie zna:))))co mu wrozy kariere jako rewelacyjny sedzia, ale to oczywiscie jak juz sie na nich pozna, tylko kiedy??? :lol: :lol: :lol: eee....[b]za rok[/b]??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Badziewie, to ty powiedziaałaś. Naprawdę nadajemy na tak różnych falach, że się nie dogadamy. ChciaLam tu jeszcze dodać na temat umaszczenia u buldożków . Umaszczenie i pigmentacja też bardzo potrafi się z wiekiem zmieniać. Pręgi też potrafią się pokazywać w póżniejszym wieku. Dropiatość to było przejęzyczenie, powinnam napisać cętkowania, za co przepraszam. To też w wieku dorastania może się zmienić. I jeszcze raz podkreśam ten pies robi sie coraz ładniejszy i wróżę mu , że jeszcze zrobi interczempiona, ale w tamtym okresie nie zasługiwał na zwycięzcę rasy na klubowej. Koniec, kropka. Amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nie będę wymieniała jego imienia przyrzekam, czy podniesiony do góry ogon, czy dropiate umaszczenie, czy może mial jakieś inne zalety. [/quote]
no to Draczyn jak jest z ta dropiatoscia?czemu zaden sedzia wczesniej sie tego nie dopatrzyl. Tylko TY :lol: :lol: :lol: :lol: to mnie wyzywasz od Bogow ([size=1]jak juz to jestem boginia...sexu[/size] :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: ), ale jak na razie to Ty wiesz lepiej od wszystkich i widzisz wiecej niz wszyscy :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'] Dropiatość to było przejęzyczenie, powinnam napisać cętkowania, za co przepraszam. [/quote]

aaa czyli tak jak juz wczesniej pisalam-obrazliwe texty odnosnie np. pana Adama O. tez byly przejezyczeniem?OK,
skoro tak mozna uznac temat za zamkniety :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Orsini, już mnie ręce bolą od tego pisania. Ciekawa jestem jaki ty masz interes w szkalowaniu i oczernianiu mnie. U nas w Polsce istnieje dziwna cicha zmowa milczenia - nie wolno krytykować sędziów - nawet tych początkujących, wytłumacz mi tym razem, w kulturalny sposób jeśli to potrafisz I nie zmieniaj tematu. Nie przytaczaj postów z przed paru dni. DLACZEGO TAK SIE DZIEJE

Link to comment
Share on other sites

PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI mądrzejszy od nas wszystkich to napisał. Nie róbmy ze Związku Białorusi, wyjdzmy nareszcie z tej komunistycznej skorupy. Pozdrowienia dla wszystkich i ucałowania dla waszych piesow, nawet dla tych, co nie mają uczuć - biedne pieseczki

Link to comment
Share on other sites

Masz racje te posty z przed paru dni sa nic nie warte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: co najwyzej sa bardzo zabawne dla czytajacych :lol: :lol: :lol: :lol: ciut mniej moze dla tych , ktorych one dotycza :lol: :lol: :lol: :lol:
Draczyn, ja nie uwazam, zeby byla jakas zmowa milczenia-mam nadzieje, ze Cie nie uraze piszac, ze jest to jakas mania , fobia czy inne zagraniczne slowo :lol: :lol: :lol:
Krytykowac mozna o ile ma sie racje. Zrozum to Kochaniutka!!!A Ty co piszesz?Kilka dni temu (sorki musze przytoczyc piszesz, ze pies jest dropiaty) dzis juz piszesz, ze jest to przejezyczenie. Ale krytykowalas sedziego za to, ze pies dropiaty wygrywa i dziwisz sie , ze czytajacy Ciebie nie popieraja???skoro jest to klamstwo!Ze wygrywa po znajomosci-znam Adama i wiem, ze u niego znajomosci akurat sie nie licza-wygrywa ten pies , ktory w danej chwili jest najlepszy-czasem niektore osoby sa zszokowane, ze jak to?Wiec kolejne klamstwo!
Mozesz sie nie zgadzac z koncowym werdyktem-kazdy wystawiajacy ma takie wystawki, ktore uwaza, ze go skrzywdzily, ale nie mowi klamstw. Bo to jest szkalowanie!
Ja Cie nie obrazam-sama pokazujesz postami jaka jestes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja tylko troche zlosliwa jestem i ironizuje, gdybym Cie chciala obrazic to bym napisala co o Tobie i o takich pieniaczach mysle, ale tego nie zrobilam jak do tej pory i raczej nie uda Ci sie mnie sprowokowac do tego :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI mądrzejszy od nas wszystkich to napisał. Nie róbmy ze Związku Białorusi, wyjdzmy nareszcie z tej komunistycznej skorupy. [/quote]
KRYTYK, a nie klamstw!!!
patrzac na Bialorus wlasnie teraz-paru Polakow siedzi w wiezieniu, bo inny pseudopolaczek napisal na nich wstretny i klamliwy paszkwil...jakies skojarzenia?????
dzieki Bogu u nas juz takich klamliwych doniesien nie traktuje sie powaznie, a laduja w koszu!

Link to comment
Share on other sites

I znów omijasz pytanie. W czyim interesie występujesz. W Opolu poza mną bylo jeszcze wiele innych obserwatorów, w tym również sędziowie, i byli tą sytuacją oburzeni. Tylko każdy boi się wychylić, oczym świadczą liczne emeile z poparciem, które otrzymuję. Odpowiedz - czego wszyscy się boją. Dlaczego nie lubicie krytyki. Jeszcze raz powtarza. Ten pies w tamtym okresie nie powinien wygrać klubowej, czego dowode moż być fakt, że następnego dnia, gdy nie był wystawiany przez sędziego, tylko przez znakomitą handlerkę, był ostatni w klasie młodzieży (oceny nie znam). Chociaż raz odpowiedz mi na pytani, czy pies mógł tak zbrzydnąć przez jedną noc

Link to comment
Share on other sites

a czy pies moze wyladniec tak przez 1 dzien????
Szczecin-2 wystawy-wystawa krajowa sznaucerow i CACIB dnia drugiego:
pies kolezanki pierwszego dnia...ocena DOBRA, drugiego dnia...CWC,CACIB plus Best of Breed.
Owszem, bylo wielu wystawcow i sedziow-tez byli zdziwieni sobotnim sedziowaniem i do tej pory sie z tego...[b]smiejemy[/b], ale nikt nie pisal protestow, a teraz mimo, ze minelo tylko poltora miesiaca, a nie poltora roku to juz mamy z tego mega radoche :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i co?wystawki trzeba traktowac na luzie-jako zabawe,a nie....
Masz swiete prawo twierdzic, ze w Pcimiu Dolnym jakis pies nie zaslugiwal na zwyciestwo - OK-wolnosc slowa, ale zrozum kobieto, ze wolnosc slowa nie oznacza klamania-przytoczylam Ci Twoje klamstwa-czesc z nich, bo praktycznie kazdy Twoj post jest inny i w kazdym kolejnym piszesz co innego, wiec nie dziw sie , ze po Twojej stronie nikt sie nie opowie!!!
Pies przez 1 noc nie wypieknieje, ani nie zbrzydnieje w odpowiedzi na Twoje pytanie, ale chyba wiadomo, ze jednemu sedziemu sie podoba to, a drugiemu tamto, wiec u jednego wygra ten, a u drugiego tamten!to takie ciezkie do zrozumienia????
hahahaha a na koniec jeszcze odwracasz kota ogonem, ze to ty jestes obrazana i poszkodowana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: prawdziwy majstersztyk :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze raz podkreślam moją intencją nie było obrażanie kogokolwiek, chodziło mi wyłącznie o to, aby takie sytuacje nie miały wiecej miejsca. Jeśli kogoś obraziłam to b, przepraszam. Orsini, czyżby zabrakło ci języka. Przeczytaj uważnie i odpowiedz tym razem na temat, znając twą elokwencję to chyba potrafisz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']I jeszcze raz podkreślam moją intencją nie było obrażanie kogokolwiek, chodziło mi wyłącznie o to, aby takie sytuacje nie miały wiecej miejsca. Jeśli kogoś obraziłam to b, przepraszam.[/quote]
aaa no skoro tak, to OK mozemy z czystym sumieniem skonczyc te dyskusje...i cierpliwie poczekac na kolejna taka sytuacje, jak znowu ktos sie poczuje dotkniety tym, ze ktos kasuje jego psy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
swoja droga czesc psow nadaje sie tylko na skasowanie i zezlomowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: taka dygresja:)))dotyczy wszystkich ras :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']I . Orsini, czyżby zabrakło ci języka. Przeczytaj uważnie i odpowiedz tym razem na temat, znając twą elokwencję to chyba potrafisz[/quote]
dziekuje za komplement :lol: :lol: :lol: :lol:
wiesz, niestety nie jestem Bogiem, [size=1]a tylko boginia sexu jak juz wspomnialam[/size], wiec nie mam zdolnosci nadprzyrodzonych i pisanie zajmuje mi troche czasu :lol: :lol: :lol: :lol: cierpliwosci:)))czekalas poltora roku, zeby sie wyplakac, chyba mozesz i 15 minut poczekac? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

To powinna być zabawa, ale za ta zabawę my płacimy i dalej nie odpowiadasz na pytania, tylko odwracasz kota ogonem NADAJEMY NA ZUPELNIE INNYCH FALACH I SIE NIE DOGADAMY. Nie masz odwagi powiedzieć kto ty jesteś i kto za tobą stoi. Z cieniem rozmowa jest trudna. Dlaczego po ołtora roku już tłumaczyłąm ale ty nawet nie czytasz moich postów. zakończy tą beznadziejną dyskusję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']NADAJEMY NA ZUPELNIE INNYCH FALACH I SIE NIE DOGADAMY. [/quote]
ooo taaaaakkkkkkkk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[quote name='Draczyn'] Nie masz odwagi powiedzieć kto ty jesteś i kto za tobą stoi. Z cieniem rozmowa jest trudna. [/quote]
Krystyna Jaworska hodowla juz tylko sznaucera miniaturoweg (jak to szumnie brzmi-hodowla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )ORSINI.
Kolejne klamstwo, ze nie mam odwagi powiedziec kto ja jestem :lol: :lol: :lol: :lol:
a kto za mna stoi???zaraz sie odwroce to zobacze...
O JEZUSIE MARYJO!!!!!!OOOOOO AAAAAAAAAA QRRRRRR.....AAAAAAAA
aaa nie napisze kogo zobaczylam stojacego za mna :o :o :o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[quote name='Draczyn'] zakończy tą beznadziejną dyskusję[/quote]
zgadzam sie w zupelnosci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zdradze Wam pewien sekret [b]TEN[/b] co za mna stoi wlasnie szepce mi do ucha:
[b]MOCE SWIATLA I CIEMNOSCI SA Z TOBA ORSINI!!![/b]
no Kochani, macie przeje...chane teraz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...