Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[B]vege

[/B][IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/17C0ock_zps14ffd12f.png[/IMG]

:diabloti:

[B]Angi


[/B]to kot sasiadów ale przychodzi siada na szopce i miauczy do Nerona a Neron stoi i na niego szczeka :diabloti:

motyli krzew zajebiś....ie pachnie :loveu:

[B]Madga

[/B]zrób sobie rude :loveu:

[B]Aleksandra

[/B]na pewno idzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']udało mi sie
:multi:

fajny taki mały a nie taka landara jak moich rodziców :diabloti:[/QUOTE]
No udało się, udało, ile to do szczęścia potrzeba :evil_lol:

A wiesz jak wszystko przez ściany słychać :angryy: Najlepsza jest sąsiadka przez ścianę, która przez okno rzuca doniczkami chcąc trafić w męża który podobno ją zdradza. Cóż nie dziwię mu się, jakbym była facetem i miała taką żonę, która jak usiądzie na tym balkoniku, który widzisz i go całego zajmuje to ja dziękuję :diabloti:

Dalej u mnie są takie wielkie właśnie jak u twoich rodziców, więc spoko. Właśnie w takim dużym mieszka moja babcia, która codziennie nam obiadki robi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No udało się, udało, ile to do szczęścia potrzeba :evil_lol:

Dalej u mnie są takie wielkie właśnie jak u twoich rodziców, więc spoko. Właśnie w takim dużym meiszka moja babcia, która codziennie nam obiadki robi :diabloti:[/QUOTE]

wiem widziałam je :eviltong: zwiedziłam sobie Twoje okolice , sklep gratka itd :diabloti:

do skarbówki masz mega daleko :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Gratka jest fajna :diabloti:

wiem hahah :evil_lol:[/QUOTE]

ale pewnie i tak z pitem zawsze lecisz na ostatnią chwilę bo leniwa jesteś :diabloti:

a tak wracajac do rzeczy przyziemnych to powiem wam ze teraz jak Neron siedzi wiecej na dworze niż w domu to ma przepiękną lśniącą nie wypadającą sierść :loveu::loveu::loveu::loveu:

czesałam go dzisiaj pół godziny i nic nie wyleciało :multi: a sierść ma błyszczącą i taka sliską w dotyku , w szoku jestem :loveu::loveu::loveu::loveu:

a teraz ide spać bo o 5tej pobudka :roll:

a Ty Angi działaj tam działaj :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ale pewnie i tak z pitem zawsze lecisz na ostatnią chwilę bo leniwa jesteś :diabloti:

a tak wracajac do rzeczy przyziemnych to powiem wam ze teraz jak Neron siedzi wiecej na dworze niż w domu to ma przepiękną lśniącą nie wypadającą sierść :loveu::loveu::loveu::loveu:

czesałam go dzisiaj pół godziny i nic nie wyleciało :multi: a sierść ma błyszczącą i taka sliską w dotyku , w szoku jestem :loveu::loveu::loveu::loveu:

a teraz ide spać bo o 5tej pobudka :roll:

a Ty Angi działaj tam działaj :eviltong:[/QUOTE]
Ja tam nigdy nie byłam, moja mama biega z tym wszystkim:diabloti:

No to fajnie, że sierść już nie się nie sypie :)

Kolorowych :)

A ja jem bułeczkę z pomidorem i cebulą :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']a gadaj :lol:[/QUOTE]

nie wiem od czego zacząć :placz: Od syfu w pokoju, u świnek, czy od tego że nienawidzę mojej klasy, szkoły, że mi dupę obrabiają i mają ciekawe zdanie na mój temat. Nie chce mi się jutro nawet iść do tej szkoły... A może powinnam zacząć od tego, że mnie facet zostawił w pięknym, dojrzałym stylu? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']nie wiem od czego zacząć :placz: Od syfu w pokoju, u świnek, czy od tego że nienawidzę mojej klasy, szkoły, że mi dupę obrabiają i mają ciekawe zdanie na mój temat. Nie chce mi się jutro nawet iść do tej szkoły... A może powinnam zacząć od tego, że mnie facet zostawił w pięknym, dojrzałym stylu? :roll:[/QUOTE]


no to widze, że jak coś się wali.. to już wszystko po kolei (ujmując to kulturalniej niż miałam na myśli :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...