Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Nie znasz się, ja mam rudego męża i syn też mam nadzieję, że będzie rudy :eviltong:[/QUOTE]

no właśnie , vege sie nie zna :eviltong:

[quote name='agaga21']czyli jest lepiej ale do ideału daleko :shake:[/QUOTE]

oj tak , dzisiaj chodzi obwiązana chustą żeby sobie dalej nie rozdrapała rany :roll:

[quote name='magdabroy']Aga jak chcesz szybciej zobaczyć część niespodzianki, to zapraszam na nk ;)[/QUOTE]

widziałam przed chwilą :loveu:

[quote name='Niufciak']haha, ja to bym sie na farbe nie wypłaciła :P na metr włosów to ze 2 bym musiała walnąć :P[/QUOTE]

4 farby i jechane :diabloti:

[quote name='magdabroy']Też myślę, że 3 to takie minimum ;) Ja na włosy do łopatek potrzebuję 2 farby ;)[/QUOTE]

masz gęste włosy ;)

[quote name='marta.k9080']Wietrzne dzień dobry (ale pizga):lol:[/QUOTE]

u nas tez wiatr jak cholercia brrrrr:lol:

[quote name='Naklejka']hahah, też mi problem, ciesz się z tego póki możesz :P

Chyba będę w tym Opolu, nawet ojciec się upominał czy jedziemy ;)[/QUOTE]

nie ma z czego :eviltong:

oooooo super :cool3: my na 95% też będziemy ;)

[quote name='magdabroy']Kolejna jedzie do Opola wtedy kiedy mnie tam nie będzie :mad::watpliwy:[/QUOTE]

:roll::roll::roll::roll: ehhh

Link to comment
Share on other sites

a wiecie jaki ja dzisiaj miałam głupi sen :crazyeye: matko jaki ja mam zryty czerep :splat:

więc śniło mi sie że Angi urodziła synka Erica ( znajomemu sie urodził parę dni temu pewnie stąd jego wątek ) i probowala wmówić mojemu młodszemu bratu że to jego , ja postanowiłam do niej iść to wszystko z nią wyjaśnić , mieszkała w kamienicy na raszkowskiej , u mnie w mieście , podeszłam pod drzwi kamienicy a bardziej bramy a nad bramą na 1wszym pietrze był balkon a na nim Luna ( w śnie to był pies Angi :diabloti:) i ta Luna zaczęła sie bardzo denerwować bo jen pańcia ( Angi ) wyszla z domu i juz była na klatce schodowej ( schodzila do mnie ) a jej nie wzięła że zeskoczyła z tego balkonu do mnie , ja ją chwyciłam za obroże żeby nie uciekła i za chwilę już Luna znikła ze snu , rozmawiałam z Angi że ma powiedziec prawde czy mój brat jest ojcem Erica bo moi rodzice by sie ucieszyli bardzo żę ich wnuk mieszka w bloku na przeciwko ( nagle Angi jakoś mieszkała w bloku na przeciwko moich rodziców ) póżniej Angi jakoś zniknęła a ja rozmawiałam z kimś ale nie pamietam z kim a koło nas stał jakiś zespół muzyczny , i ten ktoś do mnie mówi " to na pewno nie dziecko Twojego brata bo ona wtedy spała z całym tym zespołem z każdym z tych facetów po kolei :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:wiem , fajne mam sny :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV'] Luna ( w śnie to był pies Angi :diabloti:) [/QUOTE]

:mad:

poza tym to nic nie zrozumiałam,idź się leczyć do domku bez klamek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']w piżamce z długiiiiiiiiiiiimi rękawkami :diabloti:[/QUOTE]

jak najdłuższymi żeby Cię dokładnie opasały w razie potrzeby:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']A ja zrozumiałam cały sen :evil_lol: [/QUOTE]

w takim razie Ty też musisz iść do domku bez klamek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']jak najdłuższymi żeby Cię dokładnie opasały w razie potrzeby:diabloti:[/QUOTE]

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

[quote name='agaciaaa']OMG wytwory Twojego mózgu mnie przerażają :evil_lol:

Marysia to wyjątkowo urocze dziecię :loveu:[/QUOTE]

ja samą siebie przerażam :evil_lol:

dziękuję :loveu:

[quote name='vege*']A ja zrozumiałam cały sen :evil_lol: Angi ma bogate życie seksualne :diabloti:[/QUOTE]

buahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:

[quote name='marta.k9080']w takim razie Ty też musisz iść do domku bez klamek:diabloti:[/QUOTE]

będzie mi raźniej :lol:

[quote name='vege*']Jak będę miałam kompa z netem i ulubione książki to ok :diabloti:[/QUOTE]

to samo chciałam napisać :diabloti:

a oto nieznośna kicia która nie chce przestać się drapać i za karę chodzi w bandamce :evil_lol:

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01954_zps33fe831b.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01955_zpscedff1d9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
buahahahahahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt:


to samo chciałam napisać :diabloti:

a oto nieznośna kicia która nie chce przestać się drapać i za karę chodzi w bandamce :evil_lol:
[/QUOTE]
A co źle sen zrozumiałam? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Widzisz mamy takie same myśli :diabloti:

Pasuje jej czerwony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A co źle sen zrozumiałam? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Widzisz mamy takie same myśli :diabloti:

Pasuje jej czerwony :)[/QUOTE]

nie no bardzo dobrze zrozumiałaś lepiej bym tego nie ujęła :diabloti:

nadajemy sie do wspólnego pokoju w " białym domku " :diabloti:

gdzies mam jeszcze różową w psie łapki ale nie mogę znaleźć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']nie no bardzo dobrze zrozumiałaś lepiej bym tego nie ujęła :diabloti:

nadajemy sie do wspólnego pokoju w " białym domku " :diabloti:

gdzies mam jeszcze różową w psie łapki ale nie mogę znaleźć :roll:[/QUOTE]
hahahahahaha :diabloti:

To te domki są białe? :placz:

to szukaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']drapała to teraz ma:diabloti:[/QUOTE]
Jak zobaczyłam słowo ''drapała" to mi się przypomniało jak u mnie w klasie była dziewczyna, która miała tak na nazwisko i kiedyś siedzi i mówi "jezu jakie mam beznadziejne nazwisko-drapała" a ja na to "to wolałabyś swędziała?":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']hahahahahaha :diabloti:

To te domki są białe? :placz:

to szukaj![/QUOTE]

sama nie wiem ale w środku podobno tak :eviltong:

nie chce mi sie nawet wstać :eviltong:

[quote name='marta.k9080']drapała to teraz ma:diabloti:[/QUOTE]

tak jest ! :diabloti:

[quote name='vege*']Jak zobaczyłam słowo ''drapała" to mi się przypomniało jak u mnie w klasie była dziewczyna, która miała tak na nazwisko i kiedyś siedzi i mówi "jezu jakie mam beznadziejne nazwisko-drapała" a ja na to "to wolałabyś swędziała?":evil_lol:[/QUOTE]

hahahahahahaahaha :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

pewnie by nie wolała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']sama nie wiem ale w środku podobno tak :eviltong:

hahahahahahaahaha :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

pewnie by nie wolała :lol:[/QUOTE]
Że w środku to wiem, ale myślałam, że na zewn są białe :lol:

No niestety nie wolałaby mieć takiego nazwiska :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Że w środku to wiem, ale myślałam, że na zewn są białe :lol:

No niestety nie wolałaby mieć takiego nazwiska :evil_lol:[/QUOTE]

moze też są :diabloti:

nazwisko to olał gorzej jak rodzice sobie zrobią jaja dając dziecku śmieszne albo dziwne imie ( od stycznia 2014 roku bedzie mozna dawac dziecku imie jakie tylko sie chce ) ostatnio przyszła do nas do pracy pani o dzwięcznym imieniu Gwidona :diabloti: lider aż powiedziedział " ja pierdo...le niech wymysli sobie jakies przezwisko bo ja w życiu tego imienia nie zapamiętam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']moze też są :diabloti:

nazwisko to olał gorzej jak rodzice sobie zrobią jaja dając dziecku śmieszne albo dziwne imie ( od stycznia 2014 roku bedzie mozna dawac dziecku imie jakie tylko sie chce ) ostatnio przyszła do nas do pracy pani o dzwięcznym imieniu Gwidona :diabloti: lider aż powiedziedział " ja pierdo...le niech wymysli sobie jakies przezwisko bo ja w życiu tego imienia nie zapamiętam :diabloti:[/QUOTE]

moda rodem z USA nazwij dziecko Mercedes:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A ja zrozumiałam cały sen :evil_lol: Angi ma bogate życie seksualne :diabloti:[/QUOTE]

Angi lubi ten sport :diabloti:

Co do imion, to będzie jak w "Przepisie na życie" i po świecie będą chodzić chłopcy z imieniem Gniewko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...