Jump to content
Dogomania

Opole Wystawa Klubowa 2003 i 2004 ( i sędziowie ) + off


AngelOfDeath

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za zaproszenie. Usiłuję teraz zebrać troche chętnych do dyskusji na temat buldoga fancuskiego. Nie wiem czy to mi się uda, bo wszyscy są zrażeni innym buldożkowym forum. Ale spróbuję. Do grzywaczyków postaram się zaglądnąć w poniedziałek. Próbowałam dowiedzieć sie w administracji, co znaczą te wszystkie tytuły - starszy, młodszy doggomaniak itd, ale tam jeszcze chyba wszyscy śpią. Może wy mi odpowiecie?

Link to comment
Share on other sites

Nie da rady, może od poniedziałku, jutro jest dużo wystaw i prawie wszyscy zaprzyjażnieni zemną hodowcy w nich uczestniczą. Mimo wszystkodziękuję za dobre rady. Smutno mi, że w innych rasach miło się dyskutuje, a w buldożkach to niemożliwe. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][quote name='Draczyn']Angel - powiedz mi jeszcze, jak wy przytaczacie cytaty?[/quote]

w prawym dolnym rogu kazdego postu , masz ikonke " cytuj " klikasz na te ikonke , pojawia sie post ktory cytujesz i piszesz swoj post pod tym cytowanym :D :D :D[/quote]

wszvstko fajnie, a jak nie chcę cytować całego postu to jak? Zamęczę cię dzisiaj :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote]No dobra Aniołku a jak chce zacytować 2 lub 3 wypowiedzi to co????[/quote]

[quote]Przepraszam.musze uciekać. wołają mnie na grilla. Wypiję za zdrowie twoje i twoich psiaczków. Wrócę wieczorem[/quote]

jesli o to chodzi !?!?!?!

to tak jak klikasz na grube litery tak tez musisz kliknac na [b]Quote[/b]

[ q u o t e ] [ / q u o t e ] i skopiowac to co chcesz zacytowac 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...