Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dzięki laski <3

 

Ania ja Ci nic nie wróżę :P

 

Magda ja sobie mogę planować ;)

 

a wpadki sama sobie nie zrobie tak samo :P

 

No i widzicie "prawie" w przypadku skoczka robi ogromną różnice ;( przyszłam do domu a tu e-mail że koleś przeprasza za wprowadzenie w błąd ale jego siostra już sprzedała skoczka ;(

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

 

Poczekam aż zmieni zdanie :P

 

Wy też macie taki ciezki dzien dzisiaj ? masakra , poszłam rano z Qwendi do weta , po drodze myślalam ze ocipieje , Qwendi ciągła jak nigdy , aż ją straszyłam że nastepnym razem pojdzie na kolcach ( wzruszyło ją to niezmiernie :P ) , podrzuciłam po drodze młodego do mamy, poszłam do weta i z powrotem weszłam do mamy na kawe , wszystkie trzy dzieciaki Fabian Staś i Maryśka przechodziły samych siebie , wrzask , ryk jeden przez drugiego do tego Qwendi nie chcąca leżeć tylko łaziła z kąta w kąt , no obłęd , teraz wróciłam do domu , szybka kawa i znowu z młodym do mamy i do pracy ;( a już padam na papę , na szczescie do weta ostatni raz w środe bo uszka Qwendi już są w porządku ;) szybko tym razem poszło leczenie , ciekawe ile zapłacimy hyhy 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahaha Magda Ty zboczuchu :P

 

Kurcze a wczoraj do konca dnia miałam maniane , co chwile cos sie sypało , kolejne od południa było to jak miałam odjeżdzać do pracy to chciałam nowe !!!! zapinanie do roweru przyczepić do siodełka , nawet go nie chciałam je tylko odpiąć i cały środek razem z kluczykiem wyleciał :[ , później jade do pracy włączam mp3jke jedna słuchawka nie działa :[ dojechałam do pracy patrze , zmiany mam źle ustawione :[ a na końcu , chce jechac do domu , chce włączyć też nowiutką !!!! lampke tylną w rowerze , tylko ją dotknęłam i się ułamała , normalnie odpadla :[ wróciłam do domu i od razu poszłam sie kąpać i spać bo stwierdziłam że jak włącze lapka to pewnie jeszcze go spale albo co :[ :[ :[ :[ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...