Jump to content
Dogomania

MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec


Odi

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

A my nie będzimy ripostować-bo wiele wątków uświadomiło aż nazbyt wyrażnie iż nie ma sensu ripostowanie.Pozwalamy sobie zauważyć,że owe wątki uświadomiły jedną ważną rzecz,że mylna była zasada iż 1procent należy dać jakiejkolwiek fundacji byle była z rodziny prozwierzęcej.Trzeba rozsądniej wybierać,poznać program i cele wtedy wspierać.Będziemy o tym pamiętać!
E/W

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolino, mam do Ciebie prośbę - z racji bliskiej odległości Twojego miejsca zamieszkania od Wielunia, pojedź, proszę, do Schroniska dla zwierząt w Wieluniu.
Podczas takiej wizyty zrób kilkanaście fotografii obrazujących aktualny stan życia psów zgromadzonych w tym schronisku.
Nadal nie wiemy w jaki sposób zabezpieczone przed zimnem są psy zamieszkujące boksy, więc głównie nakieruj, proszę, uwagę na psy w boksach.
Obejrzyj te rzekomo przebywające w pomieszczeniach opalanych pieski, tj. sunie ze szczeniakami, pieski małe i pieski o okrywie włosowej bez podszerstka.
Poproś o udostępnienie rejestru psów.
Jesteś urzędnikiem państwowym, więc z pewnością sobie poradzisz i Twa relacja będzie obiektywna.

Podobną wizytę przeprowadź, proszę, w Szczytach.

Relacje z obu wizyt zamieść, proszę, na tym wątku lub prześlij do mnie, a wówczas ja zamieszczę tu całość.

Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na odpowiedź Karoliny w sprawie mojej prośby o pomoc dla psów bezdomnych z wieluńskiego Schroniska dla zwierząt oraz dla psów bezdomnych zgromadzonym za duuużą kasę z gmin przez Fundację Zwierzyniec w Szczytach podaję link do TVP Info - debata na temat losu zwierząt:
[URL="http://www.tvp.info/informacje/polska/w-trosce-o-los-zwierzat"]http://www.tvp.info/informacje/polsk...o-los-zwierzat[/URL]

oraz apel Gagaty i Ady-jeje:
[quote name='"Ada-jeje"']Gagata to trzeba napisac tlustym drukiem:
[B]Piszcie do TVPInfo z prosba o jeszcze, to bedzie szansa i na powtórke i na kolejne takie programy...[/B].[/quote]

W niedzielnym programie pokazywana była również gehenna psów w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.

Gdybyśmy mieli dobrą ustawę o ochronie zwierząt, a do niej mądre rozporządzenia to nie byłoby miejsca dla takich patologii, jak Fundacja Zwierzyniec z chciwymi jej członkami Krystyną K., Małgorzatą G. oraz Tomaszem H.

Link to comment
Share on other sites

Tylko ze na zmiane ustawy nie bardzo jest szansa, natomiast to co mowila Krystyna jest realne, nie wszystko naraz ale jak pieknie to powiedziala zeby zmienic ustawe nie trzeba od razu burzyc calej Bazyliki wystarczy zrobic wylom i wstawic drzwi, czyli zabronic na komercyjne schroniska. [B]Walczmy o to bo warto[/B], a my wspolnie org. pro zwierzece tez mozemy siebie kontrolowac, bo i wsrod nas sa patologie, nawet powstaja nowe stowarzyszenia tylko i wylacznie w celu komercyjnym, ja znam na naszym terenie juz 2.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4 lutego 2010 r. o godz. 21.44 otrzymałam z telefonu o numerze 503 851 883 SMS o treści:
"TY STARA KURWO ZDYCHAJ TROLU PASZKWO".

Odpowiadam nadawcy wyżej cytowanego SMS:
łaskawa pani Krystyno K. - oczywiście, że zdechnę.
Każdy, kto się narodził, zdechnąć musi.
Ta prawidłowość - cóż począć, tyczy się również łaskawej pani.
Być może zdechnę nawet wcześniej, aniżeli później - wszakże wybrańcy Bogów umierają młodo:angel:
Nie chcę być nietaktowna, lecz niestety dla łaskawej pani na tego rodzaju wyróżnienie za późno:glaszcze:

Postanowiłam skomentować ten ostatnio otrzymany SMS, gdyż poprzednie dwa SMS obiecujące mi utratę pracy, które otrzymałam od łaskawej pani Krystyny K., zwiastowały donosy słane przez Fundację Zwierzyniec na mnie do mojego Pracodawcy.
Zważywszy na powyższe - rozważam prawdopodobieństwo udziału Fundacji Zwierzyniec w moim zdechnięciu.
Czyżbyście fundacyjni mieli nadmiar kumaryny, ewentualnie innych trucizn - vide [B]"Psy były zabijane trucizną na szczury, porzucane w lesie, albo wcale nie trafiały do wieluńskiego schroniska, choć gminy płaciły za ich pobyt." [/B]- cytuję słowa Pana Daniela Sibiaka zamieszczone w gazecie "Polska Dziennik" w dniu 13.11.2009 r.
A może ktoś przyjął od was zlecenie na mnie?
Choć dla was, fundacyjni, jestem "starą paszkwą" (co to za czort i dlaczego starą?), "starą kurwą" (no właśnie - dlaczego starą?), "ladacznicą", "starą krową" (pytanie - j.w.), "wydrą" , "suką", to dla tzw. wymiaru sprawiedliwości jestem człowiekiem i w tym wasz pech fundacyjni - targniecie się na mnie - na bank pójdziecie siedzieć, czyli wszystko dobre, co się dobrze kończy:peace::ylsuper:0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Odi!
Pierwsza moja reakcja -osłupienie:crazyeye:
Jacy miłośnicy zwierząt,takie i zachowanie:diabloti: A swoją drogą,to nieźle babinie za skórę zalazłaś,skoro już jej resztki rozumu odebrało:mad:[/QUOTE]

Szokujące, rzeczywiście:crazyeye:
Czy mozna stracić to, czego się nie miało :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bela51, tak, jak napisałaś - oj pali się fundacyjnym, pali to i owo:evil_lol:
Epe, Wellington, Dana - możecie sobie wyobrazić, jacy wszyscy byliśmy oczadziali w tym MATRIXIE stworzonym przez Małgorzatę G. i Tomasza H., że do Krystyny K. zwracaliśmy się per " Kochana Szanowna Pani Krysiu" :sweetCyb:
Krystyna K. i jej SMSy - czego się spodziewać po kimś, kto dopuścił się takich ... czynów wobec bezbronnych, ufnych, bezdomnych Psów.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję:

do Krystyny K. zwracaliśmy się per " [B]Kochana Szanowna[/B] Pani Krysiu" [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG]

A Wy wtedy trzeźwe byłyście?:evil_lol: Ta ponura postać jest przykładem na to,że nie należy nikomu tak naprawdę ufać:shake:
Jakie to smutne - bo nieufność do wszystkich wokół,czyni życie i działanie tak trudnym!
Ta osoba jest winna podwójnie -winna wobec zwierząt i wobec ludzi!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Epe"']Ta osoba jest winna podwójnie -winna wobec zwierząt i wobec ludzi![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG][/quote]
Święte słowa ..., ale na równi z "tą osobą" są winni Małgorzata G. (MałGośka) i Tomasz H. (Blink).

Greven - dla mnie "krowa", "wydra", a najbardziej "suka" to miód na serce, najpiękniejszy komplement, ale żeby "stara" - na to mojej zgody nie ma:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam wyedytować swój poprzedni post, ale dogo dziś wyjątkowo wolno miele:roll:

Ważna i niestety zła wiadomość:
Dogomaniacy ponownie nie zostali wpuszczeni na teren Schroniska dla zwierząt w Wieluniu.
Pracownicy firmy ECHO poinformowali Dogomaniaków, iż na teren schroniska mogą wejść, jeśli będą mieli "nakaz od Pana Burmistrza".
O, to okazuje się, iż Pan Burmistrz administruje przy pomocy nakazów.

Kochani Dogomaniacy - serdecznie Wam dziękuję[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bussi.gif[/IMG] za tę próbę dowiedzenia się w jakich warunkach egzystują Psy w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.
Sądząc po nerwowej reakcji pracowników firmy Echo administrującej tym schroniskiem - brak możliwości wejścia na teren schroniska osób z zewnątrz - Psy nie mają dobrostanu i administrator schroniska usiłuje to ukryć przed okiem opinii publicznej.

Zgodnie z życzeniem Urzędu Miejskiego w Wieluniu skierowałam do Urzędu pisma za pośrednictwem Poczty Polskiej o tej samej treści, co pisma wysyłane uprzednio drogą elektroniczną.
Do pism dołączone zostały wnioski o udzielenie info publicznego.
O tym fakcie powiadomiłam pocztą elektroniczną wszystkich Adresatów, którzy wcześniej otrzymywali korespondencję w tej sprawie.
Wróciły do mnie zpo, z których wynika, iż oba moje pisma - do Pana Burmistrza oraz do Pana Naczelnika dotarły do Urzędu w dniu 16.02.2010 r.
Czekam teraz spokojnie na odpowiedzi.

[B]Przy okazji ponawiam moją prośbę do Karoliny o pomoc dla Psów ze Schroniska dla zwierząt w Wieluniu oraz Psów zgromadzonych przez fundacyjnych w Szczytach.[/B]
[B]Karolinaa[/B]:helo: [B]Psy proszą Cię o pomoc[/B] :Help_2::help1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...