Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']nie wiem od czego zacząć :placz: Od syfu w pokoju, u świnek, czy od tego że nienawidzę mojej klasy, szkoły, że mi dupę obrabiają i mają ciekawe zdanie na mój temat. Nie chce mi się jutro nawet iść do tej szkoły... A może powinnam zacząć od tego, że mnie facet zostawił w pięknym, dojrzałym stylu? :roll:[/QUOTE]
jak się jebie, to jebie się wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']no to widze, że jak coś się wali.. to już wszystko po kolei (ujmując to kulturalniej niż miałam na myśli :D )[/QUOTE]

Trza było mnie słyszeć wczoraj w szkole i moje wiązanki :diabloti: Dzisiaj już byłam spokojna :diabloti:
A w klasie psuło się to jakiś czas temu, myslałam, że jest już spokój, ale dziś znowu się zaczęło...

Ale byłam na próbie musicalu i bardzo mi się podobało, uśmiałam się :D Szczególnie z tego, że wybrano mnie do klasztoru, hahah :lol: Trafiły w odpowiedni czas i osobę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Trza było mnie słyszeć wczoraj w szkole i moje wiązanki :diabloti: Dzisiaj już byłam spokojna :diabloti:
A w klasie psuło się to jakiś czas temu, myslałam, że jest już spokój, ale dziś znowu się zaczęło...

Ale byłam na próbie musicalu i bardzo mi się podobało, uśmiałam się :D Szczególnie z tego, że wybrano mnie do klasztoru, hahah :lol: Trafiły w odpowiedni czas i osobę :lol:[/QUOTE]
Jak dobrze, że mam fajną klasę oprócz jednej głupiej dziewuchy, do której poleciałam z łapami za rozgadywanie i wymyślanie o mnie plotek, szybko się nauczyła, że się o mnie różnych rzeczy nie wymyśla :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']a ja mam taką po*******oną laskę w klasie, że ja pieprzę :lol:[/QUOTE]
Ja właśnie też. Jest głupia i niemiłosiernie śmierdzi starym potem <rzygi> Nie raz już jej to powiedziałam, ale zrobiła tylko tępy uśmieszek i się odwróciła na pięcie i poszła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']a ja mam taką po*******oną laskę w klasie, że ja pieprzę :lol:[/QUOTE]

Ja też mam taką jedną, co mnie wkurza strasznie :diabloti:


Nie potrafi gadać cicho, tylko jak już coś powie to ją słychać w całej szkole :evil_lol:
Bardziej mnie wkurza tym, że jak rozmawiam z koleżanką, z którą obie mamy super kontakt, to na chama będzie wołała' kaska,kaska,kaska' żebym tylko ja nie mogła dokonczyć... czasem mam ochote już jej wpie.. :diabloti: kończy się na tym ze cały dzień nie mogę z koleżanka pogadać (:loveu:) bo ona robi wszystko żeby na każdej przerwie,lekcji co do minuty była tylko z nią LOL

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ja też mam taką jedną, co mnie wkurza strasznie :diabloti:


Nie potrafi gadać cicho, tylko jak już coś powie to ją słychać w całej szkole :evil_lol:
Bardziej mnie wkurza tym, że jak rozmawiam z koleżanką, z którą obie mamy super kontakt, to na chama będzie wołała' kaska,kaska,kaska' żebym tylko ja nie mogła dokonczyć... czasem mam ochote już jej wpie.. :diabloti: kończy się na tym ze cały dzień nie mogę z koleżanka pogadać (:loveu:) bo ona robi wszystko żeby na każdej przerwie,lekcji co do minuty była tylko z nią LOL[/QUOTE]
Wyje* jej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Wyje* jej :diabloti:[/QUOTE]

Już raz miałam z nią spine w pierwszej klasie, bo nie wytrzymałam...

miałam na informatyce zrobić swoją stronę internetową.. była akurat koleżanka u mnie na kilka dni, która prowadziła nam tzn mi i dorze zajecia z agility, wiec o ttym zrobiła..

a jej chyba nie odpowiada że tak lubie zwierzeta to niech spier :D coś tam się przyczepiła i się zaczęło.. :D pomijając że w szkole jestem grzeczna dosyć ( :D ) i wszyscy stali z otwartą buzia a facet stał gapiąc się i ni nie powiedział zatkało go :d był moim wychowawca w gimnazjum :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Już raz miałam z nią spine w pierwszej klasie, bo nie wytrzymałam...

miałam na informatyce zrobić swoją stronę internetową.. była akurat koleżanka u mnie na kilka dni, która prowadziła nam tzn mi i dorze zajecia z agility, wiec o ttym zrobiła..

a jej chyba nie odpowiada że tak lubie zwierzeta to niech spier :D coś tam się przyczepiła i się zaczęło.. :D pomijając że w szkole jestem grzeczna dosyć ( :D ) i wszyscy stali z otwartą buzia a facet stał gapiąc się i ni nie powiedział zatkało go :d był moim wychowawca w gimnazjum :D[/QUOTE]
Jeszcze ty taka malutka drobniutka jesteś :)

U mnie to było tak, że ją chwyciłam za fraki i je* o ścianę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mnie to traktują jak szmatę, alkoholiczkę. Sprowadzam ludzi na złą drogę i jestem nienormalna. Przez co muszą chronić moją koleżankę i zabraniają jej kontaktu ze mną :roll:
hahaha! dobre sobie! na szczęscie koleżanka ma swój rozum :diabloti:

To że jestem chamska i wredna, to wiem. Przez co się hamują z tekstami do mnie. No sorry, ale nie pozwolę sobie by jakiś pseudofacet zwracał się do mnie na suko, szmato, czy ku*wo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka'][B]Mnie to traktują jak szmatę, alkoholiczkę. Sprowadzam ludzi na złą drogę i jestem nienormalna. [/B]Przez co muszą chronić moją koleżankę i zabraniają jej kontaktu ze mną :roll:
hahaha! dobre sobie! na szczęscie koleżanka ma swój rozum :diabloti:

To że jestem chamska i wredna, to wiem. Przez co się hamują z tekstami do mnie. No sorry, ale nie pozwolę sobie by jakiś pseudofacet zwracał się do mnie na suko, szmato, czy ku*wo :roll:[/QUOTE]

dobrze wiedzieć :evil_lol:

Też jestem chamska i wredna! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Jeszcze ty taka malutka drobniutka jesteś :)

U mnie to było tak, że ją chwyciłam za fraki i je* o ścianę :diabloti:[/QUOTE]


Wyleciałabym ze szkoły :D
[quote name='Naklejka']Mnie to traktują jak szmatę, alkoholiczkę. Sprowadzam ludzi na złą drogę i jestem nienormalna. Przez co muszą chronić moją koleżankę i zabraniają jej kontaktu ze mną :roll:
hahaha! dobre sobie! na szczęscie koleżanka ma swój rozum :diabloti:

To że jestem chamska i wredna, to wiem. Przez co się hamują z tekstami do mnie. No sorry, ale nie pozwolę sobie by jakiś pseudofacet zwracał się [B]do mnie na suko, szmato, czy ku*wo :roll:[/QUOTE][/B]

O sorry, ale to już przesada.. :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka'][B]Mnie to traktują jak szmatę, alkoholiczkę. Sprowadzam ludzi na złą drogę i jestem nienormalna. Przez co muszą chronić moją koleżankę i zabraniają jej kontaktu ze mną :roll:
[/B]hahaha! dobre sobie! na szczęscie koleżanka ma swój rozum :diabloti:

To że jestem chamska i wredna, to wiem. Przez co się hamują z tekstami do mnie. No sorry, ale nie pozwolę sobie by jakiś pseudofacet zwracał się do mnie na suko, szmato, czy ku*wo :roll:[/QUOTE]
:-o
[quote name='Aleksandra95']Wyleciałabym ze szkoły :D
[/B]

O sorry, ale to już przesada.. :o[/QUOTE]
E tam, ważne że plot nie roznosi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Angi, strzeż się! Ze mną to pewnie w jakimś burdelu wylądujesz :diabloti: A na pewno popadniesz w alkoholizm :diabloti:

Ja sobie nie pozwolę na takie teksty, ale inne dziewczyny już tak...[/QUOTE]

Wszędzie super widzę..

pocieszajce jest to, że nie tylko mi się wszystko wali ;) szczególnie ostatnio kontakt z osobami,które zna się bardzo długo. :/ a nawet jest się w klasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Angi, strzeż się! Ze mną to pewnie w jakimś burdelu wylądujesz :diabloti: A na pewno popadniesz w alkoholizm :diabloti:

Ja sobie nie pozwolę na takie teksty, ale inne dziewczyny już tak...[/QUOTE]
o jesu, to co to będzie w Krakowie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...