Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

No hejjj ;)

 

wczorajszy dzien minął bez wiekszych atrakcji ufff poza tym że zanim młodego zawiozłam do mamy do zmokłam jak kaczka i do pracy jecha lam w bluzce roboczej i na to wzielam od mamy taką kurtke przeciwdeszczowe , spodnie miałam mokrutkie ale co tam , do 23 wyschły w szafce :D 

 

a dzisiaj bylam po nowy telefon :D :D :D :D

 

miałam wziąć Lg g4c ale w koncu wziełam HTC desire 620 , ciekawe czy bede zadowolona :D no i za chwile do pracy ;( 

Link to comment
Share on other sites

Hello ;)

 

Ja już miałem HTC i nie narzekałam co do jego funkcji , byłam z niego zadowolona ale troszke zepsuł się ( całkiem sam :P ) guzik włączania i zaczeło mnie to denerwować , musze go wystawic jako lekko uszkodzonego bo tylko leży i zbiera kurz :P

Ja ogólnie często zmieniam telefony , Sebastian mi wróży że za miesiąc będę juz mówiła o zmianie :P 

Najbardziej chciała bym samsunga galaxy 6stke ale mnie na niego nie stać , ale co do najwiekszych bajerów to poleciła bym huawei-e , ale te to dopiero cenowo wymiatają :/ P8 jest super ale w ofertach mają tylko P8 light a to już nie to samo jest ;)

 

Muszę sie pożalić na mojego męża bo chciał mnie unicestwic :P kłócił się ze mną że nie mam alergii na gruszkę , ja mam alergię krzyżową i nie pamietam wszystkich rzeczy jakich mi jeść nie wolno ale coś mi sie tam gruszka kojarzyła , no ale tak mnie przekonywał że mu uwierzyłam , matko co sie ze mna  zaczelo dziać , niedobrze mi było , nie wiedziałam która częścią ciała na kibel siadac hahahaha a w pracy to chyba pomyśleli że mam swierzba tak sie drapałam , a skóra mnie piekła jak by mnie podpalali , do teraz zresztą się czochram :/ a takie ładne duże gruszki mamy ;( 

Link to comment
Share on other sites

Ale żeście teraz Sebka nakręciły :P przeczytałam mu to , to powiedział że w sumie nie głupi pomysł bo to jest tak ze jak sie tak nagle zejdzie to sie wieksza kase z ubezpieczalni dostaje i już mi proponuje sałatki z gruszki albo gruszke w cieście naleśnikowym :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...