Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

[quote name='DOMINIKA'][quote name='orsini'][quote name='AngelOfDeath'][b]orsini [/b] lubi tylko siebie :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
nie...bo lubie jeszcze ze 2 osoby :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


no i ja jestem jedna z nich... 8) :lol:[/quote]

:eek2: :eek2: :eek2: naprawde , wpadlem do szoku :eek2: :eek2: :eek2:

:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='góral'][quote name='orsini'][quote name='AngelOfDeath'][b]orsini [/b] lubi tylko siebie :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
nie...bo lubie jeszcze ze 2 osoby :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dwie :hmmmm:[/quote]
a co?za duzo??? :lol: :lol: :lol: :lol:
moze masz racje:))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Draczyn']Orsini, uśmiechnij się do nas promiennie. Całuski dla ciebie i twoich piesków[/quote]
Dla Ciebie tez i nawet dla buldozkow :lol: :lol: :lol: :lol: a nie masz jakiejs fajniejszej rasy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: chociaz nie, francuskie sa smieszne, te angielskie sa paskudne:)))))))))))))))[/quote]

noooooooooooooo

te angielskie naprawde straszne 8) 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='góral'][quote name='orsini'][quote name='AngelOfDeath'][b]orsini [/b] lubi tylko siebie :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
nie...bo lubie jeszcze ze 2 osoby :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dwie :hmmmm:[/quote]
a co?za duzo??? :lol: :lol: :lol: :lol:
moze masz racje:))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

no no 0X :evilbat: 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='góral'][quote name='orsini'][quote name='AngelOfDeath'][b]orsini [/b] lubi tylko siebie :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
nie...bo lubie jeszcze ze 2 osoby :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

dwie :hmmmm:[/quote]
a co?za duzo??? :lol: :lol: :lol: :lol:
moze masz racje:))))))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


rozumiem, że ja to ta druga?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral'][quote name='orsini']Goral ktora druga???wlasnie ta , ktora wyrzucilam z tej statystyki??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

eee myślałem, że wyrzuciałeś tego jasnego :wink:[/quote]
hehehehe jasnego nie moge sie pozbyc, bo nawet dzis mam do niego biznes:)))))rozumiesz sam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral'][quote name='orsini']Goral ktora druga???wlasnie ta , ktora wyrzucilam z tej statystyki??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

eee myślałem, że wyrzuciałeś tego jasnego :wink:[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='góral'][quote name='orsini']Goral ktora druga???wlasnie ta , ktora wyrzucilam z tej statystyki??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

eee myślałem, że wyrzuciałeś tego jasnego :wink:[/quote]
hehehehe jasnego nie moge sie pozbyc, bo nawet dzis mam do niego biznes:)))))rozumiesz sam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

wiedzialem ............................................ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to może ja się wtrące i opowiem całą historię z drugiej strony, mam nadzieje że Draczyn się zdziwi jak bardzo sie myli co do Pana O.
Otóż byłam na klubówce w Opolu i widziałam ocenę buldożków.Zarówno mnie jak i sędziemu podobał się najbardziej pies z hodowli Draczyn.Ale niestety pies ten nie pokazał sie najlepiej.Wręcz przeciwnie.Zrobił wszystko żeby nie wygrać.Przeszedł KILKA kroków poprawnie,bał się wszystkiego i niestety dla mnie juz był przegrany.Szkoda ale niestety to nie był najlepszy występ w jego życiu.
Co do pieska, który na innej wystawie zszedł z ringu za agresję to wiem tyle, że Sedziemu BARDZO sie podobał i powiedział właścicielce, że gdyby szczeniaki wchodziły o rasę to on powinien wygrać.I tu znowu rozczarowanie.Pies po KILKU próbach obmacania zaczął warczeć i o mały włos ugryzł by sędziego.Ocena się skończyła.Natomiast włascicielka psa nie miała pretensji do sędziego i sama przyznała mu rację i powiedziała że psu się to często zdarza.Tak więc chyba nie była zaskoczona!?
Ponadto w wielu rozmowach z Sedzią O. słyszałam dobre opinie na temat psów Draczyn i sam przyznał, że są to jedne z najładniejszych buldożków jakie widział na polskich ringach.Niestety tak się złożyło a nie inaczej...
A co do zapraszania początkującego sędziego na wystwę klubową....hmmm chyba trzeba przyznać że Pn O. musi mieć wielkie uznanie w oczach sędziów "wyjadaczy" skoro go na taką wystawę zaprosili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Goral ten jasny nie pomyli olbrzyma z miniatura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


ale pudla to On Ci raczej nie przygotuje, więc mamy remis :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral'][quote name='orsini']:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Goral ten jasny nie pomyli olbrzyma z miniatura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


ale pudla to On Ci raczej nie przygotuje, więc mamy remis :P[/quote]
hahahaha
wiesz, to ze sa sedziowie co na widok amerykana mowia:-pani, to nie sznaucer to pudel, no to ze tacy sedziowie istnieja nie oznacza, ze ja mam pudle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wiec co mi po przygotowaniu pudla???? :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']No to może ja się wtrące i opowiem całą historię z drugiej strony, mam nadzieje że Draczyn się zdziwi jak bardzo sie myli co do Pana O.
Otóż byłam na klubówce w Opolu i widziałam ocenę buldożków.Zarówno mnie jak i sędziemu podobał się najbardziej pies z hodowli Draczyn.Ale niestety pies ten nie pokazał sie najlepiej.Wręcz przeciwnie.Zrobił wszystko żeby nie wygrać.Przeszedł KILKA kroków poprawnie,bał się wszystkiego i niestety dla mnie juz był przegrany.Szkoda ale niestety to nie był najlepszy występ w jego życiu.
Co do pieska, który na innej wystawie zszedł z ringu za agresję to wiem tyle, że Sedziemu BARDZO sie podobał i powiedział właścicielce, że gdyby szczeniaki wchodziły o rasę to on powinien wygrać.I tu znowu rozczarowanie.Pies po KILKU próbach obmacania zaczął warczeć i o mały włos ugryzł by sędziego.Ocena się skończyła.Natomiast włascicielka psa nie miała pretensji do sędziego i sama przyznała mu rację i powiedziała że psu się to często zdarza.Tak więc chyba nie była zaskoczona!?
Ponadto w wielu rozmowach z Sedzią O. słyszałam dobre opinie na temat psów Draczyn i sam przyznał, że są to jedne z najładniejszych buldożków jakie widział na polskich ringach.Niestety tak się złożyło a nie inaczej...
A co do zapraszania początkującego sędziego na wystwę klubową....hmmm chyba trzeba przyznać że Pn O. musi mieć wielkie uznanie w oczach sędziów "wyjadaczy" skoro go na taką wystawę zaprosili...[/quote]
Senga napisz Adam O. bedzie jak z dobrej kroniki...kryminalnej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral']sama kiedyś napisał, że marzy ci się toy[/quote]
no marzy:)))
i domek z ogrodkiem i ze stajnia...
marzenia..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaa i wygrana w totka tez mi sie marzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='góral']sama kiedyś napisał, że marzy ci się toy[/quote]
no marzy:)))
i domek z ogrodkiem i ze stajnia...
marzenia..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaa i wygrana w totka tez mi sie marzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

a ja mam domek z oródkiem i to całkiem dużym :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='SengaSengana']No to może ja się wtrące i opowiem całą historię z drugiej strony, mam nadzieje że Draczyn się zdziwi jak bardzo sie myli co do Pana O.
Otóż byłam na klubówce w Opolu i widziałam ocenę buldożków.Zarówno mnie jak i sędziemu podobał się najbardziej pies z hodowli Draczyn.Ale niestety pies ten nie pokazał sie najlepiej.Wręcz przeciwnie.Zrobił wszystko żeby nie wygrać.Przeszedł KILKA kroków poprawnie,bał się wszystkiego i niestety dla mnie juz był przegrany.Szkoda ale niestety to nie był najlepszy występ w jego życiu.
Co do pieska, który na innej wystawie zszedł z ringu za agresję to wiem tyle, że Sedziemu BARDZO sie podobał i powiedział właścicielce, że gdyby szczeniaki wchodziły o rasę to on powinien wygrać.I tu znowu rozczarowanie.Pies po KILKU próbach obmacania zaczął warczeć i o mały włos ugryzł by sędziego.Ocena się skończyła.Natomiast włascicielka psa nie miała pretensji do sędziego i sama przyznała mu rację i powiedziała że psu się to często zdarza.Tak więc chyba nie była zaskoczona!?
Ponadto w wielu rozmowach z Sedzią O. słyszałam dobre opinie na temat psów Draczyn i sam przyznał, że są to jedne z najładniejszych buldożków jakie widział na polskich ringach.Niestety tak się złożyło a nie inaczej...
A co do zapraszania początkującego sędziego na wystwę klubową....hmmm chyba trzeba przyznać że Pn O. musi mieć wielkie uznanie w oczach sędziów "wyjadaczy" skoro go na taką wystawę zaprosili...[/quote]
Senga napisz Adam O. bedzie jak z dobrej kroniki...kryminalnej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


hahahahhahahhahahhahahhahah

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie miałam pretensji o to żę Kubuś przegrał z W egrem, to były równorzędne psy i dla mnie nie miało to znaczenia. Oburzyło mnie tylko to że całą klubówkę wygrał pies z dużą wada - ogon noszony ponad linię grzbietu i szta nie taka ja powinna wyglądac u buldożka. Dlaczego ten pies zaczął wygPrywać dopiero wtedy, gdy dopisano mu sędziego na współwłaściciela. ?Przykro mi, że nie uda się tego wyjaśnić. Tak widocznie musi być, a szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='góral'][quote name='orsini'][quote name='góral']sama kiedyś napisał, że marzy ci się toy[/quote]
no marzy:)))
i domek z ogrodkiem i ze stajnia...
marzenia..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aaa i wygrana w totka tez mi sie marzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

a ja mam domek z oródkiem i to całkiem dużym :D[/quote]

to brzmi jak oferta matrymonialna :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...