Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Dzieki już wiem. Miał sędziować P.Matyas,a sędziuje P Junikiewicz. Obsada sędziowska i lista zgłoszonych psów jest na stronie Oddziału Gdańskiego :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]

czyli spotkamy sie w Sopocie 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][quote name='Draczyn']Dzieki już wiem. Miał sędziować P.Matyas,a sędziuje P Junikiewicz. Obsada sędziowska i lista zgłoszonych psów jest na stronie Oddziału Gdańskiego :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]

czyli spotkamy sie w Sopocie 8) 8) 8)[/quote]

no, no - prosze o mnie nie zapominac 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='AngelOfDeath'][quote name='Draczyn']Dzieki już wiem. Miał sędziować P.Matyas,a sędziuje P Junikiewicz. Obsada sędziowska i lista zgłoszonych psów jest na stronie Oddziału Gdańskiego :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/quote]

czyli spotkamy sie w Sopocie 8) 8) 8)[/quote]

no, no - prosze o mnie nie zapominac 8)[/quote]

o Tobie w zyciu nie , ja licze na wspolne fotki na plazy naszych psow 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][size=1](chyba trzeba dopisac do tematu "+ Sopot")[/size] :lol:[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...