Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

jestem tylko na chwilke!
Czasu w ogole nie mam! Biegiem tu tam tu tam...
o 18.40 mamy wizyte u weta, po lekarza jedziemy do Caragh
Miauczera zauwazylam podczas spaceru, byl w ogrodzie kilka blokow dalej, jak tylko mnie zobaczyl to az skoczyl pieknie z ogrodu, ja pobieglam do mojego ogrodu a miauczer za mna tak szybko biegal, musial byc bardzo glodny. Dalam papu... ucieklam do domu po transporter.
Polozylam na trawie kilka metrow od Miauczerka.. juz na widok transporterka chcial ucieknac:mad: Ale podeszlam do niego sama.. 'nie boj sie, nic nie bedzie' i pojadl troszke, wzielam go na rece, mizialam mizialam buziaki buziaki i tak dalej, tylem szlam do transporterka :evil_lol: a ludzie chociaz mieli duzo torb z zakupami, to udawali ze spaceruja, chcieli zobaczyc co ja wyprawiam:stupid: no nic, miauczer - przednimi lapami do transporterka - NIE CHCIAL!!!!!! wiec transporter polozylam tak, ze otwór byl u góry, wsadzilam go do transporrterka - tylne lapy oczywiscie i koniecznie chcial wyjsc ale zamknelam go :oops: nie podrapal mnie, byl spokojny ale w transportercie - koszmar, ludzie to chyba myśleli ze ja mam w nim lwa. Probowal przez małe dziurki wyjsc, lapy byly na zewnatrz... po kilkunastu minutach na korytarzu sie uspokoil, teraz spi, pewnie zestresowany :-( nie chce jesc.. Malo brakowalo a bym dzis rano napisala do weta zeby zrezygnowac z dzisiejszej wizyty, deszcz padal i BYLAM pewna ze Miauczera dzis nie zobacze !!

Na szczescie wszystko okej, ale dalej trzymajcie kciuki - nie wiem jak bedzie u weta, mam nadzieje ze do caragh przyjade cała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doda, jesteś wspaniała! :Cool!:Udało ci się złapać Miauczera metodą 3in1. Łapkami do tyłu, z zaskoczenia i chociaż nie miałaś ręcznika, to bez podrapań.:ylsuper:
[quote name='Doda_']nie wiem jak bedzie u weta, mam nadzieje ze do caragh przyjade cała[/quote]

bez podrapań jak na razie :evil_lol:

[quote name='Doda_']a ludzie chociaz mieli duzo torb z zakupami, to udawali ze spaceruja, chcieli zobaczyc co ja wyprawiam [/quote]

Hi, hi, hi. Doda, jesteś :kiss_2:.

[quote name='Doda_']NIE CHCIAL!!!!!! wiec(...) wsadzilam go do transporrterka[/quote]

Miauczer, biedaczku, to już koniec wolności.:placz::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Super Ci poszlo! Cale szczescie, ze Miauczer nie pokiereszowal raczek!
Smialam sie czytajac jego ekscezy klatkowe, bo moj robi to samo! Droga z domu do auta i w odwrotna strone wywoluje sensacje na ulicy, drze sie jakby obdarty ze skor siedzial w klatce i szedl na dobicie! Ale myslicie, ze choc raz ktos sie zatrzymal i zapytal, co sie dzieje, ze kot tak placze...NIE :shake: tylko patrza spode łbów i ida dalej... Ciekawscy ale obojetni!

Czekamy Doda na wasze relacje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tak wiec.. nie uwierzycie!:diabloti:
Do caragh przyjechałam CAŁA i bez zadrapań !!!
u weta Miauczer - oaza spokoju!!!!!!!
lezał sobie albo prosil samego weta o drapanko :evil_lol: pan doktor mogl z nim wszystko zrobic - pozwalal na wszystko.. nawet ja nie musialam go trzymac ale trzymalam..
no i uszko wyczyszczone, gruczoly okoloodbytowe tez, zostal zbadany i niestety nie mam dobra wiadomosc.. jest chory. Ma goraczke - temp prawie 40. Oczko to jest wrzód rogowki, na szczęście nie będzie operowane, tylko leki. Miauczer ma około 2 latka, jest bardzo młodym kocurem(weterynarz potwierdził, chociaz się bałam ze to bedzie kotka bo wtedy wolałabym sie zapaść pod ziemia ze wstydu ze nie umiem sprawdzic płec :evil_lol:) Uszy - bakteryjny stan zapalny. Wiec zdrowy nie jest, nie mozemy go odrobaczyć jeszcze, najpierw musi sie WYLECZYĆ, dopiero odrobaczenie, szczepienie i kastracja na końcu. Oczko tez musi zostać wyleczone. To naprawde domowy kot, niczego sie nie boi, nie mieliśmy problemu z wyjęciem go z transporterka i z włozeniem. W DT obwachiwal (podobno dalej obwąchuje:evil_lol:) cały pokoj, bardzo zaciekawiony. Caragh może sama wam potwierdzić, ze Miauczer nie jest dziki.. na miau.pl nikt mnie nie wierzyl :roll: chociaż pokazywałam dowody - sfilmowałam jak podchodze do niego itd..

A pan doktor mowil, ze Miauczer ma piekne imie:loveu:
Za 10 dni kontrola, znowu pojedziemy po Miauczerka i zabierzemy go do weterynarza.

Ja dałam na Miauczerka 100,-
-53,- u weterynarza zapłacone
-47,80 zł leki na recepty w aptece (kupione i mam paragon gdyby ktoś chciał zobaczyć)

Wsparcie finansowe bedzie BARDZO POTRZEBNE, bo nie wiemy jak długo moze trwać leczenie Miauczerka, naprawdę bardzo dobrze ze został zabrany bo to byl jednak domowy kot, na wolnosci sie zachorował..

Link to comment
Share on other sites

Dobre i złe wieści...qrcze! A jakie sa rokowania w sprawie oczka, dobre rozumiem? a goraczka, skad u chlopaka?
Czyli nasz Miauczer jest idealem :razz: a mysmy takie historie wypisywaly ;)
W sumie to dobrze, moze łatwiej bedzie domek znalezc :multi:

Doda, wyslij na PW konto, dorzuce sie od weta.

Caragh, dowiedzialas sie cos w TOZ?
I jak Miauczer u Ciebie, podziel sie bo juz pięści bolą od zaciskania kciuków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nooo, w koncuuu! Teraz czekamy na relacje od Caragh.
Doda, jestes suuuperr :multi::multi::multi:
tylko kurcze jak zwykle nie bylo mnie przy tym :(
glupia szkola:mad::mad:
ale to malo wazne, najwazniejszy jest Miauczerrrrrrrrrrr........ mrraaałłłł... :loveu: Doda, jak zostanie mi kasa to dorzuce dla niego! i zrobimy takze moze bazarek..

Link to comment
Share on other sites

Hmm, dziki to Miauczer zdecydowanie nie jest :shake: Mnie - obcej dla siebie osobie dal się od razu pogłaskać, a nawet bez fuknięcia zabrać na ręce. Widać, ze z uszkami tez ma problem, często trzepie łebkiem, ale wyleczy się go z tego i będzie kociak rozchwytywany :p Zjadł trochę suchego, wszystko dokładnie obwąchał, obadał a teraz sobie na kocyku leży i usypia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dobre i złe wieści...qrcze! A jakie sa rokowania w sprawie oczka, dobre rozumiem? a goraczka, skad u chlopaka?
Czyli nasz Miauczer jest idealem :razz: a mysmy takie historie wypisywaly ;)
W sumie to dobrze, moze łatwiej bedzie domek znalezc :multi:

Doda, wyslij na PW konto, dorzuce sie od weta.

Caragh, dowiedzialas sie cos w TOZ?
I jak Miauczer u Ciebie, podziel sie bo juz pięści bolą od zaciskania kciuków :evil_lol:[/quote]

Myśle ze Miauczer dalej bedzie sie leczyl w Dabrowie gorniczej, wiec pieniazki beda wplacane na konto mojej mamy bo ja w tej chwili jeszcze nie mam, bede w pierwszym poscie pisac od kogo doszlo, wydatki i saldo.
Juz zaraz na PW wyśle nr konta a czy adres domowy bylby potrzebny by dokonac przelew? no wlasnie czekamy na caragh :evil_lol: tez jestem bardzo ciekawa jak Miauczerek..

aa.. Dzis na spacerze widzialam tez jak Miauczer bawil sie z jakims psem.. jednak on akceptuje psow. Mysle ze gdyby pies akceptowal kotow to nie powinno byc problemow miedzy nimi..

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: co do psa, to hmmm, mój wariat to taki narwany psychopata :evil_lol: wszystko musi przejść jego kontrole smakolykowa :evil_lol: Miauczer trochę na niego pofuczal, ale tego to nawet nie ruszało, w pewnym momencie miałam wrażenie, ze mam 2 psy :crazyeye: Miauczer zaczął tak miauczeć, ze brzmiało jak piszczenie mojej bestii. Narazie kociakowi dal spokój, a on jak już pisałam leży i usypia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Caragh, a daloby zalatwic nowe, pozowane foty Miauczerka :razz:
Zawsze to przydatne do ogloszen a i oczy Cioteczek sie naciesza (przyznaje, ze to glowny powod :loveu:)[/QUOTE]
Fotki możecie mieć nawet codziennie nowe, jeśli sobie życzycie :razz: aż się znudzi :eviltong:
edit: Tylko to zalezy jak dobrze Miauczer potrafi pozowac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caragh']Fotki możecie mieć nawet codziennie nowe, jeśli sobie życzycie :razz: aż się znudzi :eviltong:[/quote]

zyczymy sobie, oczywiscie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
jeszcze raz bardzo dziekuje, ze przyjelas miauczerrka na DT
a jaki jest do ciebie? nie boi sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']
A tak mi przeszlo przez mysl, ze Miauczer zawojuje serca DT i nie bedzie potrzeby szukac DS :cool3:[/quote]


Kurcze bardoz bym chciała.. Ale nie wiem czy caragh mogłaby go zatrzymac na stałe :-( jesli nie to byłaby wielka szkoda.. wspaniała kobieta:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim: Doda, jestes bardzo dzielna!!! :Rose::Rose::Rose:
nie kazdy, nawet doswiadczony kociarz, by sobie tak poradzil!

Miauczer jest podziebiony - nie dziwota, noce zimne sa, a to kot domowy. Koty, wbrew pozorom, sa bardzo delikatne, i latwo choruja. Uratowalas mu zycie.
Za kilka dni w domu bedzie zdrow jak ryba. Z uszkami pewnie dluzej potrwa, ale po zastosowaniu lekow na pewno poczuje ulge.
Wspaniale, ze okazalo sie, ze Miauczer ma taki swietny charakter - jest bardzo smialy i odwazny, a jednoczesnie delikatny do ludzi. Cudowny, madry kot!

A Miauczer to cudne imie. Oryginalne. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']...
Caragh, jak to mówią poszły "pierwsze koty za płoty". Znakomicie. :-)
Jutro prosimy tak :kociak: +:dog: = :buzi:.[/QUOTE]
Hehehe :D najlepiej by było, dziś już nie będę Miauczera tym moim wariatem stresować. A i jemu ta pierwsza ciekawość przeszła :p

Link to comment
Share on other sites

No wiec, Miauczer gdy siedzi się w bezruchu, jest zrelaksowany, na jakieś szybsze gesty reki kuli się i obserwuje. Ostrożnie stawia kroki, bada wszystko :D Większość czasu przespał - jak ma gorączkę nie dziwie się mu :roll: Głaskać się daje i widać, ze lubi, ale sam do miziania się nie pcha. Może z czasem :D Trzepie biedula łebkiem dosyć często. Zjadł resztę suchego, które miał, umył się, ponaciągał i poszedł dalej spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...