Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

No ale Agi sunia wydaje się duża na fotach :D

Bo jest duża! a w rasie nie ma górnej granicy wzrostu ;) 
Minimum u psów to 66cm, czyli niewiele, Jetsu ma 75cm, a są psy które mają ponad 80.
Są suczki, które mają 60cm (i mniej, ale to już niewzorcowe) i takie co mają około 75cm. 

Link to comment
Share on other sites

Suki tybków mają po 60cm więc to mikrusy Ogólnie to jedna z bardziej niewyrównanych i popsutych ras, co sie dziwisz  

Qwendi zawsze z nosem przy ziemi? Jetsu zawsze... irytuje mnie tym  

 

 

 

Oj tak , zawsze z nosem przy ziemi i zawsze do przodu , jak jest luzem to nie idzie jej zdjeć robić bo leci do przodu , ale jak jest na smyczy to z kolei trzeba ją targać  :lmaa:

 

No ale Agi sunia wydaje się duża na fotach

 

Fotki też nie oddają prawdy , mam fotke gdzie Fabian jest większy od Stasia :D a jak ich wczoraj koło siebie położyliśmy to nóżki Fabiana sięgały do pasa Stasia :D

 

Oj tak... Chociaż onki chyba najbardziej zepsute :(

 

Hejka Aguś :)

 

Racja , Onki sa najbardziej zepsutą rasą .... dobrze ze ja mam Onka w typie :P

 

Hejka ;)

Bo jest duża! a w rasie nie ma górnej granicy wzrostu ;) 
Minimum u psów to 66cm, czyli niewiele, Jetsu ma 75cm, a są psy które mają ponad 80.
Są suczki, które mają 60cm (i mniej, ale to już niewzorcowe) i takie co mają około 75cm. 

 

Qwendi ma około 72 cm wzrostu ale jak patrze na wystawach na tybki to i tak mi sie mała wydaje ;)

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej możesz się jej pytać o niektóre wątpliwości ;)

 

Tak tylko Ona sama chyba nie wie jak nam pomóc z ulewaniem ( chlustaniem ) , kazała nam isc do rodzinnej , pójdziemy bo chociaż nam go zważą i sprawdzi czy przybiera na wadze bo polozna nawet nie przywiozła dzisiaj wagi  :lmaa:  zwazylam go na wadze kuchennej :oops: i pokazala 3400 ale nie mam pewnosci ze tyle wazy bo wazylam go na niej pierwszy raz a powinno sie ważyć dziecko cały czas na jednej wadze ....

 

witako :)

 

hejka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...