Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

[quote name='Draczyn']To powinna być zabawa, ale za ta zabawę my płacimy [/quote]
no placimy, placimy...jak za wiekszosc zabaw:))))jak nie pieniedzmi to inaczej placimy, za nasze zabawy-na tym polega zycie???
A wracajac do wystawek, to ze placimy, nie oznacza, ze placimy za wygrana tylko za opinie danego sedziego o naszym zwierzaku. Jezeli trafiamy na sedziego , ktory kasuje nasze psy to juz do niego nie jezdzimy i bawimy sie dalej :lol: :lol: :lol: :lol:
slowo "kasuje" bedzie [b]HITEM [/b]tego sezonu wystawowego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pocieszenię i na koniec pragnę dodać, że temat był dla wszystkich niezwykle interesujący, oglądalność była ogromna. Bardzo żałuję, żę wszyscy czytają, a tak mało osób bieże udział w dyskusji. Chyba wszystkich swoim ostrym językiem wystraszyłaś. Zacznij pracować w "NIE", tam napewno zrobisz karierę. Brawo. Zegnam wszystkich, mimo wszystko milo cie było poznać. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

NIE-stety mam poglady liberalne, a nie lewicowe, wiec tam kariery nie zrobie:)))nigdzie z moja dyslekcja kariery nie zrobie:((buuu w radio tesz nie , bo seplenie-nie mam zeba jedynki, a w TV???tesz nie, bom szkaradna jak ropucha:)))))))
Tez ciekawie bylo Cie poznac!!!! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
tez zaluje , ze to wlasciwie tylko dialog byl i malo osob sie odzywalo...
ale,ale...mam pomysl-zalozmy nowy topic, bo ten sie juz wyczerpal pt.np. Grunwald 1410-tam wtedy byla wystawka, wiec moze znajdzie sie ktos poszkodowany i nam napisze cos rownie interesujacego, jak Opole 2004 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Pozdrawiam szystkich, a szczególnie tych, którzy mnie w ukryciu wspiwrali[/quote]
szpiedzy!!!! :o :o :o :o
[quote name='Draczyn']Miło było cię poznać. [/quote]
tak jak juz pisalam: ciekawie bylo Cie poznac :new-bday: :new-bday: :scared:
[quote name='Draczyn']Zostawiam ci pole do popisOw. Może wrócę wieczorem. Do zobaczenia. [/quote]
i tym optymistycznym akcentem....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
tez zaluje , ze to wlasciwie tylko dialog byl i malo osob sie odzywalo...
ale,ale...mam pomysl-zalozmy nowy topic, bo ten sie juz wyczerpal pt.np. Grunwald 1410-tam wtedy byla wystawka, wiec moze znajdzie sie ktos poszkodowany i nam napisze cos rownie interesujacego, jak Opole 2004 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:roflt:

Orsini w Tv to kariere zrobisz ;) Z ta błyskotliwoscia zaciagnij sie do "Interwencji" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Zegnam Orsini idę do swoich codziennych obowiązków. Miło było cię poznać. Zostawiam ci pole do popisOw. Może wrócę wieczorem. Do zobaczenia. Pozdrawiam szystkich, a szczególnie tych, którzy mnie w ukryciu wspiwrali[/quote]

Bardzo ładne zakończenie dyskusji.
Brawo !!
Złośc piękności szkodzi a moze juz zaszkodził ??? :lol: :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...