Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

:crazyeye: Miauczer dał sobie zakroplić oczko bez problemu, trochę pomruczał, ale grzecznie siedział, kropelka wpadła nawet się nie ruszył :p Tabletkę dostał w mokrym, najpierw ja umiejętnie omijał, ale smakowało mu, wcinał aż się uszy trzęsły ;) Mowie mu: Miauczer, kawałek z tabletka zjedz, to Ci pomóc ma, i co widzę :crazyeye: Miauczer od razu do niego :crazyeye: Zjedzona :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super wiadomości :p i super cioteczki jesteście -wszystkie .:multi::loveu:
A Miauczer nas zaskoczyl jednak wszystkie -swoją postawą u weta i teraz u Caragh.:loveu:. Od fiorsteinbock /zawsze zapominam pisowni tego nicka:cool3:/ podkradnę sobie nieco optymizmu życiowego i pogody ducha -a od Elinki -podkradnę ślicznego avatarka -można ?:eviltong:;)? ja też chcę takiego -albo podobnego -ja też !!:roll::evil_lol: . Na szczęscie elinki -nie umiem ściągać tego od kogoś ..:evil_lol:
Doda -jesteś super lowczynią kotów !!:eviltong::evil_lol::-o
Masz teraz wprawę i lada dzień będziesz polować no kolejnego biedaka ..:evil_lol::p-może zatrzymaj narazie ten kontenerek -a nuż się zaraz przyda ...?:lol::evil_lol:
Miauczer mial szczęscie że szwendal sie blisko domu Dody -a może wyczuł ,że tam czeka na niego Doda z ratunkiem ...:p:evil_lol:
Caragh- dziękujemy za przyjęcie Miauczera pod wasz dach :).

Link to comment
Share on other sites

Zwierzęta to niesamowite stworzenia. Też zauważyłam, że czy to u weterynarza, czy podając tabletkę chorobince zwierzak jakby rozumiał po co to robię i otwiera się na współpracę. :fadein:

Olga7, bierz. Ten avatarek nie jest mojego autorstwa, możesz go ściągnąć z listy avatarków Dogo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, same dobre wiadomosci. Miauczer nas wszystkie zaskoczyl, pozytywnie. Oby szybko wrocil do zdrowia i fiuuu do nowego domku :) Jesli Caragh pozwoli, hahahaha Dziewczyny, akcja przeprowadzona szybko i profesjonalnie...normalnie Animal Planet. Wszystko sie super zgralo, Doda ze swoim oddaniem, Caragh z otwartym domkiem - dzieki Wam Miauczer dostanie nowe zycie! Olga, nie pisz calego, wystarczy fior albo edyta, hahha

Link to comment
Share on other sites

super, ze Miauczer byl grzeczny :loveu: wiedziałam, bo ja i wet moglismy z nim robic wszystko co chcielismy :loveu: a jak z uszkami /masc jest w strzykawce/ ? trzepie glowa? A jesli chodzi o mizianko.. to Miauczer jest u ciebie jeden dzien a juz pozwala ci głaskac..:loveu: po jakims czasie sam bedzie sie pchac :loveu: ja nie moglam spokojnie dawac karmy do jego miseczki, bo Miauczer wokol mnie chodzil, przytulal sie, pieknie prosil o drapanko po glowce.. tak wiec caragh poczekaj jakis czas a sama zobaczysz :loveu:

Wczoraj wet jak wyczyscil mu uszko, to krew byla. i po tym miauczer caly czas trzepal glowa, bo ma zapalenie a to strasznie boli, nie wiem czy dalej trzepie, mam nadzieje ze po tych lekach wroci szybko do zdrowia. Aaa zapomnialabym!!! wazy [B]4 kg[/B] :cool3:
no i wlazl oczywiscie, tak jak myslalam wczesniej ze moze to zrobic, na moje plecy. Tak mocno trzymal bluzke i wlosy, ze tata i doktor oba musieli wyciagac Miauczerka :oops::oops::oops:

w pierwszym poscie zaraz napize rozliczenia

Link to comment
Share on other sites

Edytka-tu na wątku to owszem ,mogę skrócić albo użyć imienia ,ale jesli potrzebny mi caly twoj nick -pamięć niestety mnie zawodzi i muszę zaglądać,czy poprawnie napisałam:razz:
;) .ciekawa jestem ,czy skracnie pazurkow kota też będzie takie wzorowe -jak jego zachowanie obecne u weta i w domku ..?
Ale chyba tak-jeśli tyle dał na sobie już dokonać. Brawo Miauczer !!:p:loveu:
A Doda-uważaj ,żeby cię niechcący kotek nie oskalpował ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

blagam, pomozcie freli ktora nie chodzi i aronkowi po wylewie
bazarki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/odzieze-kosmetyki-olowki-obuwie-rolki-gry-zapraszamy-do-19-10-a-147629/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/skarpetki-majtki-dla-dzieci-nie-tylko-nowe-pomozcie-aronkowi-po-wylewie-do-13-10-a-147665/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Miauczer się obraził :D Zanim dobrali mu się do uszu i oczka łasił się cudnie i ocierał i domagał miziania :loveu: Troszkę widać, ze niepewny biedak, jakby bał się, ze zrobi coś nie tak. Dal sobie zakroplić oczko, kroplami, żelem też (choć żel mu się stanowczo mniej podoba), przy uszach tez nie było większego problemu, odruchowo trzepał łebusiem, ale pokojowo :) Ha! Pozory :cool3: Teraz poszedł w kat tyłkiem do mnie i śpi :D no to go nie będę nękać, aż do kolejnego kroplenia :diabloti: Wie co to kuweta, oj na 100% wie, siku zrobił, koopka tez była, ślicznie zakopał, posprzątał, ze ho ho. Po prostu cud, miód i orzeszek :evil_lol: Nie wmówi mi nikt, ze on nigdy nie był w domu:p Zabawki różnorakie go niezbyt interesują, ale to tez pewnie przez to, ze chory biedak.

Link to comment
Share on other sites

Wyleczony, będzie rozchwytywany :evil_lol: Co do fotek, hehe, łatwiejsze się to wydawało, niż jest :diabloti: Kicio chyba tak skromny, ze wstydzi się być na fotach, był zdecydowanie za szybki, nie dało się go ni razu uchwycić, by nie wyszła rozmazana plama :evil_lol: Dziś jestem zmachana, jutro będę z aparatem biegać, może się uda w końcu uchwycić w całej okazałości :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']Co do fotek, hehe, łatwiejsze się to wydawało, niż jest :diabloti: Kicio chyba tak skromny, ze wstydzi się być na fotach, był zdecydowanie za szybki, nie dało się go ni razu uchwycić, by nie wyszła rozmazana plama :evil_lol: Dziś jestem zmachana, jutro będę z aparatem biegać, może się uda w końcu uchwycić w całej okazałości :D[/quote]

To będziemy trzymać kciuki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Moze On sie zgubil, tak jak Mietek? Wlasciciele Mietka szukali, ale nie rozwiesili ogloszen, co pewnie przyspieszyloby jego powrot do domu.

Najwazniejsze, ze Miauczer jest bezpieczny :loveu:[/quote]

Ale ja juz rozwiesilam ogloszenia o Miauczerku, wczesniej o tym pisalam
ze jesli nie dostane zadnych informacji od jego wlascicieli, to zostanie zabrany i wydany do nowego domku. Czekalam 2 tyg i ani jednego smsa nie dostalam.

Bardzo sie ciesze, ze Miauczer grzeje doope w cieplym domku.. bo przed chwila wrocilam ze spacerku i strasznie bardzo zimno jest :shake: Doda z czerwonym noskiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh'] Wie co to kuweta, oj na 100% wie, siku zrobił, koopka tez była, ślicznie zakopał, posprzątał, ze ho ho. Po prostu cud, miód i orzeszek :evil_lol: Nie wmówi mi nikt, ze on nigdy nie był w domu:p[/quote]

To, że Miauczer pięknie kupka do kuwety nic jeszcze nie znaczy. Każdy kot potrafi to instynktownie. Pfi, co to za sztuczka dla Miauczera.:siara:
Na jego udomowienie wskazuje raczej łatwość pierwszego kontaktu (mizianie) i to, że nie biega jak dziki po domu, nie ucieka i nie chowa się po kątach. A wręcz przeciwnie, śpi sobie niczym lord i ma w nosie wszystkich zaczynając od pieska Cargah.:sleep2: :sleeping:

[quote name='Doda_']Bardzo sie ciesze, ze Miauczer grzeje doope w cieplym domku.. bo przed chwila wrocilam ze spacerku i strasznie bardzo zimno jest :shake: Doda z czerwonym noskiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Czyżby to było kolejne polowanie na kota? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...