Jump to content
Dogomania

Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']Tu macie inny DT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/index5.html[/URL]
Moze tez warto sie zapytac ile i jak .:cool3::cool3::cool3:[/quote]
tja:shake:
"Najlepiej,zeby były ,to psy spokojne lubiace dzieci"
Kibic tam nie może iść:roll:

Do wszystkich hotelów dogomaniackich do których mógłby iść (a których jestem pewna, że to osoby doświadczone z trudnymi psami) jestem zapisana w kolejce.


Średnio potrzeba 400 zł miesiecznie

Trzeba zbierać deklaracje, bez deklaracji nie ma co myślec o hotelu:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio czytałam, ze u Jamora nie ma kolejki, ale to trzeba weryfikować na gorąco. Hotel b. dobry, to i miejsc moze nie być z dnia na dzień.

A Kibic jest cudowny. Autentycznie cudo. Żeby dostał możliwość ośmielenia sie do człowieka w jakimś fajnym DT/hotelu, to przypuszczam, ze znajdzie dom błyskawicznie.
A Kibic jest na watku leni o kudłaczkach?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba tak kombinowac. Na dogo troche uzbieramy. Pamietam ze kiedys na psiaka byly cegielki na allegro - moze by cos takoego zrobic? Ja cos doloze ale nieduzo, nie moge w tym m-cu wiecej :( napisalam do pomocnej lapki,zejest taki psiak I czy nie mogliby pomoc w jego socjalizacji. Zobaczymy czy odpisza. Piękny pies trzeba mu dać szanse!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cześc Kibicku!Meldujemy sie na wątku...Dalibyśmy pocztówki ma bazarek dla Ciebie,ale jak widac pocztówki,,morskie,,nie cieszą sie wzięciem..Możemy podrzucić wąteczek.
E/W

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

To my damy te pocztówki na takie allegro cegiełkowe.To będziemy czekać na adres gdzie wysłać-rozumiem,że osobie co będzie takie allegro robić....Tym bardziej,że są te pocztówki po człowieku,który tak bardzo kochał psy-byłby bardzo rad,że pomogą jakiemus psiakowi..
Trzeba kibica wydostać z tego schroniska...Możemy też przekazać znaczki jakby co....
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']To my damy te pocztówki na takie allegro cegiełkowe.To będziemy czekać na adres gdzie wysłać-rozumiem,że osobie co będzie takie allegro robić....Tym bardziej,że są te pocztówki po człowieku,który tak bardzo kochał psy-byłby bardzo rad,że pomogą jakiemus psiakowi..
Trzeba kibica wydostać z tego schroniska...Możemy też przekazać znaczki jakby co....
Elżbieta[/quote]
dziękujemy

znajdzie sie ktoś kto zrobi allegro?:cool3: Wiem, że Izabela czasem robi, ale nie wiem czy będzie mieć czas, trzeba zapytać jej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...