Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Grał w piłkę tzn stał na bramce i źle upadł ;) ale to tylko nadciągnięte ściegna ;)

 

Marysia nas ostatnio powala tekstami :D

 

siedzimy na roczku i było duzo balonów a jeden wisiał na drzewie , Maryska ozywiscie zamiast bawic sie tymi na trawie to caly czas "zaczepiała " tego na drzewie i Milena co chwile do niej że ma iśc na trawe i zostawic tego biednego balona w spokoju , no i mineło troche , ja siedze koło tego balona i zaczełam sobie w niego pukać ręką , wszyscy goście siedzą , cisza , a Marysia do mnie " ciociu Ty też byś chciała tego balona ? " hahahahaha 

 

ale najbardziej powaliła mnie tekstem :

 

Marysia : mamusiu osa po Ciebie chodzi

 

Milena ( jej mama ) : po Tobie Marysiu

 

Marysia : po Tobie też mamusiu 

 

 

Hahahahahahahahahahahahahahaha 

 

Marysia debeściara :)
 


 

Link to comment
Share on other sites

hejka ;) cisza tutaj bo system w lapku mi padl ;( ale najgorsze jest to ze mialam wszystkie zdjecia mlodego na dysku C i nie wiem czy da sie je odzyskać ;( Ehhh zachcialo mi sie windowsa 10 to teraz mam :/ do tego wszystkiego w sobote ide do pracy ;( na popoludniu ;( i pod koniec miesiaca juz idziemy na nowe miejsce czyli bede miala dalej do pracy ;( same super wiesci ;) no , pozalilam sie to ide sie myc i spac , mam nadzieje ze szybko odzyskam lapka ;)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha :D Podzieliłaś los z Bogdanem, który też się pokusił na Windows10 :P

Cały system poszedł się je*ać!

Ponad tydzień walczył z kolegą, żeby komp wrócił do dawnego wizerunku i się udało ;)

Ja mam co chwilę komunikat, żebym zainstalowała sobie win10, ale ja to olewam i zostaję przy "siódemce" :P

 

Aguś, jeśli miałaś zrobione w lapku partycje, czyli osobno system i osobno reszta, to zdjęcia odzyskasz ;)

Najważniejsze tylko, żeby zabrał się za naprawę systemu ktoś, kto ma o tym pojęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest kusić się na nowości :P. Powinno się dać odzyskać wszystko bez większego problemu, tylko musi się za to zabrać ktoś z pojęciem o komputerach żeby przypadkiem nie sformatował ;)

 

Co do pracy to i u mnie się pozmieniało, nagle. Miałam umowę do początku października i dostałam pewne info o tym że nie przedłużają, więc zrezygnowałam z wrześniowego urlopu, pogodziłam się z losem i nawet cieszyłam się że będę miała chociaż trochę wolnego dla dziecia zanim coś znajdę. A tu dzisiaj tuż przed wyjściem dostałam propozycję zmiany działu i umowy co najmniej do końca roku. Niby fajnie, ale już od poniedziałku idę i mi trochę tak dziwnie bo czuję że nie zdążę się ogarnąć, nie wiem na jakich warunkach, co konkretnie będę robić, nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Musze skombinowac przejsciowke do podlaczenia dysku albo kieszen i bedziemy dzialac ????
Monika bedzie dobrze , ja tez mialam stresa jak to bedzie gdzie trafie i w ogoke czy sie zaklimatyzuje w nowym otoczeniu a okazalo sie ze jest ok , poza tym ze nas przenosza dalej o 2 km to bylo by super ????

W ogole nie czuje ze dzisiaj jest sobota ????

Jeszcze musze skoczyc do biedronki moze dostane tam super glue , kurde czego sie nie zlapie to psuje , kupilam nowe :zamykanie do roweru i dwie lampki na przod i tyl i wszystko sie rozdupcylo hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Musze skombinowac przejsciowke do podlaczenia dysku albo kieszen i bedziemy dzialac ????
Monika bedzie dobrze , ja tez mialam stresa jak to bedzie gdzie trafie i w ogoke czy sie zaklimatyzuje w nowym otoczeniu a okazalo sie ze jest ok , poza tym ze nas przenosza dalej o 2 km to bylo by super ????

W ogole nie czuje ze dzisiaj jest sobota ????

Jeszcze musze skoczyc do biedronki moze dostane tam super glue , kurde czego sie nie zlapie to psuje , kupilam nowe :zamykanie do roweru i dwie lampki na przod i tyl i wszystko sie rozdupcylo hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Qurwa nie idzie tych lampek juz naprawic ???? Sebastian sie ze mnie nabija ze jak by mi dal dwie metalowe kulki to jedna bym zgubila a druga popsula ???? a najgorsze w tym wszytkim jest to ze ma racje ???? ale musze cos wymyslic bo wczoraj o malo co by mnie policja zatrzymala ale lapneli goscia przede mna i im ucieklam hyhyhyhy

Link to comment
Share on other sites

Qurwa nie idzie tych lampek juz naprawic ???? Sebastian sie ze mnie nabija ze jak by mi dal dwie metalowe kulki to jedna bym zgubila a druga popsula ???? a najgorsze w tym wszytkim jest to ze ma racje ???? ale musze cos wymyslic bo wczoraj o malo co by mnie policja zatrzymala ale lapneli goscia przede mna i im ucieklam hyhyhyhy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...