Jump to content
Dogomania

Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że dopiero dziś, ale nie codziennie mam czas, żeby wejść na dogo..
U nas w CK nienajlepsza pogoda, rano jest wsyztsko mokre. Zastanawiałam się nad tym kocem, ale nie chciałabym, żeby Lenox wszedł mokry, cały koc by zamoczył, a potem musiał leżeć na tym mokrym:-(
i ostatecznie mu nie włożyłam. Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska']Przepraszam, że dopiero dziś, ale nie codziennie mam czas, żeby wejść na dogo..
U nas w CK nienajlepsza pogoda, rano jest wsyztsko mokre. Zastanawiałam się nad tym kocem, ale nie chciałabym, żeby Lenox wszedł mokry, cały koc by zamoczył, a potem musiał leżeć na tym mokrym:-(
i ostatecznie mu nie włożyłam. Jak myślicie?[/quote]

koc byłby super, ale faktycznie Lenox go będzie moczył futerkiem i błotkiem z łapek:roll: trzeba by mu do budki upchać solidną porcję słomy, a może na podłogę, pod słomę, dodać taki wycinek np. z karimaty? Izoluje, daje ciepło, nie przemaka i można je wytrzeć do sucha w sekundę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki a może poprostu styropian ?? wykleic mu styropianem budke i wtedy cieplutenko jest a słome swoja droga wrzucic :)

Dziewczynki a moze cos takiego [url=http://www.allegro.pl/item759880495_anpol_drzwi_do_budy_dla_psa_ochrona_przed_zimnem.html]Anpol DRZWI DO BUDY dla psa OCHRONA PRZED ZIMNEM (759880495) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']Dziewczynki a może poprostu styropian ?? wykleic mu styropianem budke i wtedy cieplutenko jest a słome swoja droga wrzucic :)
[/quote]
też jest to dobry pomysł, chroni zwłaszcza przez zimnem od podłogi, a same drzwiczki do budy, tylko przez zimnem z zewnątrz:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ihabe , to pobożne życzenia nas wszystkich ... myślę że Lenoxika musi ktos poznac i sie w nim zakochac bo kazdy kto slyszy o slepym psie to...:sad: w moim przypadku niestety odpadaja nawet tymczasy bo moj pies nie akceptuje żadnych zwierząt , już wielokrotnie próbowałam spotkan z roznymi zwierzakami i za kazdym razem konczy sie awantura i gryzieniem. Nawet moja siostra nie moze na wakacje ze swoim psiakiem przyjechac bo ostatnio sie skonczylo weterynarzem... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']Ihabe , to pobożne życzenia nas wszystkich ... myślę że Lenoxika musi ktos poznac i sie w nim zakochac bo kazdy kto slyszy o slepym psie to...:sad: w moim przypadku niestety odpadaja nawet tymczasy bo moj pies nie akceptuje żadnych zwierząt , już wielokrotnie próbowałam spotkan z roznymi zwierzakami i za kazdym razem konczy sie awantura i gryzieniem. Nawet moja siostra nie moze na wakacje ze swoim psiakiem przyjechac bo ostatnio sie skonczylo weterynarzem... ;([/quote]

Polecam szkolenie psa, to na prawdę czyni cuda. Nasz terier despota i dominant a przy tym najśliczniejsza maskotka na świecie, chodzi na szkolenie i ćwiczy z wielkimi psami, jest jedynym kurduplem w grupie. Za każdym razem jest wdeptywany w zięmię przez większe psy na które się rzuca:loveu::loveu: Szkoła życia dla niego, stał się tak wspan ialym psem, że aż miło z nim iśc na spacer:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Chyba jednak najlepszy będzie domek tymczasowy lub stały:razz::evil_lol::cool3:
Hello domku dla Lenoxa? Masz jeszcze jeden dzień i nie proś bo jak Cię znajdę to nie wiem co Ci zrobię:evil_lol::evil_lol:[/quote]

zanim ten domek się znajdzie, oby w budce dla Lenoxika było mu ciepło w jesienne dni:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata.g']Dziś Lenox będzie na szczęście spał w pomieszczeniu.
Stwierdziliśmy podczas dyżuru, że lepiej będzie mu w pomieszczeniu niż w zimnej budzie. A na jego szczęście takie pomieszczenie się aktualnie zwolniło i może w nim przebywać :)[/quote]

zawsze to lepsze info niż do tej pory:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata.g']Dziś Lenox będzie na szczęście spał w pomieszczeniu.
Stwierdziliśmy podczas dyżuru, że lepiej będzie mu w pomieszczeniu niż w zimnej budzie. A na jego szczęście takie pomieszczenie się aktualnie zwolniło i może w nim przebywać :)[/quote]

To fajnie :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Lenoxiku, cudowne wieści. Ja nie opuściłam Cię ale boję się, że znów będę tak bezsilna jak przy innym piesku, jak przy ukochanej Frelci.
Nie chcę abys poczuł się tak jak ona. Ja jestem beznadziejna, mam doła i nie wiem czy będę wstanie jeszcze jakiemukowliek psu spojrzeć w oczy:-(:-(:-( Moja miłość do psów nie wystarcza. Są inne hamulce, które skutecznie blokują część mnie i nie pozwalają na pełne oddanie się sprawie:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Ja jestem beznadziejna, mam doła i nie wiem czy będę wstanie jeszcze jakiemukowliek psu spojrzeć w oczy:-(:-(:-( Moja miłość do psów nie wystarcza. Są inne hamulce, które skutecznie blokują część mnie i nie pozwalają na pełne oddanie się sprawie:-(:-([/quote]

Ihabe, Kochana, nawet tak nie pisz, jesteś cudowną cioteczką:loveu:
Robisz tak dużo dobrego, gdyby z takich ludzi jak Ty składał się świat, było by tu dobrze wreszcie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Muszę byc silna, wiem ale tak trudno jest gdy chcesz pomóc ale nie możesz tego zrobic tak bezgranicznie.:-(:-(:-(

Nadzieja z CK znalazła swój domek kilka dni temu.... Lenoksikowi też musi się udać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę dotrzeć do tej jedynej osoby!!!!!
:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...