Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarne koty są the best..A nglicy wierzą, że przynoszą szczęście a nie pecha a Anglicy są milośnikami kotów, w wielu domach w Angli są koty, ja też po przejeździe z Londynu, gdzie mieszkałam z 3 kotami sprawiłam sobie kicię...Myślę że u nas jest inny problem, po prostu jest za dużo zwierząt, powinien być obowiązek sterylizacji i zakaz rozmnażania, a hodowcy powinni płacić niezłe podatki może wtedy wzięli by się za robotę a nie żyli z rozmnażania zwierząt..Gdyby wszystkie były chciae byłoby zupwłnie inaczej..A tak zwierzęcoluby "pękają" w szwach a inni sobie beztrosko biorą na prezent szczeniaczka albo kociaczka a jak się znudzi, wiadomo co..

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] Almond - mały, ślepy i głuchy dziadziuś...
Zbieramy deklaracje na PDT...
Pomóżcie...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214736-Almondowi%28%C5%9Blepemu-g%C5%82uchemu-dziadkowi%29brakuje-175z%C5%82-deklaracji.Zd%C4%85%C5%BCymy-przed-zim%C4%85"]http://www.dogomania.pl/threads/2147...y-przed-zimą?[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, odswiezam ogloszenia Miauczera, ktore mam na swoich kontach ale chyba odzew zaden?[/QUOTE]

To kocio nadal szuka domu?! Taki sliczny czarnulek...

Co do obowiazku sterylizacji i kastracji bezdomnych-wejdzie w zycie wraz z nowa ustawa o ochronie praw zwierzat z nowym rokiem. Natomiast watpie by ludzie tak chetnie ja respektowali, znajac zycie i tak kazdy bedzie sie wymigiwal i umywal rece

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla mojego tymczasowicza Anatola i dla Moli u Pani Reginy. Przedmiotem aukcji są książki audio i w druku, filmy faktu i o tematyce religijnej, zakładki do książek oraz widokówki.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217073-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-zdrowia-i-dla-ducha-do-08-listopada-2011-ZAPRASZAM%21%21%21?p=17919240#post17919240"]http://www.dogomania.pl/threads/217073-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-zdrowia-i-dla-ducha-do-08-listopada-2011-ZAPRASZAM!!!?p=17919240#post17919240[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Doda_']tak wiec.. nie uwierzycie!:diabloti:
Do caragh przyjechałam CAŁA i bez zadrapań !!!
u weta Miauczer - oaza spokoju!!!!!!!
lezał sobie albo prosil samego weta o drapanko :evil_lol: pan doktor mogl z nim wszystko zrobic - pozwalal na wszystko.. nawet ja nie musialam go trzymac ale trzymalam..
no i uszko wyczyszczone, gruczoly okoloodbytowe tez, zostal zbadany i niestety nie mam dobra wiadomosc.. jest chory. Ma goraczke - temp prawie 40. Oczko to jest wrzód rogowki, na szczęście nie będzie operowane, tylko leki. Miauczer ma około 2 latka, jest bardzo młodym kocurem(weterynarz potwierdził, chociaz się bałam ze to bedzie kotka bo wtedy wolałabym sie zapaść pod ziemia ze wstydu ze nie umiem sprawdzic płec :evil_lol:) Uszy - bakteryjny stan zapalny. Wiec zdrowy nie jest, nie mozemy go odrobaczyć jeszcze, najpierw musi sie WYLECZYĆ, dopiero odrobaczenie, szczepienie i kastracja na końcu. Oczko tez musi zostać wyleczone. To naprawde domowy kot, niczego sie nie boi, nie mieliśmy problemu z wyjęciem go z transporterka i z włozeniem. W DT obwachiwal (podobno dalej obwąchuje:evil_lol:) cały pokoj, bardzo zaciekawiony. Caragh może sama wam potwierdzić, ze Miauczer nie jest dziki.. na miau.pl nikt mnie nie wierzyl :roll: chociaż pokazywałam dowody - sfilmowałam jak podchodze do niego itd..

A pan doktor mowil, ze Miauczer ma piekne imie:loveu:
Za 10 dni kontrola, znowu pojedziemy po Miauczerka i zabierzemy go do weterynarza.

Ja dałam na Miauczerka 100,-
-53,- u weterynarza zapłacone
-47,80 zł leki na recepty w aptece (kupione i mam paragon gdyby ktoś chciał zobaczyć)

Wsparcie finansowe bedzie BARDZO POTRZEBNE, bo nie wiemy jak długo moze trwać leczenie Miauczerka, naprawdę bardzo dobrze ze został zabrany bo to byl jednak domowy kot, na wolnosci sie zachorował..[/QUOTE]

Miauczer trafił do Caragh: 29.09.2009 - zaraz stuknie trzy lata :/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Co u Miauczera ? Przez dlugi czas nie mialam dostepu do netu (brak komputera)
caragh, zmienilas numer telefonu? pisalam do ciebie kilkanaście smsow,na zadne mi nie odpisałaś . . .
Czy miauczer nadal szuka domku ??
Włąśnie widzę, że rex odszedł. Co się stało ? czy to ten pies którego u ciebie widziałam ?

edit: jeśli ktoś ma nowy nr do caragh, bardzo proszę niech się z nią skontaktuje.

Edited by Doda_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...