Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Angi']same alko :evil_lol: O ile pojadę, bo mam mieć wycieczke w czerwcu ;)

paczajcie na to : [URL]http://www.streetviewblog.pl/14-streetview/206-wyzwolony-harleyowiec[/URL] :evil_lol:[/QUOTE]

SERIO ?! ;o o matko LOL :D


ktos chce czekoladę ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']z orzechami laskowymi :loveu::loveu::loveu: <daaje> :razz:

sorki Aga za spam :loveu::loveu:[/QUOTE]
Orzechy dam Nuce, a czekoladę zjem :loveu:

[quote name='Talucha']Aż serio jeść mi się zachciało, idę po płatki :lol:[/QUOTE]
Ja zjadłam godzine temu bułkę z pomidorem i cebulą :evil_lol:

[quote name='Angi']Co jak co, ale nigdy nie mam zamiaru ćpać A dziwki? Co ja? Lesba?
Tak mi koleżanka pisze, że idziemy na piwo jak przyjedziemy Ale nie wiem czy się uda
Wybrałabym się wcześniej .. :P
Ja mam chipsy [/QUOTE]
Ja też nie mam zamiaru nigdy ćpać, ja nawet w życiu papierosa nie paliłam, sam dym mnie odrzuca :lol:

Ja chipsów nie jadłam chyba tydzień, muszę się odzwyczaić :placz:

Link to comment
Share on other sites

Na piwo chętnie jak stawiacie :D
Papierosów nie paliłam, nie palę i jestem pewna, że palić nie będę. Zawsze mnie bawi opinia ludzi 'jasne, takie gadanie, na pewno będziesz palić'. To, że oni są słabi to nie znaczy, że ja też :diabloti:
A mnie do tego w ogóle nie ciągnie, tak samo jak do dragów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Na piwo chętnie jak stawiacie :D
Papierosów nie paliłam, nie palę i jestem pewna, że palić nie będę. Zawsze mnie bawi opinia ludzi 'jasne, takie gadanie, na pewno będziesz palić'. To, że oni są słabi to nie znaczy, że ja też :diabloti:
A mnie do tego w ogóle nie ciągnie, tak samo jak do dragów.[/QUOTE]
Mnie też do tego nie ciągnie, a wręcz przeciwnie, mnie to odrzuca.

Mnie śmieszy to jak np 16-17 latek mówi, że nie może rzucić palenia bo się tak uzależnił :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']A weźcie, najwyżej zbankrutuję :D

Aneta, ja za to mam słabą głowę :evil_lol: co prawda umiar znam i nigdy się nie upiłam totalnie, ale i tak zabawnie było :D
A fajki.. :D okazyjnie :D tylko ;p[/QUOTE]
Ja mam mocny łeb, ale i umiar też ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Mnie też do tego nie ciągnie, a wręcz przeciwnie, mnie to odrzuca.

Mnie śmieszy to jak np 16-17 latek mówi, że nie może rzucić palenia bo się tak uzależnił :diabloti:[/QUOTE]


Dokładnie :evil_lol:
Moja mama rzuciła po 20 latach palenia (w dodatku bez używania wszelkich e-papierosów, tabletek, plastrów itp.), mój tata palił jeszcze dłużej i rzucił, i co, da się? Da się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']może lepiej nie pijmy, bo jeszcze tak skończymy [URL]http://www.streetviewblog.pl/14-streetview/179-tak-moze-skonczyc-sie-zabawa-w-sylwestra[/URL] :diabloti:[/QUOTE]

ahahahahahaha :cool3: aby wszystkie razem, a nie tylko jedna :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Dokładnie :evil_lol:
Moja mama rzuciła po 20 latach palenia (w dodatku bez używania wszelkich e-papierosów, tabletek, plastrów itp.), mój tata palił jeszcze dłużej i rzucił, i co, da się? Da się :D[/QUOTE]
Moja mama te rzuciła, ale chyba po 25 latach palenia i te bez niczego :)

[quote name='Aleksandra95']ahahahahahaha :cool3: aby wszystkie razem, a nie tylko jedna :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
taaaa :diabloti:

[quote name='Naklejka']Ja też się nie schlałam tak porządnie, nie rajcuje mnie to, zawsze zachowuję umiar ;) W sumie to ja rzadko tykam alkohol ostatnio, jedno piwko może... i to w domu :eviltong:
Fajek nie paliłam i nie mam zamiaru![/QUOTE]

[quote name='Angi']też się nie schlałam do nie przytomności. I nie mam zamiaru :lol:[/QUOTE]
Pijana do nieprzytomności dziewczyna wygląda kiepsko :shake:

Mnie do fajek nie ciągnie i nigdy nie ciągnęło, szkoda na to pieniędzy, jeszcze do tego ja taki żyd jestem na kasę, że masakra:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...