Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Albo w wieku 35 lat powiedzą Ci, że masz 50 :diabloti:[/QUOTE]
można i tak :diabloti:

[quote name='dOgLoV']ale ja jestem uczulona na marchewkę :roll:

psu kielbase ?? :crazyeye::eviltong:

ja mam 31 a wyglądam jak mówia na 23 i nie mam skóry jak suszona śliwka a na solarium chodzę rzadko a teraz w ogóle , predzej miałam pod nosem , wyszłam z bloku i miałam solarium a teraz mam za daleko i ze ja leniwa jestem wiec jestem bledzioch :eviltong:[/QUOTE]
szkoda, marchewka jest taka pyszna :loveu:

tak czasami dostaje od mojego taty :evil_lol:

to się ciesz, że młodo wyglądasz (bo faktycznie wyglądasz młodo xD )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To możesz użyć samoopalacza albo kupić w aptece tabletki z beta-karotenem :eviltong:[/QUOTE]

samoopalacz jest bleeee , a w tabletkach jest karoten to nie wiem czy moge :eviltong:

[quote name='vege*']


szkoda, marchewka jest taka pyszna :loveu:

tak czasami dostaje od mojego taty :evil_lol:

to się ciesz, że młodo wyglądasz (bo faktycznie wyglądasz młodo xD )[/QUOTE]

nioooo surówka z marchwki i jabłka :loveu: czasami ja zjadam , to co ze potem sie drapie jak opetana ale nie moge czasami sie powstrzymac :evil_lol:

co za tata no :mad::eviltong:

nie ma z czego sie cieszyc bo później mnie traktują jak małolate :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
nioooo surówka z marchwki i jabłka :loveu: czasami ja zjadam , to co ze potem sie drapie jak opetana ale nie moge czasami sie powstrzymac :evil_lol:

co za tata no :mad::eviltong:

nie ma z czego się cieszyc bo później mnie traktują jak małolate :angryy:[/QUOTE]
Nie, akurat połączenia marchewki z jabłkiem nie lubię, ale tak samą marchewkę to mmm:loveu: w biedronce jest bardzo dobra bo taka słodka :loveu:

często są u mnie w domu kłótnie o dokarmianie Nuki :eviltong:

Za kilka lat to docenisz, że cię za taką uważają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Nie, akurat połączenia marchewki z jabłkiem nie lubię, ale tak samą marchewkę to mmm:loveu: w biedronce jest bardzo dobra bo taka słodka :loveu:

często są u mnie w domu kłótnie o dokarmianie Nuki :eviltong:

Za kilka lat to docenisz, że cię za taką uważają :evil_lol:[/QUOTE]

ja kupuje właśnie w biedronce w plastikowym opakowaniu , dobra jest ;)

niooo trza go gonic zeby za czesto nie dokarmiał :shake:

być moze ale na razie nie doceniam :eviltong:

qurde jak Neron z Qwendą biegną pod onami to slychac jak by stado koni biegło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak'][URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01900_zpsdef5cc03.jpg[/URL]
mmmm ruuude :loveu:
chciałam mieć kiedyś rude włosy :D[/QUOTE]

mi zdecydowanie wystarczy ze mam rudego kota i troche psa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ja kupuje właśnie w biedronce w plastikowym opakowaniu , dobra jest ;)

niooo trza go gonic zeby za czesto nie dokarmiał :shake:

być moze ale na razie nie doceniam :eviltong:

qurde jak Neron z Qwendą biegną pod onami to slychac jak by stado koni biegło :diabloti:[/QUOTE]
Tak dokładnie o te w pudełku mi chodziło :)

Niestety ale co do Nuki to do taty nic nie dociera, bo "ona tak patrzy, jak jej nie dam to pomyśli, że jej nie kocham" :mad:

[quote name='Niufciak'][URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01900_zpsdef5cc03.jpg[/URL]
mmmm ruuude :loveu:
chciałam mieć kiedyś rude włosy :D[/QUOTE]
Ja się kiedyś zrobię na ciemny rudy jak mi siwe za kilka(naście) lat zaczną wychodzić :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']mi zdecydowanie wystarczy ze mam rudego kota i troche psa :diabloti:[/QUOTE]
rudy jest fajny, ale tylko u kobiet, u facetów już nie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']czy mi się wydaje, czy ibri ładnie zarosła? jak w ogóle jej zdrówko(jeśli pisałaś ostatnio to z góry przepraszam, ale nie daję rady czasowo wszystkiego czytać jak ty tyle gadaniny ;) )[/QUOTE]

Ibri dostaje coraz rzadziej zastrzyki , ładnie blizna jej sie zarosła meszkiem ale weterynarce nie spodobał sie jej zapach z pyszczka i dała jej znowu zastrzyk to dzisiaj rano patrze znowu ma plac wydrapany do miesa własnie w tym miejscu gdzie dostaje zastrzyk :angryy: ale ogólnie juz jest bardziej puchata i ze zdrówkiem o niebo lepiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ibri dostaje coraz rzadziej zastrzyki , ładnie blizna jej sie zarosła meszkiem ale weterynarce nie spodobał sie jej zapach z pyszczka i dała jej znowu zastrzyk to dzisiaj rano patrze znowu ma plac wydrapany do miesa własnie w tym miejscu gdzie dostaje zastrzyk :angryy: ale ogólnie juz jest bardziej puchata i ze zdrówkiem o niebo lepiej :loveu:[/QUOTE]
czyli jest lepiej ale do ideału daleko :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']haha, ja to bym sie na farbe nie wypłaciła :P na metr włosów to ze 2 bym musiała walnąć :P[/QUOTE]

[quote name='vege*']myślę, że 3 na pewno ;)[/QUOTE]

Też myślę, że 3 to takie minimum ;) Ja na włosy do łopatek potrzebuję 2 farby ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...