Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krysia ma tez piękne psy, a ja mam gang husiorków (moja miłosć oczywiście :iloveyou: ), to nie psy to szaleńcy :lol: :lol: ... przez wczorajszą wystawe i ich tempo dzisiaj mam takie zakwasy, ze ledwo chodze :roll:

nie ma to jak wystawiac małego psa ... ja wczoraj z softem :D
[img]http://img45.imageshack.us/img45/8783/l16zj.jpg[/img]

Forum jest dla relaxu, nie ma sie co stresowac :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marta. ja zawsze bardzo lubiłam wasze wystawy. Wynajmujemy sobie zawsze pokj w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem turawskim. Są tam piękne tereny do spacerów z psami. same wystawy też nam się b. podobaly, ale w roku ubieglym - kompletna klapa. I już w tym roku nie byliśmy. Ale może w przyszłym. Miło ćię poznać

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego się narażam Aniołku. Czy znów popełniłam jakąś gafę. Ja jestem t nowa, jak wiesz, ale zawsze jestem szczera do bulu i to jest moje życiowe nieszczęście. Marta jeśli Orsini nas nie zniechęci , to może zobaczymy sie w przyszłym roku w Opolu. A ty bywasz w Warszawie?

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie , ze tematy laczace buldozki francuskie moze tylko polaczyc [b]WIND[/b] ja az takiej mocy sprawczej nie posiadam :-? :-? :-? co do bledow ortograficznych to mozesz je poprawic (na kazdym twoim poscie w dolnym prawym rogu jest "zmien" klikajac na to mozesz zmienic kazdy post !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Dlaczego się narażam Aniołku. Czy znów popełniłam jakąś gafę. Ja jestem t nowa, jak wiesz, ale zawsze jestem szczera do bulu i to jest moje życiowe nieszczęście. Marta jeśli Orsini nas nie zniechęci , to może zobaczymy sie w przyszłym roku w Opolu. A ty bywasz w Warszawie?[/quote]

musimy skonczyc draznic [b]Lwa[/b] jak okres ma !! :evilbat: :evilbat: :evilbat:

orsini gdzie ty jestes ?????

Link to comment
Share on other sites

Minimolos Po co zdradzasz moje imię. Na dogomanii wszyscy są po imieniu, niezależnie od wieku. koloru skóry, wyznania. Niech więc tak pozostanie. Jest już nas troje. Fajnie nareszcie będziemy mogli porozmawiać o naszych bulwkach. Witamy na dogomanii. B. się cieszę. Już nie jestam tu jedynym buldożkowcem. Witam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...