Jump to content
Dogomania

Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozelslijcie nr. konta. Ja dzisiaj wysle info na ogloszenia i bede rozsylac watek.
Bede blagac o stale i jednorazowe - na dlug i leczenie. Tyle moge zrobic, bo juz mam swoich deklaracji tlumy cale. I Henia na glowie, ktoremu tez brakuje 80 zl. co miesiac.

[SIZE=4][B][FONT=Trebuchet MS]Toffikowi brakuje 220 zl. stalych deklaracji !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest rowniez dlug do splacenia,
no i Tofik wymaga od czasu do czasu leczenia.[/FONT][/B][/SIZE]
[B][FONT=Lucida Console][SIZE=5]Grozi mu poworot do schronu [/SIZE][/FONT][SIZE=6][COLOR=Red]!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][U]Ratunku !!!![/U][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za dobrw serucha, zaczynam odzyskiwać nadzieję, że się uda.

Pieniążki wpłacamy na konto fundacji.

[B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies
ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][COLOR=#49535a][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]

numer konta Fundacji :
[COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR]

Toffino nie jest pod opieką tej fundacji, mamy udostępnione konto do wpłat przez fundację.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za zaproszenie szarotko:)
przykro mi ,ale niestety jestem przyblokowana deklaracjami .
a nie myslalyscie moze o jakims tanszym hoteliku ? moze trzeba cos poszukac ? u Jamora jest dobrze ,ale troche drogo ...

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie szarotki, ale niezręcznie wchodzić na wątek psa w potrzebie, nie mając nic do zaofiarowania oprócz serca...z tego hoteliku się nie zapłaci..Zapisuję wątek, postaram się później przeczytać.
Tylko tyle mogę teraz pomóc, odwiedzającToffika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Jestem na zaproszenie szarotki, ale niezręcznie wchodzić na wątek psa w potrzebie, nie mając nic do zaofiarowania oprócz serca...z tego hoteliku się nie zapłaci..Zapisuję wątek, postaram się później przeczytać.
Tylko tyle mogę teraz pomóc, odwiedzającToffika.[/QUOTE]

ciociu danusiu spokojnie ja tez nie mam nic,ale zapisac watek trzeba przyda sie po wypłacie np.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']dziekuje za zaproszenie szarotko:)
przykro mi ,ale niestety jestem przyblokowana deklaracjami .
a nie myslalyscie moze o jakims tanszym hoteliku ? moze trzeba cos poszukac ? u Jamora jest dobrze ,ale troche drogo ...[/QUOTE]

Bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy przybyli. Ja wiem, ze wiekszosc za nas ma juz duzo deklaracji.
Wiem tez, ze hotel drogi, ale ciotki co sie Toffikiem opiekuja maja duze ilosci psow pod opieka, Toffik nie jest mlody i pewnie go nie chca przezucac, tym bardziej, ze byl juz raz adoptowany i
wrocil. A u Jamora jest mu dobrze.

[quote name='majku33krakow']podniose biedaka.[/QUOTE]

[quote name='danka4u1']Jestem na zaproszenie szarotki, ale niezręcznie wchodzić na wątek psa w potrzebie, nie mając nic do zaofiarowania oprócz serca...z tego hoteliku się nie zapłaci..Zapisuję wątek, postaram się później przeczytać.
Tylko tyle mogę teraz pomóc, odwiedzającToffika.[/QUOTE]
Bardzo prosze o przychodzenie na watek, bo jak na watku puchy to trudno cos jest zwojowac.

[quote name='agata51']Stawiam się na wezwanie Szarotki. Zajrzę jutro do skarbonki - zobaczę, co (a raczej "ile") mogę.[/QUOTE]
Moze byc cokolwiek, dla przykladu ;)

[quote name='anett']Jestem, niestety finansowo już nie jestem w stanie pomóc...bardzo mi przykro:shake:
Chętnie pomogę w ogłoszeniach, jeżeli byłaby taka potrzeba.[/QUOTE]

Zamowilam ogloszenia na bazarku, ale nie wiem czy Toffik ma allegro, a ja nigdy nie robilam, wiec moze w ten sposob pomozesz ??

W kazdym razie bardzo sie ciesze, ze przyszliscie :):)

Link to comment
Share on other sites

Szarotka mnie tu przygoniła zamiast spać o tej porze.:mad:
Jestem daleko i nie mam jak policzyć moje środki płatnicze, więc na razie tylko podniosę chłopaka.
Niedługo to chyba wszystkie pójdziemy z torbami :roll: , w najlepszym wypadku zejdziemy na właściwy poziom czyli na psy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Szarotka mnie tu przygoniła zamiast spać o tej porze.:mad:
Jestem daleko i nie mam jak policzyć moje środki płatnicze, więc na razie tylko podniosę chłopaka.
Niedługo to chyba wszystkie pójdziemy z torbami :roll: , w najlepszym wypadku zejdziemy na właściwy poziom czyli na psy.:evil_lol:[/QUOTE]

hahahaha.dzieki za pocieszenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nie mogę pomóc inaczej niż podnosząc wątek...tak mi przykro![/QUOTE]

Zuzliku bardzo dziekuje za przybycie :):)

[quote name='Borówka16']Jestem na zaproszenie Szarotki....
Niestety mogę tylko rozsyłać po znajomych i podbijać :([/QUOTE]

Jezeli mozesz rozeslac to bardzo w imieniu Toffina dziekuje:):)

[quote name='agnest']robię co mogę i rozsyłam...[/QUOTE]

Wspaniale :):) im wiecej osob rozsyla tym wieksza szansa na uzbieranie :):)

[quote name='sonikowa']Dziekuje za zaproszenie. 30 zl jednorazowo, to tyle ile moge... Bede sledzic watek.[/QUOTE]
Kazda deklaracja jest ogromnie wazna, sami wiecie :):)

[quote name='ewtos']Jestem Szarotko , przedzieram się przez wątek , wrócę do niego wieczorem.[/QUOTE]

Ciesze sie ogromnie, ze tyle osob przyszlo. To na dogo jest wlasnie wspaniale. :):)
Ja zreszta tez zawsze staram sie wejsc na watek jak mnie ktos zaprasza, nawet jak nie moge juz finansowo pomoc, bo oczywiscie nabralam sporo juz dawno, a wyadoptowaly sie 2.
No ale to, ze ktos zareaguje na zaproszenie liczy sie ogromnie :):)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/201/e4fb54ca01174cb9med.jpg[/IMG][/URL]

Tofficzku, chudzielcu nasz, trzeba Cię nakarmić, rozweselić smętnego pychola. Jeszcze trochę..Patrz, tyle cioteczek myśli o Tobie:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj nie mogę przestać myśleć o Tofficzku...imię tak wspaniale do niego dobrane chyba nie tylko z racji barwy,ale patrząc na tę fotę mam wrażenie,że i charakteru!!!


[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/201/e4fb54ca01174cb9med.jpg[/IMG][/URL]

Spokojny, uważny,niezbyt pewny siebie, zapatrzony w wolność i przestrzeń...DZIEWCZYNY,CZY TAKI PSIAK DA SOBIE RADĘ W SCHRONIE???

Choćbym nie wiem jak kombinowała...nie jestem w stanie pomóc ( a właściwie jestem w takim dołku,ze siłą już powstrzymuję się by nie offować na wątkach psiaków w ogromnej potrzebie...:-(), ale nie mogę przestac myśleć o Toffiku!

Wiecie nie gorzej ode mnie...Toffiś nie da sobie rady w schronie:shake:...to następny kandydat do wyciągania ze schronu,bo jest pogryziony...I CZY WTEDY ZDĄŻYMY?

Pomózcie,by nie trzeba było go POGRYZIONEGO wyciągać...[B]JEŚLI MOŻECIE...POMÓŻCIE!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...