Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 wypowiedzi to co????[/quote]

[quote]Przepraszam.musze uciekać. wołają mnie na grilla. Wypiję za zdrowie twoje i twoich psiaczków. Wrócę wieczorem[/quote

to tak jak klikasz na grube litery tak tez musisz kliknac na [b]Quote[/b]




A więc chyba sie udało. Zaraz sprawdzę
:fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein:

Link to comment
Share on other sites

HUrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra wyszło, ale tylko jeden cytat. Serdeczne dzięki. Okropnie obiadłam się na grillu i pewnie dlatego nie wychodziło. Jeśli masz do mnie cierpliwość, to będę cię jeszczze prosiła o dalsze instrukcje, ale to już chyba jutro.

Link to comment
Share on other sites

zeby zrobic sobie taki podpis musisz zaznaczyc ktorego chcesz i skopiowac , pozniej kliknac na profil (do gory) , pojawi sie panel sterowania twojego profilu , na gorze jest biale pole w ktore musisz wpisac [img] wkleic ten link i [/img] zapisac zmiany na dole panelu i zrobione 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

ojej

jakby to powiedziec , musisz lewy przycisk myszki przytrzymac i przeciagnac na tym co chcesz skopiowac , powinno sie pojawic takie niebieskie tlo , jak juz calosc skopiujesz to klikasz na tym niebieskim na prawy przyscisk myszy i wyskakuje taka ikonka , klikasz na "kopiuj" i puzniej tak samo wklejasz !!

nie wiem czy rozumiesz ale tlumaczylem jak tylko potrafilem :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nie da rady, może od poniedziałku, jutro jest dużo wystaw i prawie wszyscy zaprzyjażnieni zemną hodowcy w nich uczestniczą. :[/quote]
ale napisaliscie-za duzo...
Draczyn i jak wystawki, zwlaszcza Chojnice????czy Twoje psy znowu zostaly skasowane???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...