Jump to content
Dogomania

dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!


Glutofia

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.Sorki za offa-ale poszukujemy PILNIE transportu dla kici z tego wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/2-mies-buraski-rudzieleczamarzaja-na-dzialkach-jest-dt-potrzebna-pilna-pomoc-147887/[/url]

Malutka ma dwa miesiące a mieszka na działkach...Zamarznie tam tej nocy...Potrzeba transportu ze Strzelc Opolskich do Gliwic.Błagam pomóżcie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dobermanica1987']jestem zalamana :-(poprostu masakra:-(nie wiem jak dlugo ona tam zostanie ten pan niechetnie powiedzial mi ze Sara jeszcze moze tak troche zostac...:-(Ciotki ma ktos wolny DT?[/quote]

Może warto w tytule wątku napisać, że DT potrzebny? Postaram się wydrukować ogłoszenia i wywiesić w Strzelcach w lecznicach i w zoologicznych, mogę podać Twój nr telefonu, dobermanica?

Martwię się, to tak długo trwa :shake: I zero zainteresowania..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Może warto w tytule wątku napisać, że DT potrzebny? Postaram się wydrukować ogłoszenia i wywiesić w Strzelcach w lecznicach i w zoologicznych, mogę podać Twój nr telefonu, dobermanica?

Martwię się, to tak długo trwa :shake: I zero zainteresowania..[/quote]


bede bardzo wdzieczna jesli zrobisz te ogloszenia ...:p

Link to comment
Share on other sites

dobermanica daj znać jakie Sara ma tam warunki robi się zimno...:-(
i jak długo może pozostać na posesji??? jak już ten pan kolejny raz się wypowie....
tymczasem wróciłam ze szpitala i nadal będę ją ogłaszać pilnie w pierwszej kolejności u siebie, porozklejam kolejne ogłoszenia ....

Link to comment
Share on other sites

przyznaje racje Sarunia jest przyzwyczajona do takich warunkow:-(ale jestem za tym zeby ja zabrac niech kobita chociaz na stare lata ma cieplo...tyle ze ja nie moge mam 2 dt i 2 swoje a od czasu kiedy zmienilam prace nie moge juz miec tyle tymczasow poniewaz nie wyrabiam a nie mam nikogo kto moglby mi pomoc np.w wyprowadzaniu lub zabawie:-(
SARA POTRZEBUJE DT i to jak najszybciej do tego przypuszczam ze jesli przysypie sniegiem to temu Panu nie bedzie sie chcialo juz do niej jezdzic:-(a to jest barzdo prawdopodobne:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:tak wiec POOOOOOOOOOOOOOMOCY wolam to w imieniu SARY i swoim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...