Jump to content
Dogomania

Trevor nie żyje...


mosii

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.wiesci.com.pl/?f=xml/200939.xml&p=5"]Wieści Podwarszawskie[/URL]


DZISIEJSZE WYDANIE!

I jeszcze :

[quote name='Bambino'][B][SIZE=4][COLOR=sandybrown]Kochani, moderator nie usunął opinii Ewy, ale ponieważ 68 poprzednich opinii dotyczyło tej jednej sprawy, to usunął te poprzednie 68. Dlatego bardzo proszę o ponowne wejście na tę stronę i kliknięcie na < zgadzam się z opinią> pod tekstem Ewy. W tej chwili są 3 potwierdzenia pod tekstem Ewy, a powinno ich być z 70!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

[URL]http://www.znanylekarz.pl/39069/marek-klamczynski/weterynarz/wolomin[/URL]

(POD tekstem Ewy!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owczarek']Trudno uwierzyć w ten Dramat:placz:
Niestety.........
Trevor przekazuje nam te słowa...

Odchodzę od Was moi mili
Nie czekam dłużej ani chwili
Nie czekam na brawa, oklaski
Niedługo przysypią mnie piaski

Chcę, abyście mnie pamiętali
I nadal mnie kochali
Swe szczęście odszukali
Ogrom miłości zaznali

Choć mnie przysypią ziemie
Miłości nie pogrzebię
Miłość zostawię z wami
Abyście się kochali

Choć ja w ciemności ruszam
Zostanie moja dusza
W myślach waszych zostanę
I kochać was nie przestanę

Świat ziemski mój dobiegł końca
Przede mną droga lśniąca
Droga ta powrotu nie ma
Bo jest to droga zapomnienia[/quote]

Kochani...Może przenieść te dyskusje na temat kata Trevora i sposobów jego ukarania na poświęcony temu wątek...
Tu jest Tęczowy Most...Miejsce wspomnień bliskich nam zmarłych zwierząt...
Link do wątku kata:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/ofiary-kata-trevora-protest-post-1-poszukiwani-swiadkowie-146670/index9.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Czytałyście jego tłumaczenie?? To nawet żałosne nie jest.........[/quote]

Jest tu jasny dowód na to,że ten osobnik bardzo uwaznie czyta forum i miał przygotowaną odpowiedż.Przecież tylko tak mógł się tłumaczyć.Ale tu fakty i zdjęcia mówią same za siebie-artykuł napisany świetnie.Raz jeszcze proszę o zachowanie czujności i ostrożności w formułowaniu wypowiedzi,tylko kiep daje wrogowi broń do ręki.To nie znaczy,ze nie trzeba mieć odwagi.Odwaga tak,głupota nie!I nie należy formułować spiskowych teorii dziejów-w dzisiejszych czasach "układy" są wątpliwym parasolem ochronnym,bo nikt dziś nie będzie nadstawiać karku za mało istotne gratyfikacje,nie ten rząd wielkości.
Uderzać trzeba metodycznie i celnie aby osiągnąć zamierzony cel.Powtórzę tu za EMIR -"milczenie jest złotem".

Link to comment
Share on other sites

pracuję przy środkach publicznych - tzn w firmie która korzysta ile ja się muszę natłumaczyć i napisać pism i przechodzę kontrole przy dużo niższych kwotach :mad: a ten OPRAWCA dostał na mordowanie i znęcanie 1.600.000zł i nie ma komu sprawdzić:crazyeye: wydatkowania tak wielkich sum:mad:
choćby od tej strony powinien ponieść karę i zwrócić pieniądze :-o

protesty wyślę po południu teraz nie mogę :-(

Link to comment
Share on other sites

Zawsze zastanawiałam sie jak to jest w moim rodzinnym mieście - Kobyłce. Czemu gdy ktoś znalazł psa i szedł do urzędu z prośbą o pomoc mówiono, że nie mają na to pieniędzy.Miałam jakiś czas temu pisać pismo do urzędu bo przecież wiadomo, że pieniądze na ten cel są każdej gminie przyznawane. Chciałam żeby zostało mi to wyjaśnione bo nie mogłam zrozumieć..

Teraz już wiem. Teraz już wiem i jest mi WSTYD za moje miasto. Wstyd - bo tam pełno dobrych ludzi a kościoły są pełne w niedzielę.

Nasz urząd stosował i stosuje zasade ,że jeśli czegoś nie widać to znaczy, że tego nie ma:angryy:

Wysłałam protesty i mam nadzieję że nie tylko ja to zrobiłam.
mam również serdeczną nadzieje,że popsułam komuś śniadanie zdjęciami Trevora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Czytam i nie wierzę... Nazywacie go mordercą - w świetle prawa polskiego mord można dokonać tylko na człowieku. Myślicie, że jeśli dojdzie do procesu i ewentualnego skazania, to jaki wyrok on dostanie? Jak za mord czy jak za kradzież cukierków w sklepie? Wszelkie znaki na ziemi do tej pory wskazują, że jednak jak za to drugie - [B]huczny przykład wyroku bez zawieszenia, pierwszy w Polsce:[/B] [URL="http://wyborcza.pl/1,75478,7004286,Do_wiezienia__bo_utopil_kota.html"]Do więzienia, bo utopił kota[/URL]
dotyczy zdegenerowanego pijaczka. Jak szansa, że on dostanie podobny wyrok? Żadna...
A kto ma ochotę ciągać się po sądach za zniesławienie? Przykład panien Ch. jasno dowiódł, że w internecie nikt nie jest anonimowy...[/quote]

Dla porządku - to jest drugi wyrok bezwzględnego więzienia. Poprzedni był parę lat temu, a chodziło - o ile mnie pamięć nie myli - o przybicie kota do ściany :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Dla porządku - to jest drugi wyrok bezwzględnego więzienia. Poprzedni był parę lat temu, a chodziło - o ile mnie pamięć nie myli - o przybicie kota do ściany :shake:[/quote]
Dzęki za sprostowanie. Niestety wymowa całości pozostaje niezmienna :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']bardzo mi przykro bo dopiero dziś odczytałam, że Trevorka juz nie ma:-(

mam nadzieję, że Kłamczyński poniesie surową kare, nie tylko za Trevora, ale i inne bezbronne zwierzęta.
Wstyd mi, że mamy z w swoich szeregach kogoś takiego....:shake:[/quote]

Nigdy w życiu nie postawiłabym go w jednym szeregu z Tobą i innymi wspaniałymi lekarzami zwierząt. Nie masz się czego wstydzić, bo to wyrzutek jest.
Zofia Domaniewska (podpisuje krytykę)

Link to comment
Share on other sites

moze napisac do Dr Suminskiej...?
d.[I]suminska[/I]@polskatimes.pl

...edit - ja czegos nie ogarniam... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f511/wielka-akcja-krezel-k-chynowa-koszmar-psow-powraca-119313/index328.html[/url]

jak to mozliwe...? jak takie potwory jak w watku powyzej moga bezkarnie zakladac kolejne schrony? przeciez wobec dowodow, ktore maja sady - ich wyroki powinno sie skarzyc...

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam artykuł
[URL="http://www.ekologia.pl/artykuly/14_Artykuly/1329_Ludzie/9462_Przekret_na_czworonogach.html"]Przekręt na czworonogach - Polski Portal Ekologiczny[/URL]
[B]Przeczytajcie warto, nóż się w kieszeni otwiera!!!!!![/B]:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jestem zszokowana.
O Trevorze dowiedziałam się z prasy.
Klinika(o ile można nazwać to kliniką) znajduje się w moim regionie. Nie raz jeździłam tam z psami dziadków. Weterynarz nie wzbudził mojej sympatii-apatyczny,nieuprzejmy.
Mało tego-w owym ,,schronisku'' chciałam być wolontariuszką,razem z koleżanką. Pani,zajmująca się psami była wniebowzięta(uprzedziła nas,żebyśmy z wszelkimi pytaniami odnosiły się do niej,bo ,,Pan'' weterynarz jest niezbyt miły i... psami bardzo też się nie interesuje). Powiedziała,że psy pojawiają się nie wiadomo skąd,znikają po jakimś czasie-też nie wiadomo gdzie.
Jednak,abyśmy mogły być wolontariuszkami,potrzebna była zgoda pewnego Pana. ,,Szefa''. Dała nam numer tel.(a teraz pluję sobie w twarz,że go usunęłam). Zadzwoniłyśmy. I co usłyszałyśmy? Że nie możemy być wolontariuszkami. Bo prawo na to nie zezwala. Bo do klatek nie mogą podchodzić osoby,które nie skończyły 18 roku życia,a ponadto nie ukończyły kursu(jakiego? Nie wiem. Na ten temat ,,miły pan'' nic nie powiedział). Oczywiście wiem,że wszystko to bzdura(wolontariusze wręcz byliby konieczni!). Że to tylko wymysł Pana Szefa. Że Ci ludzie mają psy za nic. Za rzecz,stary,zniszczony-którego nikt już nie chce.

Pozdrawiam.
Trevor-mam nadzieję,że Tam będziesz szczęśliwy. Bardzo mi przykro,piesku (*)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...