Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Chciałabym za 2 lata mieć kolejnego dzidziusia :loveu:[/QUOTE]
Już za 2 lata? :)

Między mną a moją siostrą jest 7 lat różnicy :eviltong: Chciałabym mieć chrześniaka :) ale Olce się nie śpieszy, najpierw mówiła, że się zdecyduje jak będzie miała min 28 lat, teraz jak skończy 26 w maju to mówi, że za min 5 lat się zdecyduje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Już za 2 lata? :)

Między mną a moją siostrą jest 7 lat różnicy :eviltong: Chciałabym mieć chrześniaka :) ale Olce się nie śpieszy, najpierw mówiła, że się zdecyduje jak będzie miała min 28 lat, teraz jak skończy 26 w maju to mówi, że za min 5 lat się zdecyduje :evil_lol:[/QUOTE]

Ja mam siostrę młodszą 9 lat i braci starszych kolejna 2,4 i 6 lat :)
Chciałabym odchować dzieciaczki w podobnym wieku i jak już wrócę do pracy, to już na dobre :D A nie bawić się w pieluchy jak już Theoś będzie biegał do szkoły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']
za młody dla Ciebie! :diabloti:[/QUOTE]

nie ma granicy wieku w tych sprawach :eviltong: ale mi zazwyczaj i tak podobają sie sporo starsi faceci :eviltong: z wyjatkami oczywiście ;)

[quote name='vege*']Mało urodziwy :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Angi']wiem. :p[/QUOTE]

nie znacie się :eviltong:

[quote name='Naklejka']I siatkarz, a to nie warte niczego :diabloti:[/QUOTE]

czy mi się wydaje czy Twój chłopak gra w siatkę :diabloti:

[quote name='vege*']Ale się wspaniale czuję z myślą, że w piątek mam zakończenie roku:diabloti:[/QUOTE]

a ja z tym ze w tym tygodniu nie mam weekendu :roll::roll: ide w pracy w sobotę na rano a w niedziele już na nockę :roll: i tak do środy rano a później dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi weekend :loveu:

[quote name='Angi']polećcie mi jakiś fajny film? :P[/QUOTE]

Johny Q , człowiek w ogniu , obłęd , 21 gram , wyspa tajemnic ....

[quote name='magdabroy']Jak Bogdan stwierdził kilka tygodni przed porodem, że może wybierzemy inne imię dla naszego syna, to zaproponowałam mu właśnie Nikodema :)[/QUOTE]

moja koleżanka ma Nikusia ( wklejałam tutaj swego czasu jego zdjęcia z Neronem ) i jakoś mi sie już osłuchało to imię :shake:

[quote name='magdabroy']Nikoś :loveu:
[SIZE=1]Może lepiej, żeby moje drugie dziecko też było chłopcem, a nie dziewczynką [/SIZE]:hmmmm:[/QUOTE]

co bedzie to bedzie ważne że bedzie zdrowe ;)

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE]

[quote name='marta.k9080']doberek :)[/QUOTE]

hejka laseczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']tego pana wyżej to raczej możesz kojarzyć z reklamy :lol:
A ja wolę innego siatkarza :loveu:[SIZE=1][COLOR=#ffffe0] nie powiem jakiego.[/COLOR][/SIZE]
[B]Starszych siatkarzy to ci wynajdę jak chcesz, jednak nie obiecuję że ci się spodobają[/B].:diabloti:[/QUOTE]

dajesz :loveu:

i tego " Twojego " i starsze ciasteczka :lol:

obczaimy Twoj gust :eviltong:


dzisiaj miałam mniej fajny sen , ogólnie to nie wiem co mi sie sniło bo pamietam tylko jakis zdemolowany samochod który ja prowadziłam i nie miał drzwi :diabloti: ale najgorsze było rano jak mi sie sniło ze patrze na zegarek i myślę uffffff 3cia coś , tyle jeszcze spania do 5tej i sie wygodnie ułożyłam a tu tititi titititi titititi myslałam ze telefon rozwale :angryy:


a mapy google wstawiły zdjecia na moim miescie i mam zdjecia domu normlnie nawet Qwendi widac jak śpi na wjeździe :diabloti:

jedna strona

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/Beznbsptytu1420u-1_zps648907ae.png[/IMG]

i druga strona z leżącą Qwendą i ze starym płotem :diabloti:

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/nn_zps8874f6b2.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/nn_zps8874f6b2.png[/url]

o jaaa..:evil_lol: nas to nie ma w googlach(nie ma mojego bloku)

ja takich snów nie mam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080'][URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/nn_zps8874f6b2.png[/URL]

o jaaa..:evil_lol: nas to nie ma w googlach(nie ma mojego bloku)

ja takich snów nie mam:shake:[/QUOTE]

u nas bloki pokazuje ;)

ja mam dziwaczne sny , ale dzisiejszy był mega złośliwy :roll: i kiedy ja sie wyspie , w sobote znowu o 5 tej pobudka w niedziele na wystawe tez pewnie wczesnie do tego wieczorem na nocke :roll: rynce i cycki opadają normalnie ( mi za bardzo nie ma co opaść a jednak opada ) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']u nas bloki pokazuje ;)

ja mam dziwaczne sny , ale dzisiejszy był mega złośliwy :roll: i kiedy ja sie wyspie , w sobote znowu o 5 tej pobudka w niedziele na wystawe tez pewnie wczesnie do tego wieczorem na nocke :roll: rynce i cycki opadają normalnie ( mi za bardzo nie ma co opaść a jednak opada ) :diabloti:[/QUOTE]

ja miewam często koszmary:placz:

mi też nie ma za bardzo co opaść:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']o jaaa, Zabrze doczekało się street viewu :grins:[/QUOTE]

świat internetu idzie z postępem :diabloti:

[quote name='marta.k9080']ja miewam często koszmary:placz:

mi też nie ma za bardzo co opaść:evil_lol:[/QUOTE]

ja na szczescie nie :lol:

:diabloti:

[quote name='Angi']mi też nie ma co opadać. :P[/QUOTE]

jest nas co najmniej troje , od razu raźniej :diabloti:


troche inaczej pokazuje bloki

w tym bloku mieszkaja moi rodzice mniej wiecej tam gdzie strzałka :diabloti:

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/blok_zps81103995.png[/IMG]

daleko miałam do inter :diabloti:

ale to dosc stara fota bo ta budowla to nowy blok i sklepiki które juz któryś rok stoją wybudowane ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Teraz wiemy jaki masz ładny domek :)[/QUOTE]

widzisz Magda,a ja po raz kolejny nie istnieję,bo nawet w googlach mnie nie ma:evil_lol:(miejsca gdzie mieszkam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Aga, poślij mi lepszy link do street viewu bo ja będę godzinę z tego centrum jechaała do siebie :evil_lol:
Musi mój dom być bo jeździło to auto kilka dni po osiedlu :evil_lol:[/QUOTE]

ja wpisuje normalnie miasto w google maps i mi wyskakuje

blok rodziców znalazłam też normalnie :eviltong:

po prawej widac ten nowy blok który tam był w budowie tu juz stoi :diabloti:

[IMG]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/blok_zpsbf445633.png[/IMG]



[quote name='Aleksandra95']Miłego wieczoru ;)[/QUOTE]

dziekujemy wzajemnie ;)

[quote name='Angi']dojechałam do swojego domu iii.. załapały się psy i koty :evil_lol:
Moje zwierzaczki są sławne xD[/QUOTE]

dawaj screena :diabloti:

[quote name='magdabroy']Teraz wiemy jaki masz ładny domek :)[/QUOTE]

oj domek nie jest ładny ale moze z czasem go wyremontujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Ja też :evil_lol: Co prawda mój dom w PL jest, ale domu w DE już nie ma :eviltong:[/QUOTE]

marna ta nasza egzystencja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...