Jump to content
Dogomania

dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!


Glutofia

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzis rozmawiałam z dobermanicą w silesi na akcji SOS, niestety czasu jest juz bardzo mało, nikt nie jest Sarą zainteresowany , nawet rodzina :placz:
Cioteczki pomózcie w ogłoszeniach :placz:sprawa jest pilna:-(


P.S. Monia wyslij zdj Sary- HebaNovej niech ją na stronke wrzuci, jak ostatnio sprawdzałam nie było Sary

Link to comment
Share on other sites

Pytam wszystkich jak leci, mam nadzieję, że choć tymczas dla niej się znajdzie...:roll: Rozumiem, że sunia jak jej czas się skończy to zostanie uśpiona? Czy oddana do schronu? Bo myślę, że w schronisku w Opolu miałaby jakieś szanse, to dobry schron... Szczególnie jak dalej intensywnie szukalibyśmy jej domu. Innych schronisk w okolicy nie znam, nie wiem jakie są warunki, co by zrobili z takim starszym psiakiem. Opole chyba przyjmuje psy tylko z miasta, ale może zrobiliby wyjątek? To tak w razie czego, mam nadzieję jednak, że coś znajdzie się zanim dojdzie do takich decyzji.

Kurczę, czemu nikt się nią nie interesuje? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tśś, tu na dogo też ciotki z Opola są :evil_lol: Ale myślę, że jakby wytłumaczyć sytuację to by ją przyjęli. Szczególnie, że cały czas byśmy szukali jej domu. Wydaje mi się to jedyne wyjście, jeśli nie znajdzie się DT/DS... Bo przecież nie pójdzie do piachu tylko dlatego, że taki los się wredny okazał :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dobermanica1987']kurcze ciagle cos mi wyskakuje i nie moge dojechac do Sarki:-(wczoraj mialam lapanke doga a dzis ma przyjechac wet ....ja do schronu jej nie oddam!!!mam aktualnie 5 psow moze cos sie zwolni to ja wezme na dt...[/quote]

Akurat schron opolski jest naprawdę, jak na schron oczywiście, dobry ;) Ale jeśli będziesz miała możliwość wzięcia jej na DT to super! Twoje tymczasowe psiaki mają allegro, ogłoszenia, wątki?

Link to comment
Share on other sites

Napisz jak tam wygląda sytuacja Sary? jak bys mogła ją wziąść na DT byłoby super:loveu: , a my bedziemy ją wszedzie ogłaszać napewno predzej czy pozniej ktoś sie znajdzie?
Ja zrobie jej tez ogłoszenia u mnie, rozwiesze, rozesle wszedzie.





dobermanica dzis wysłałam Ci zdj na maila Twoich tymczasowiczów zrób wątek dla Sary(oczywiscie tej drugiej) i Chojraka

Link to comment
Share on other sites

Monia wysłałam ogłoszenia Sary do znajomych z Gazet Zycie Myslowic, Dziennik Zachodni , Co Tydzien , Echo, pozatym cały czas rozwieszam ogloszenia u siebie m.in lecznice, sklepy zologiczne, i gdzie sie da powiesic , tam wieszam
Napisz co myslisz o umieszczeniu Sary w hoteliku, ja zaplace za hotelik, sisostra tez sie dozuci , zreszta mozemy zrzute zrobić.../?

Link to comment
Share on other sites

oj Ciotki bardzo wam dziekuje dzis mam chwile wiec napisze watki SARY<jamnika>i CHOJRAKA <pinczerka serdniego>....jesli chodzi o nasza tu Sarunie to rozmawialam w niedz z jej opiekunek i powiedzial ze jeszcze troche poczeka ...ja nie moge jej zabrac na dt poniewaz mam full:-(a do tego mam bardzo malo czasu ...poniewaz chodze do szkoly .... :-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...