Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Nooo niedługo bedziesz miala czas tylko na dziecięce fotki :) Może przez duże "M" będe miała ten weekend cały wolny to pojdziemy na psi spacerek i fotki będą , ale jak pojde do pracy to bedzie lipa a nie fotki , jak pracuje w sobote i to na popoludniu to w niedziele mi sie nawet nie chce isc na spacer :/ Angi jak możesz ! :P

Link to comment
Share on other sites

A hej hej ;)

Fabian jest malutki po mamusi jak zauważyła Olcia :D na pewno Theoś był większy od niego jak miał tyle samo miesięcy , tak dokładnie nie idzie go zmierzyć ale ubranka ma na 86 dopiero ;)

No i dupa , ode jutro do pracy na popołudniu , i znowu weekend zjebany :/

i smerfy jutro lecą a ja nie obejrze :P

Link to comment
Share on other sites

Ania współczuje takich godzin pracy :/

Hahahahhaha dobry demot :D

tylko wiesz rozmiar ciuszków a wielkość dziecka to dwie różne sprawy , Fabian jest tak ruchliwy że zmienic mu pieluszke to mission imposible a co dopiero jak bym miała zmierzyć jego długość hehehehe

Hejka Marta ;) i reszta ferajny :D

dzisiaj robie pierwsza w swoim życiu pizze :D ciekawe czy będziemy mieli obiad :D

no i dzisiaj ide na NS rolkowe :D

Link to comment
Share on other sites

tylko wiesz rozmiar ciuszków a wielkość dziecka to dwie różne sprawy , Fabian jest tak ruchliwy że zmienic mu pieluszke to mission imposible a co dopiero jak bym miała zmierzyć jego długość hehehehe

 

Dlatego podejrzewam, że w tym samym wieku są podobnej wielkości ;)

Bo skoro miał wtedy 80cm, to na 100% ubierałam go w rozm.86 :P

Link to comment
Share on other sites

Marta nastepnym razem Cie zaprosze bo wyszła nawet nawet :D

Magda zobaczymy dalej , Theoś jest teraz wysoki a Fabian to za bardzo nie ma po kim być wysoki ;)

Przejazd Nightskating udany :D było super :D teraz sie zastanawiam czy by sie za tydzien nie wybrac na przejazd do kalisza :D

No a teraz ide nynać bo o 5tej pobudka ;)

Link to comment
Share on other sites

Nieee ;) do kalisza autem bo tam mam jakies 25 km a w kaliszu przejazd bedzie ulicami gdzieś w centrum jakies 18 km ;) ale nie wiem czy pojedziemy bo musieli bysmy miec kogoś kto by nam z młody na noc został bo przejazd jest w sobote wieczor zacznie sie okolo 20 zanim przejedziemy i wrócimy to bedzie koło 23 a rano w niedziele już jedziemy na wystawe , jak moja mama sie zgodzi to pojedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...