Jump to content
Dogomania

Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem dlaczego tak mało osób zagląda do Kibicka :-(.
To taki śliczny psiak.
Wg mnie pycholek to mały cały briardzi, tylko tył jakiś taki dziwnie chudy i ogon mało futrzasty jak na mopka, tak jakby był to mix briarda z Onkiem.
A czy wiadomo jak on sobie radzi ?
Aha, i jakiej jest wielkości, takiej jak Onek, czy niższy raczej, bo na zdjęciach to na dużego wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nie wiem dlaczego tak mało osób zagląda do Kibicka :-(.
To taki śliczny psiak.
Wg mnie pycholek to mały cały briardzi, tylko tył jakiś taki dziwnie chudy i ogon mało futrzasty jak na mopka, tak jakby był to mix briarda z Onkiem.
A czy wiadomo jak on sobie radzi ?
Aha, i jakiej jest wielkości, takiej jak Onek, czy niższy raczej, bo na zdjęciach to na dużego wygląda.[/quote]
Tył to może ma obcięty,lub zakudłacony,ale mnie on wygląda na takiego średniaka do kolana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nie wiem dlaczego tak mało osób zagląda do Kibicka :-(.
To taki śliczny psiak.
Wg mnie pycholek to mały cały briardzi, tylko tył jakiś taki dziwnie chudy i ogon mało futrzasty jak na mopka, tak jakby był to mix briarda z Onkiem.
A czy wiadomo jak on sobie radzi ?
Aha, i jakiej jest wielkości, takiej jak Onek, czy niższy raczej, bo na zdjęciach to na dużego wygląda.[/quote]
Kibic jest niższy troszkę niż Onek, raczej taki średniak. Aktualnie przebywa w szpitaliku na pojedyńczym boksiku , bo jest po kastracji. Nie za bardzo mu się tylko kołnierz podoba, wcale się nie dziwię, mi by się taka lampa na głowie też nie podobała. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Kibic już trafił do dużej grupy psów, radzi sobie jakoś, tylko ja się obawiam że on na większym terenie całkiem zdziczeje :shake: , jemu by się pilnie przydał hotelik.[/quote]

Prosimy o pomoc dla Kibica :(.
Taki fajny psiak mógłby być czyimś prawdziwym przyjacielem i obrońcą.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie raczej się nie nadaje od razu do domku :(.
Psiak jest bardzo wystraszony, boi się człowieka, potrzebny mu jest koniecznie dobry tymczas gdzie pod troskliwą opieką będzie mógł na nowo zaufać człowiekowi, bo bez tego to trudno stworzyć dobrą relację człowiek-pies.Kibic jest jeszcze młody, wierzę, że można mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']No właśnie raczej się nie nadaje od razu do domku :(.
Psiak jest bardzo wystraszony, boi się człowieka, potrzebny mu jest koniecznie dobry tymczas gdzie pod troskliwą opieką będzie mógł na nowo zaufać człowiekowi, bo bez tego to trudno stworzyć dobrą relację człowiek-pies.Kibic jest jeszcze młody, wierzę, że można mu pomóc.[/QUOTE]

znów wyczyść skrzynkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dogo zbieraj deklaracje na hotel, ten pies nie ma żadnych szans w schronisku:shake: On musi iść do hotelu gdzie maja doświadczenie i gdzie go jakoś naprowadzą.

Dzisiaj nawet nie dał sobie obejrzeć czy dobrze mu się goi rana po kastracji:roll: Chyba ściąganie szwów będzie sie odbywać na spaniu:shake: Jest zupełnie dziki.

Ja moge zapytać o miejsce w hotelu "psia kraina" gdzie byłą Mabel tez dzika
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/mabel-v-villas-przelamala-paniczny-strach-w-hotelu-juz-w-nowym-domku-46087/?highlight=[/URL]

ale tam moga chcieć dużo za dobe, jednak z drugiej strony, ze schroniska cieżko mu bedzie znaleźc dom

Link to comment
Share on other sites

Zuziam, bierze tylko stare lub kalekie psy, u wiosny jestem zapisana w kolejce, chyba na 15 miejscu:roll: a jamor hmm, nie wiem, on z tego co zrozumiałam to chce zawsze pieniądze z góry za miesiąc, a czasami deklaracje sie wykruszają, trzeba uzbierac i zapłacić z opóźnieniem.

On potrzebuje hotelu u kogoś kto z nim bedzie pracował.

Ale bez deklaracji ani rusz, więc spróbuj coś nazbierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...