Jump to content
Dogomania

KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem


Murka

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo sie cieszę. Mój kochany.
Właśnie, zadziwiające, ze tak źle traktowany pies jeszcze ufa ludziom i sie ich nie boi?!
Wspaniale, że ma już stały domek!!!! Kochany psiur! Starośc spędzi niedaleko od nas :) Ale nas zaszczyt kopnął... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oj, jakie cudne wieści. I Kubuś taki wesoły, i ranka ładnie zaszyta. I DOMEK CZEKA!! No aż mi łezki poleciały, żeś Ty Kubusiu taki ufny do ludzi po tym, co Cię spotkało :cry: :cry: :cry:

Zdrowiej szybko i zmiataj do domku!
:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze, ze Kubus znalazl nowy domek, ciesze sie, ze znalazl sie czlowiek,ktory wynagrodzi Kubusiowi to co wycierpial od zlych ludzi.Mam nadzieje, ze dostanie wsztystko to na co zasluzyl. Jego wola zycia jest niezwykla wieksza niz u ludzi. Ciesze sie, ze znalazl domi bedzie mial super opieke, bo ludzie maja psy ze schroniska i z lasu to bedzie mial dobra opieke i dozna samej dobroci i milosci.
Pozdrawiam nowych wlascicieli super psa. :multi: :multi: :smilecol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie przyznam że nie wiem czy było czy nie :oops:
Podano mi godzinę 19.15, ale patrzyłam dzis w programie i o tej porze żadnego Kuriera nie ma :roll:
Czekalam, ale jakis serial chyba był :roll:

Także nie wiem o co chodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże - nie było mnie kilka dni na dogo, a tu tyle wspaniałych :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wieści - i Gajunia ma domek, i Julek ma domek...no i mam nadzieję, że i Kubuś będzie miał równie wspaniały domek. WSPANIALE!!!!
Jakby trzeba było znowu jakąś aukcję na allegro( są jednak wrażliwe osoby) - piszcie!
Całuski dla dogomaniaków i psiaków.

Link to comment
Share on other sites

U Kubusia wszystko oki :D
Za parę dni, jak wszystko pójdzie dobrze, będzie mógł opuścić klinikę.
Wówczas schronisko przyjmie go na SPECJALNYCH warunkach aż do czasu jak będzie mógł zamieszkać w swoim prawdziwym domu (jest już prawie ukończony) - co nastąpi za jakieś 2-3 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Na konto LSOZu wpłynęło jeszcze przez ten tydzień [b]360 zl[/b] na Kubusia :D

Kubusia dogląda moja znajoma, bo ja mam teraz sesję i ledwo wyrabiam. W sobotę postaram sie go odwiedzić, wiec będą wieści i zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...